Kayseri'nin Develi ilçesinde 6 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar iddiası

Kayseri'nin Develi ilçesinde 6 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen bir kişi gözaltına alınırken, olayı duyan vatandaşlar İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Adliye önünde toplandı.

İddiaya göre 44 yaşındaki H.D.'nin, İlçe Devlet Hastanesi arkasında 6 yaşındaki bir erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğunu gören vatandaşlar polise haber verdi.

VATANDAŞLAR ADLİYE BİNASI ÖNÜNDE TOPLANDI

Yapılan ihbar sonrasında zanlı H.D. polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Olayı duyan vatandaşlar tepki göstermek için ilk olarak İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde toplandı. Tepkili vatandaşlar daha sonra ilçe Adliye Binası önünde toplandı.

Zanlı H.D. hakkında başlatılan soruşturma sürerken, güvenlik güçleri de ilçe adliyesi önünde bir olumsuzluk yaşanmaması için güvenlik önlemi aldı.

Okuyucu Yorumları 17 yorum
%95 i müslüman olan ülkede 4 aylık çocuktecavüze uğruyor, daha doğrusu 17 yaşına kadar olan kaç kişinin tecavüz haberine rastladım, o kadar çok ki sayısı belli değil. yurtlarda onlarca çocuğa tecavüz edildi, kaç çocuk kaçırılıp tecavüz edildi öldürüldü, genç kızlarımız dolmuşlarda tecavüze uğradı, yollarda bile taciz tecavüz saldırıları arttı. bu nasıl müslümanlık. bu nasıl bir ülke , nasıl bir insanlık.
@ahmondamour ÖNCELİKLE BUNU SÖYLEYEN BİR MÜSLÜMANMI ACABA...MÜSLÜMANI ELEŞTİRİRKEN 10 NUMARASIN AMA İSVİÇRE KANUNLARINI HAYATINDA HİÇ ELEŞTİRDİNMİ SORGULADIN MI ACABA?
@ahmondamour Bence normal.! Bir ülkeden Dini kaldırırsanız Dindarlığı kötüler Seniz İmam hatiplere öcü derseniz Okullarda Ataist,Dinsiz, Terörist Hocalara ders verdirirseniz Televizyon lar her gün çok eşli Zina dolu dizileri güzel gösterirseniz Vitrinde sunucular artistler hep Toplardan Fahişelerden seçilmeye başlarsa Evliliğe hayır ,Sanane yürüyüşü yapılırsa Sonuç normal bence..
Önce elektriğe vereceksin bu tür şerefsizleri sonra yarasını açıp güzelce yarasına tuz basıp işgence en sonda idam edeceksin.Yazıklar olsun senin gibi şerefsiz namusuzlara Allah'dan Korkmaz utanmaz
OHAL halindeki ülkeye bak...
yaoo. bu nedir. el atacak kimse yokmu. allah korusu. şu evlatlarımız. yazık. ülke. nehale geldi
Biri yanlışlık olmuş desşn yok öyle bişey desin bu nasıl bi itliktir yarabbi
eeee bir seferden bir şey olmaz diyen bir aile bakanımız var buda ilk der şeytan kandırdı der bıktık artık sizin müslüman dindar kindar görüşünüzden sadece kendinize değil toplumada çalışın bu sapıkları eğitecekmisiniz hadımmı edeceksiniz bir şeyler yapın
Neler oluyor böyle Ne oluyor bu insanlara kafayı yiyen yiyene
İktidar insanlara kafayı yedirtti.
@ecozer_1994 biz kafayı yediğimiz için o iktidar var ve biz kendimizi temizlemedikçe, düzeltmedikçe o iktidarlar silsilesi geçmişte olduğu gibi bugünde değişmeyecek
İDAM İSTİYORUZ. KESİNLİKLE İDAM GERİ GELSİN
Bence normal.! Bir ülkeden Dini kaldırırsanız Dindarlığı kötüler Seniz İmam hatiplere öcü derseniz Okullarda Ataist,Dinsiz, Terörist Hocalara ders verdirirseniz Televizyon lar her gün çok eşli Zina dolu dizileri güzel gösterirseniz Vitrinde sunucular artistler hep Toplardan Fahişelerden seçilmeye başlarsa Evliliğe hayır ,Sanane yürüyüşü yapılırsa Sonuç normal bence..
@mesutbahtiyar_1973_jddag yanlış bir ülkede dinin sömürü amaçlı kullanılması ayrıca dine mensup olan kişilerin dini orjinal kaynağından öğrenmek yerine cemaatlerin saçmalıklarını dinleyip hiç sorgulamadan biat etmelerinin sonucları topluma bunları getiriyor. bknz. Yunus/100 "Allah’ın onayı olmadan kimse inanıp güvenmiş (mümin) sayılmaz. Allah, aklını kullanmayanların üstünde inançsızlık pisliği oluşturur." arkadaşlar artık nekadar ve nasıl bir pislikten bahsediliyor siz düşünün.
Ne eklerseniz onu biçersiniz körü sağırı oynamaya gerek yok Demekki bu eğitim ve bu siyaset bizi bu yapıyor ikisinde kökten değişmeli
Tipik Bir Türkiye Haberi.Cok Yazik.Bizim en büyük Toplumsal PROBLEMimiz Cinsellik.Okullamizda Muhakkak Cinsellik,Ahlak ve Seref dersleri Verilmeli.Bu islerin Sonu Ancak Egitim ile Gelir.Saygilar
kayseri de jandarma dım gelen ihbarları görseniz kanınız donardı
Diğer Haberler