Kızı reddedince sinir krizi geçirdi

Şarkıcı Gülbin Vardar, yaklaşık bir yıldır Adanalı işadamı Ali Uğur Akbaş'ın yanında kalan 11 yaşındaki kızını icra yoluyla almak istedi.

Ancak küçük kız annesiyle gitmeyi reddedince Gülbin Vardar sinir krizleri geçirdi.

Manken- oyuncu Yeliz Yeşilmen ile 4 yıl önce evlenen ve Adana’nın merkez Çukurova İlçe Belediyesi’ne MHP’den başkan aday adayı olan Ali Uğur Akbaş’ın villasına İstanbul’da yaşayan Gülbin Vardar, icra dairesi heyeti ve jandarma ekibiyle geldi. Kızını yılda 1 ay görme hakkı olduğunu belirterek A.A.’yı evine götürmek istedi. Ancak Gülbin Vardar, sitenin giriş kapısına kadar gelen kızı A.A.’nın "Annemin psikolojisi bozuk. Onunla gitmek istemiyorum. Babamın yanında mutluyum" sözleriyle şoke oldu. Heyette bulunan sosyal hizmet uzmanı pedagog da küçük kızın zorla annesine verilmesinin psikolojisini olumsuz etkileyeceği yönünde görüş belirtti. Bunun üzerine icra heyeti ve jandarma tutanak tutup ayrıldı.

LÜKS HAYATLA GÖZÜNÜ BOYUYOR

Annesi Leyla Beşer’le birlikte uğraş veren ancak kızına kavuşamayan Gülbin Vardar, sinir krizi geçirdi. Gözyaşlarına boğulan genç kadın, "Kızımı yılda bir ay görme hakkım var. Ama Ali Uğur Akbaş, kızımı vermiyor. Kızım kendinde değil. Lüks hayatla gözünü boyamış. Benim tek isteğim kızıma kavuşmak"dedi.

REKLAM YAPIYOR

Ali Uğur Akbaş ise Vardar’ın suçlamalarını reddetti. 'Alayına Gider' adlı albümle adını duyuran Vardar’ın yeni albüm hazırlığı yaptığını ve reklam peşinde olduğunu öne süren Akbaş, "Ben kızımı annesinin yanına gidebileceğini söyledim. Ama kızım gitmek istemedi. Bunu icra heyeti ve jandarmaların da huzurunda söyledi" dedi.

Geçen yıl Vardar’ın benzer şikayetleri üzerine yargılanan Akbaş, ’alıkoymak’ suçundan 3 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Mahkeme karar anındaki davranışından dolayı Akbaş hakkında ’iyi hal’ indirimi uygulamamış, cezayı da ertelememişti. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
bir MHP li hele hele mhpde siyaset yaapn biri evledı evlat sevgiisini nerden bilsin tek çözümün olum ve oldurmek olduğunu saunanlar nerden bilsin anagozyaşını
Laf ola balkabağı, insan şunu yakala ver diyor sopayı. ülen kerkenez, sen o adamı tanıyormusun, kadını tanıyormusun, ülen nedir bu ön yargı nedir bu saçmalıklar. insan geri zekalı olur da bu kadar mı olur.
ekpliler bilirler değilmi evlat sevgisini... doğruya oğullarına devlet bankalarından sıfır kredi çekerek GEMİCİKLER alırlar testis kanseridir diye ASKERLİK yaptırtmazlarda sonra o testis kanserlinin ÇOCUĞU olur... öyle bi evlat sevgisi vardırki ekplilerin... bir kızlarını yeşilayın yönetim kuruluna getirirler ve örtülü ödenekten sınırsız PARA almalarını sağlarlar hemde hesabı sorulmaksızın bir diğer kızlarınıda danışman yaparlar ELLİİKİBİN TÜRK lirası karşılığında çok acayip bir evlat sevgisi vardır ekplilerde... daha yazayımmı??? MHP yi o PİS AĞZINA almadan önce git bi GUSL abdesti al...
MHP DENİNCE NEDEN SENİN AKLINA ÖLMEK ÖLDÜRMEK GELDİ MHP LİLER SADECE NAMUSU VE VATANI MİLLETİ TEHLİKEDE OLURSA ÖLÜR ÖLDÜRÜR GÖZ DİKENLERDEN BİRİYSEN KORKMAN GAYET NORMAL HE O BAHSEDİLEN ŞAHIS DA MHP NİN ADAY ADAYI SADECE DAHA ELEKTEN GEÇMEDİ MHP Lİ OLURMU OLMAZMI BELLİ DEĞİL YANİ
Bu işte kesin AKP nin parmağı vardır.
AKPARTİ nin parmağını bayağı derin hissetmişe benziyorsun. Her yediğin parmağı AKPARTİ parmağı sandığına göre.
Öfff bizene yawwww
kadinin hakikaten reklem peşinde olduğu kabak gibi ortada
reklamın kötüsü olmaz , kızını bile şöhret yolunda kullanabilecek kadar zavallı hale gelmişler .
yazık günah olan hep cocuklara oluyo arada kalan onlarr oluyoo
EEE NE YAPAK, ÖLEK Mİ?
bu nasıl şarkıcı la...sesi çıkmıyo..çocuğumu veriiin..
Diğer Haberler