Kocaeli'nde vahşet!

İzmit'te anne ile biri 2 aylık olan 3 çocuğu evde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu.

15 Ocak 2013 10:23
PAYLAŞ
TWITTER
Kocaeli'nde vahşet!

 İzmit'in Kuruçeşme semtinde kendilerinden 6 gündür haber alınamayan ile biri 2 aylık ebbek olan 3 çocuğun vahşice öldürüldükleri ortaya çıktı. 

İlk tesbitlere göre annenin boğularak 2 çocuğun şiş ve bıçak darbeleriyle, 2 aylık bebeğin ise açlık ve susuzluktan öldüğü belirlenen lerle ilgili sır perdesinin kayıp olan babanın bulunmasıyla aydınlanacağı umudunu taşıyan polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

İzmit'in Kuruçeşme'de yaşanan katliam, Kocaetepe İlköğretim Okulu'nda öğrenim gören 7 yaşındaki Gökdeniz Geniş'in sınıf öğretmeninin kuşkulanmasıyla ortaya çıkarıldı. Öğrencisinden 6 gündür haber alamayan ve arkadaşlarının da bu süre içerisinde görmemesinden şüphelenen sınıf öğretmeni, durumu polise haber verdi.

Bugün akşam saatlerinde eve giden polis ekipleri, kapıyı çalmalarına rağmen açılmayınca çilingir yardımıyla içeriye girdiklerinde, korkunç manzara ile irkildi. 36 yaşındaki Aysel Geniş ile ları 7 yaşındaki Gökdeniz, 5 yaşındaki Görkem ve henüz iki aylık olan Aysime Geniş'in cansız bedenleri ile karşılaşıldı.

Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı incelemelirini sürdürürken, ilk bilgilere göre anne Aysel Geniş'in boğularak, çocukları Gökdeniz ve Görkem'in bıçak ve şiş darbeleriyle öldürüldüğü, iki aylık Aysime Geniş'in ise açlık ve susuzluktan yaşamını yitirdiği belirlendi.

 

BİR AYLIK BEBEĞİN AÇLIKTAN ÖLDÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI

'nin İzmit ilçesinde bir anne ile 3 çocuğunun öldürülmesiyle ilgili yapılan incelemede bir aylık bebeğin açlıktan öldüğü ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Kuruçeşme Kocatepe Mahallesi 64. sokak 3 katlı apartmanın giriş katında meydana gelen olayda, Ayşe G. ile çocukları Gökdeniz (7), Görkem ve 1 aylık bebek Aysima, boğazlarından bıçakla kesilmiş olarak bulunmuştu. Polisin yaptığı incelemede anne Ayşe G.’nin boğulduktan sonra boğazı bıçakla kesilip şişlendiği, 7 ve 5 yaşındaki çocukların boğazlarının kesildiği, bir aylık bebeğin ise annesinin yanında açlıktan öldüğü belirlendi.

Apartman sakinleri, Gökdeniz'in cuma gününden beri okula gitmemesi üzerine öğretmeninin kendilerine haber verdiğini belirterek, ''Öğretmenin haber vermesi üzerine eve geldik. Kapıyı kimse açmayınca polise haber verdik. Babayı en son bu sabah gördük. Onun dışında görmedik. Maddi sıkıntılardan olay olmuş olabilir” dediler.

BABASINDAN BORÇ İSTEMİŞ

İzmit'in Kuruçeşme semtinde eşi, biri iki aylık bebek 3 çocuğunun cesetleri bulunan ve kendisi de kayıp olan Ramazan Geniş'in anne ve babası olayı öğrenince gece yarısı olay yerine geldi. Halil Geniş'in polise verdiği ilk ifadede, oğlunun iki hafta önce borçları olduğunu belirterek kendisinden bir miktar para istediğini ve verdiğini söylediği öğrenildi. Halil Geniş ifade vermek üzere karakola götürülürken, eşi Gülsüm Geniş'in ise eve geldiğinde "Torunlarım.. Torunlarıma doyamadım" diyerek feryatlarla ağladığı görüldü. 

Bu arada cirnayetlerin işlendiği falçata benzeri kesici alet ise evdeki sobada bulundu. Cumhuriyet Savcılı ve olay yeri inceleme ekipleri gece yarısı olmasına rağmen, 3 katlı binanın zemin katındaki evde incelemelerini sürdürüyor.

 Bu arada Derince İlçesi'nde bir plastik pencere sistemleri takan bir işyerinde çalışan baba Ramazan Geniş'in de geçen çarşamba gününden beri kayıp olduğu anlaşıldı. Cinayetlerin, geçirdiği bir cinnet sonucu baba tarafından işlendiği ihtimali güçlenirken, polis diğer ihtimalleri de dikkate alarak araştırmalarını sürdürüyor. 

 (DHA)

 

 

Anahtar Kelimeler:

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir