Kızgın baba evini bedduayla satılığa çıkardı

Şanlıurfa'da, öfkeli bir kişi çocuklarına miras bırakmamak için 480 metrekarelik dubleks dairesini balkona astığı ilginç afişle satılığa çıkardı.

Kızgın baba evini bedduayla satılığa çıkardı

'Hain ve şerefsiz evlada miras bırakılmasın diye satılık kelepir 480 metrekare dubleks daire' afişi görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Hamidiye Mahallesi Emniyet Caddesi üzerinde bulunan 5 katlı Koç Apartmanı'nın son katında bulunan dubleks daire adı açıklanmayan ev sahibi tarafından satılığa çıkarıldı. 800 bin liraya satılığa çıkartılan dairenin balkonuna ilginç satılık afişi asıldı. Üzerinde 'Hain ve şerefsiz evlada miras bırakılmasın diye satılık kelepir 480 metrekare dubleks daire' yazılı afişi gören vatandaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yoldan geçen vatandaşlar, gördükleri ilginç afişi cep telefonlarının kamerasıyla görüntüledi. İlk defa böyle bir satılık daire ilanı gördüklerini belirten vatandaşlar, "Babanın kıymetini bilmeyen bu evlatlar, demek ki babalarına çok çektirmişler" diye konuştular.

Afişte yazılı cep telefonundan ulaşılan dubleks dairenin ismini açıklamayan sahibi ise İstanbul'da olduğunu ve çocuklarına olan öfkesinin sebebini ilerleyen günlerde Şanlıurfa'ya gelerek açıklayacağını ifade etti. (DHA)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
o evlatları ben mi yetiştirdim gafil adam,insan gibi evlat yetiştirseydin de bunlar başına gelmeseydi,bir de evlatlarına seni sormak lazım nasıl baba diye
Baba hırlı olsa evi satar miras bırakmaz amma böyle terbiyessiz ilanda vermez
Yahu adama gına gelmiş,Allah yardımcısı olsun,
Allah kimsenin dirligini ve birligini bozmasin.
Allah hayırlı evlat versin nokta
HAYIRSIZ EVLATLARA SAHİP OLUNCA BUNUDA YAPAR İNSAN. TEBRİK EDERİM BABAYI...
EVİ ALANIN ALLAH YARDIMCISI OLSUN. AĞLAYANIN MALI GÜLENE YARAMAZ. EVLADA NE KADAR KIZILIRSA KIZILSIN EVLAT YİNEDE EVLATTIR.ÇOCUKLARINI MİRASTAN MAHRUM ETMEK ÇOK BÜYÜK YANLIŞTIR. ELBETTE BİR GÜN ÇOCUKLARI BABALARINI HAYIRLA YA AD EDERLER.
yeni bi çığır açar artık bu durum insanlar yazmaya baslar dertlerini afişe iyi de olmuş aslında dikkat cekmiş baksanıza :))
yaşasın hökümetimiz çoh böyyük meaaşallah çoh gözel ihtidarımız hepimiz gılıyıhk
NE HAYIRLI NEDE HAYIRSIZ EVLADA SERMAYE TOPLANMAZ.HAYIRLIYSA ZATEN KENDİ KENDİNE SERMAYE TOPLAR. HAYIRSIZ İSE ZATEN NE KADARDA SERMAYE TOPLASAN YİNE ÇAR ÇUR EDER HAR SAVUR HARMAN SAVURUR.
hak eden evlatlar var gerçeekten.
Diğer Haberler