Kocaeli'nde vahşet!

İzmit'te anne ile biri 2 aylık olan 3 çocuğu evde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu.

Kocaeli'nde vahşet!

İzmit'in Kuruçeşme semtinde kendilerinden 6 gündür haber alınamayan anne ile biri 2 aylık ebbek olan 3 çocuğun vahşice öldürüldükleri ortaya çıktı.

İlk tesbitlere göre annenin boğularak 2 çocuğun şiş ve bıçak darbeleriyle, 2 aylık bebeğin ise açlık ve susuzluktan öldüğü belirlenen cinayetlerle ilgili sır perdesinin kayıp olan babanın bulunmasıyla aydınlanacağı umudunu taşıyan polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

İzmit'in Kuruçeşme'de yaşanan katliam, Kocaetepe İlköğretim Okulu'nda öğrenim gören 7 yaşındaki Gökdeniz Geniş'in sınıf öğretmeninin kuşkulanmasıyla ortaya çıkarıldı. Öğrencisinden 6 gündür haber alamayan ve arkadaşlarının da bu süre içerisinde görmemesinden şüphelenen sınıf öğretmeni, durumu polise haber verdi.

Bugün akşam saatlerinde eve giden polis ekipleri, kapıyı çalmalarına rağmen açılmayınca çilingir yardımıyla içeriye girdiklerinde, korkunç manzara ile irkildi. 36 yaşındaki Aysel Geniş ile çocukları 7 yaşındaki Gökdeniz, 5 yaşındaki Görkem ve henüz iki aylık olan Aysime Geniş'in cansız bedenleri ile karşılaşıldı.

Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı incelemelirini sürdürürken, ilk bilgilere göre anne Aysel Geniş'in boğularak, çocukları Gökdeniz ve Görkem'in bıçak ve şiş darbeleriyle öldürüldüğü, iki aylık Aysime Geniş'in ise açlık ve susuzluktan yaşamını yitirdiği belirlendi.

BİR AYLIK BEBEĞİN AÇLIKTAN ÖLDÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir anne ile 3 çocuğunun öldürülmesiyle ilgili yapılan incelemede bir aylık bebeğin açlıktan öldüğü ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Kuruçeşme Kocatepe Mahallesi 64. sokak 3 katlı apartmanın giriş katında meydana gelen olayda, Ayşe G. ile çocukları Gökdeniz (7), Görkem ve 1 aylık bebek Aysima, boğazlarından bıçakla kesilmiş olarak bulunmuştu. Polisin yaptığı incelemede anne Ayşe G.’nin boğulduktan sonra boğazı bıçakla kesilip şişlendiği, 7 ve 5 yaşındaki çocukların boğazlarının kesildiği, bir aylık bebeğin ise annesinin yanında açlıktan öldüğü belirlendi.

Apartman sakinleri, Gökdeniz'in cuma gününden beri okula gitmemesi üzerine öğretmeninin kendilerine haber verdiğini belirterek, ''Öğretmenin haber vermesi üzerine eve geldik. Kapıyı kimse açmayınca polise haber verdik. Babayı en son bu sabah gördük. Onun dışında görmedik. Maddi sıkıntılardan olay olmuş olabilir” dediler.

BABASINDAN BORÇ İSTEMİŞ

İzmit'in Kuruçeşme semtinde eşi, biri iki aylık bebek 3 çocuğunun cesetleri bulunan ve kendisi de kayıp olan Ramazan Geniş'in anne ve babası olayı öğrenince gece yarısı olay yerine geldi. Halil Geniş'in polise verdiği ilk ifadede, oğlunun iki hafta önce borçları olduğunu belirterek kendisinden bir miktar para istediğini ve verdiğini söylediği öğrenildi. Halil Geniş ifade vermek üzere karakola götürülürken, eşi Gülsüm Geniş'in ise eve geldiğinde "Torunlarım.. Torunlarıma doyamadım" diyerek feryatlarla ağladığı görüldü.

Bu arada cirnayetlerin işlendiği falçata benzeri kesici alet ise evdeki sobada bulundu. Cumhuriyet Savcılı ve olay yeri inceleme ekipleri gece yarısı olmasına rağmen, 3 katlı binanın zemin katındaki evde incelemelerini sürdürüyor.

Bu arada Derince İlçesi'nde bir plastik pencere sistemleri takan bir işyerinde çalışan baba Ramazan Geniş'in de geçen çarşamba gününden beri kayıp olduğu anlaşıldı. Cinayetlerin, geçirdiği bir cinnet sonucu baba tarafından işlendiği ihtimali güçlenirken, polis diğer ihtimalleri de dikkate alarak araştırmalarını sürdürüyor.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Özel sektörünün maaş ödeyemediği buna karşın komşu ülkelerde ne kadar çapulcu varsa kucak açıp binlerce milyonlarca dolarını akıttığı bir ülkedede böyle manzaralar normaldir.
'dicle kenarında bir kurt kapsa koyunu,ilahi adalet benden sorar onu' Hz.Ömer.İşte bizim yöneticilerimiz de teröristbaşının televizyonu ile ilgilenmekten vazgeçip vatandaşın gerçek sorunlarıyla ilgilenseler eminim böyle vahşetler azalacaktır.Allah rahmet eylesin
bunu yapanı yargılamayacaksın aleme ibret diye direk öldürmeyeceksin inkence ile beni öldürün diye yalvarttıracaksın
EN AZ ÜÇ ÇOCUK DİYENLERE İBRET OLSUN. ÜÇ ÇOCUK NEYLE BAKILIR VE NEREYE KADAR BAKILIR? TABİ BORÇLA BURAYA KADAR. ALLAH RAHMET EYLESİN VE ZOR DURUMDA OLANLARA ALLAH YARDIM ETSİN.
her evde kamera sistemi kurulsun bu nedir ya. hem böyle vahşetler azalır, önüne geçilir. hem de ekonomiye katkı sağlanır.
Maalesef bu tür olaylar dünyanın refah seviyesi yüksek ülkelerinde de oluyor. ABD de hiçbir sorunu olmayan gençlerde okul basıyor onlarca kişiyi öldürüyor. İnsan, psikolojik olarak çok çeşitli evrelerde yaşayabiliyor. Birimiz için sıradan olan bir tartışma meselesi diğer insan için öldürücü olabiliyor. Allah sabır versin ne diyelim, bizi bu olaylardan koruusn.
Allahım sen aklımıza mukayyet ol, Yarabbi. Amin
Kardeşim son yıllarda millet ekonomik yönden bir buhran geçirmekte; teröristleri milletvekili yapıp sonrada miiletin vergisi ile teröristlere maaş bağlayan zihniyetin eseri bunlar. İşin bir başka yüzü ise bu olay olalı 6 gün olmuş; bir Allah ın kulu bu insanlar nerede dememiş. O binada oturan hayvan sürüsü hiçmi ses duymadı... Eğer baksalardı yada ilgilenselerdi en azından o küçük yavru kurtulurdu. Lafa geldimi elhamdülillah müslümanız; müslümanlık buysa dinsiz olamayı tercih ederim. Ben burada sadece o çocukları öldüren şerefsizi suçlu bulmuyorum ki Allah katında eminim durum böyle...
bakamadıysan yetkili makamlara bildirip teslim edeydin,ALLAHIN verdiğicanı almak senin neyine.? sersem
o istermiydi evlatlarına kıymak bu hale getirenlere olsun günahı
komşular aglayan bebegin sesini hıcmi duymamıs yazıklar olsun
istemişki kıymış ne yani savunulacak bi tarafı mı var bu caniliğin borç dediğin kendi kendine mi ortaya çıkıyo kardeşim! ayağını yorganına göre uzatmazsan borç batağına girersin 3 çocuğu büyütemezsin ayağını yorganına göre uzatırsan 3 değil 13 çocuk büyütürsün bizden öncekiler bir evde 5-6 tane çocuğu nasıl büyütüyolardı biz neden büyütemiyoruz hemen devleti suçlayın sakın haaa komşunuz açken tok yattığınız için kendinizi suçlamayın emi!!!!!
En az 3 çoçuk diyenler nasıl bakılır bu zamanda 3 çoçuğa Sonu cinnet ve masum insanların ölümü.Dershaneleri kapatacağız dediniz kapatmadınız dershaneler 2013 yılı için öğrenci almaya başladılar.Kızım için 3 tane dershaneye sordum en ucuz söyleyen 4500 TL diyor 3 tane çoçuğu düşün gel işin içinden çık kapatacaksanız biran önce kapatın şu dershaneleri bizleride perişan etmeyin.
eskide 5 çocuk büyüten birçok aile vardı şimdi 3 dedi diye ciyaklıyorsunuz zevk için demedi bunu ülkenin yaşlı nüfusuna karşı genç kalınsın diye dedi gökten taş düşse başbakan diyeceksiniz kul hakkına girer bu
dün bir tane kız için 1 milyon dolar toplanıyordu.bu aile için 5 bin tl toplansa daha hayırlı olmayacakmıydı??ayrıca 1 milyon dolara 4 tane okul yapılıyor
Diğer Haberler