Köpeğin ayaklarını bağlayıp tecavüz ettiler!

Tokat'ta iş yerinde bağlı bulunan 1 yaşındaki 'Kontes' adlı Kangal cinsi dişi köpeğe tecavüz ettiler. Köpek ayaklarından bağlı halde bulundu, şüpheli ise kaçtı. Köpeği muayene etmek üzere olay yerine gelen Tokat Veterinerler Odası Başkanı Sami Karyağdı, "Raporumuzu savcılığa sunacağız. Acı bir vaka şu an köpekte belli bir zorlanmayı görebildik. Bu dini günlerimizde, özel günlerimizde köpeğe karşı böyle bir durumun olması gerçekten acı bir vaka" dedi.

15 Haziran 2017 16:08
PAYLAŞ
TWITTER

Tokat'ın Karşıyaka Mahallesi'nde yaşayan ve alçıpan işleri yapan H.Y., sabaha karşı iş yerinin bahçesinde bağlı bulunan 1 yaşındaki 'Kontes' adlı Kangal cinsi dişi köpeğin bağlı bulunduğu yerden alınarak işletmenin arka tarafındaki kapalı alana götürüldüğünü ve köpeğin burada bağlanarak tecavüz edildiğini öne sürdü.

KÖPEĞİNİN AYAKLARINDAN BAĞLI OLDUĞUNU GÖRDÜ

İftardan kalan yemekleri vermek için iş yerine gelen ve köpeği göremeyince çevrede aramaya başlayan H.Y., iş yerinin arka tarafındaki odanın ışığının yandığını gördü. Lambayı kapatmak için odaya giden H.Y., köpeğinin ayaklarından bağlı olduğunu ve bir kişinin kaçtığını görünce, durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri iş yerinde inceleme yaparak, kaçan şüphelinin yakalanması için de çalışma başlattı.

"ACI BİR VAKA ŞU AN KÖPEKTE BELLİ BİR ZORLANMAYI GÖREBİLDİK"

Köpeği muayene etmek üzere olay yerine gelen Tokat Veterinerler Odası Başkanı Sami Karyağdı, "Raporumuzu savcılığa sunacağız. Acı bir vaka şu an köpekte belli bir zorlanmayı görebildik. Bu dini günlerimizde, özel günlerimizde köpeğe karşı böyle bir durumun olması gerçekten acı bir vaka" dedi. (DHA)

Anahtar Kelimeler:

Okuyucu Yorumları5 yorum
 • 626 Oy
  bu nasıl bir şey insanlık nereye gidiyor arkadaş ya yemin ederim varya kıyamet kopsada kurtulsak bu nedir ya
 • 162 Oy
  Bunu yapanın Allah belasını versin bin beter olur işallah :(
 • 47 Oy
  allah yoldan cıkan toplumları helak edermiş bizimde sonumuz millet olarak yakın gibi allah yüzbinkere belalarını versin bunu yapan pisliklerin
 • 37 Oy
  kopsun bu kıyamet
 • 21 Oy
  BU YORUMU BEĞENMEYENLERDE AYNI YOLUN YOLCUSU OLSA GEREK..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.