Müdür yardımcısından tepki çeken paylaşım

Bursa'da Osmangazi Süleyman Çelebi Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Necmettin Köksal'ın sosyal medya hesabından, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Adalet Yürüyüşü'ne gönderme yaptığı paylaşım tepki çekti. Köksal, 2008 yılında İtalya'dan geldiği İstanbul'da tecavüze uğrayıp öldürülen Pippa Bacca'yı örnek gösterdi.

Müdür yardımcısından tepki çeken paylaşım

ecmettin Köksal’ın sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 'Adalet Yürüyüşü’ne gönderme yaptığı ve tepkilere neden olan paylaşımıyla ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce inceleme başlatıldı. Köksal, tecavüze uğrayıp öldürülen Pippa Bacca’yı örnek gösterdiği paylaşımı yaptığı Twitter ve tepkilere yanıt verdiği Facebook hesaplarını da kapattı.

Süleyman Çelebi Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Necmettin Köksal, Twitter hesabından, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Adalet Yürüyüşü'ne gönderme yaptığı paylaşım, büyük tepki çekti. Köksal, İtalya'nın Milano kentinden dünya barışına dikkat çekmek için İsrail'in Tel Aviv kentine gitmek üzere yola çıkan ve 31 Mart 2008 tarihinde Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde tecavüz edildikten sonra öldürülen ‘Pippa Bacca’ adıyla tanınan İtalyan sanatçı 33 yaşındaki Giuseppina Pasqualino di Marineo’yu hatırlatan paylaşımda bulundu. Köksal, gelen tepkiler üzerine Twitter hesabını kapattı.

Köksal, 'Bir zamanlar İtalya’dan yürüyerek Türkiye’ye gelen bir kadın vardı, başına kötü şeyler gelmişti. Nereden geldi ki aklıma durup dururken' şeklindeki tepki gören paylaşımına, CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal da sosyal medyadan tepki göstermişti. Sarıbal, Twitter hesabından 'Bu sapık ruh hastası zihniyet sahibi adamdan eğitimci mi olur?' şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.

Gelen tepkiler üzerine Köksal, bu kez facebook hesabından 'Son yaptığım paylaşım ateistleri rahatsız etmiş. Yürüyüş yapanlara tavsiye niteliğinde olmasına rağmen paylaşımı başka yerlere çekmeye çalışmışlar. Beyinleri tecavüze uğramış bu insanlar Türkiye’de tecavüze uğrayan İtalyan kızla alay ettiğimi ima eder şekilde paylaşımlar ve hakaretler yapmaktalar. Bana özelden mesajla hakaret edenleri ve bu şekilde paylaşım yapanların hepsini savcılığa suç duyurusunda bulunacağımdan emin olsunlar' yazdı ve daha sonra bu hesabını da kapattı.

Necmettin Köksal’ın sosyal medya paylaşımları üzerine Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü inceleme başlattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Helal olsun hocaya adam gibi adammış.. Mesaj gerekli yerlere ulaşmış ki otlamışlar..
burdaki espriyi anlayamayacak kadar okumuş cahil insanlar var.acıkca burdan öğreetmen hedef goasterılıyor.serefsızlık parayla degıl tabıkı.
@erkan_3361 öğretmen bu mu,ben hiç öğretmen görmemiştim .
@erkan_3361 Al bakalım bundan ne anlıyacaksın. İnsanın fikri neyse zikride odur. Ayrıca her şakanın altında bir gerçek yatar. Asıl okumuş çahil ve işine geldiği gibi hareket eden sen ve senin gibiler.
@erkan_3361 böyle öğretmen mi olur be bu resmen ruh hastası sapık.bı sözleri söylerken de kimden güç aldığı belli.
BELLİKİ KURTULUŞ SAVAŞINDA DÜŞMAN ASKERİNİN TECAVÜZÜ YETMEMİŞ BAZILARI DOMUZLARIN TECAVÜZÜYLE DÜNYAYA GELMİŞ EH ALLAH'IN SULTANDAN BÜYÜK OLDUĞUNU ELBET ÖĞRENECEKLER AMA AHİRETTE ÖĞRENECEKLERİ İÇİN ÇOK GEÇ OLACAK ...
italyadan yürüyen bayanı söyleyecegine 45 cocuk ensarda tecavüze ugradı onlardan bahsetseydin biraz din tüccarlari
İnsan olan böyle bir yorum yapabilir mi? Bu adam bırak hoca olmayı insan bile olmaz, bunlar çirkin mahlukatlar ve biz sessiz kaldıkça sayıları giderek artıyor. Bir toplumun kıvanç duyması gereken bir konu ahlak bilgisi ama bizim toplumumuz da zorunlu olarak 4+4 yıl DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK Bilgisi dersi almamıza rağmen Ahlaksızlıklarla doup taşmış durumda dini tamamlayan en güzel şey ahlaktır.
ne gereksiz sevimsiz bir örnek mübarek ay da aklınız fikriniz tecavüz sapıklık siz nasıl eğitimcisiniz ruh hastası adam siz ağzınızdan pislik akıtırken bunun yanlış olduğunu söyleyen birine ateist diyemezsin din eğer sizin gibilerin tekelindeyse vah benim dinime sizin yeriniz yerin yedi kat dibi olmalı kimsiniz de siz insanları ayırıyorsunuz hoşgörüsü engin olan dinimizde insana saygı her fikre saygı tevazu işte en erdemli müslüman olma kuralı hadsiz yobaz ortadoğu çağında kalmış geri kafalı yazık seni eğitimci yapmışlar bence sen eğitilmelisin
TERBİYESİZ.
Akıllarında sadece tecavüz var, bu nasıl öğretmen? Çocuklarımızı bunlara emanet etmek zorunda kalmamız ne acı!
Biz de bu ülkeye neden artık Turist gelmiyor gelenlerin bir kısmının da başına bu tip talihsizler geliyor diyorduk .. Sebeplerini artık yavaş yavaş öğreniyoruz maalesef böyle hasta ruhlu sapık zihniyetler yüzünden turizm bitti.. Bir de bunların eğittiği çoçukları düşünün Hocaları böyle yaparsa cemaati şey yapar hesabı...
Terbiyesiz
bir kereden birşey olmaz zihniyetler
çocugumu hemen bu okuldan aldırıyorum bu nasıl birşey cocuğumu bunlara teslim edemem..
ALIN SİZE POTANSİYEL SAPIK.İŞ İŞDEN GEÇMEDEN BUNUN ISLAH EDİMESİ ALETİNİN KIÇINA SOKULMASI LAZIM.
Arabandaki çıkartmayı söyle,sana "ne" olduğunu söyleyeyim.
Bir eğitimci olarak söylüyorum bundan eğitimci de olmaz insan da. Tecavüz edilip vahşice öldürülen bir insan üzerinden espri yapmak da bunu savunmak da insanlık dışıdır. Bu kadının yerinde ananız bacınız olsaydı bu şekilde espri yapılmasını ister miydiniz
Kuranın üzerine yemin ederimki bu çoğu akepeli ateistlerden beter HELAK olacak! Adama bakarmısın hem tecavüzden bahset adalet arayan insanla dalga geç sonra kalk ALLAHtan İMANdan bahset! İşte en büyük ŞİRK budur yaradanla dalga geçmektir bunları savunucu yorum yazanlarda münafıktır sapıktır NOKTA
Kuranın üzerine yemin ederimki bu çoğu akepeli ateistlerden beter HELAK olacak! Adama bakarmısın hem tecavüzden bahset adalet arayan insanla dalga geç sonra kalk ALLAHtan İMANdan bahset! İşte en büyük ŞİRK budur yaradanla dalga geçmektir bunları savunucu yorum yazanlarda münafıktır sapıktır NOKTA !!
Kuranın üzerine yemin ederimki bu çoğu akepeli ateistlerden beter HELAK olacak! Adama bakarmısın hem tecavüzden bahset adalet arayan insanla dalga geç sonra kalk ALLAHtan İMANdan bahset! İşte en büyük ŞİRK budur yaradanla dalga geçmektir bunları savunucu yorum yazanlarda münafıktır sapıktır NOKTA !!
Kuranın üzerine yemin ederimki bu çoğu akepeli ateistlerden beter HELAK olacak! Adama bakarmısın hem tecavüzden bahset adalet arayan insanla dalga geç sonra kalk ALLAHtan İMANdan bahset! İşte en büyük ŞİRK budur yaradanla dalga geçmektir bunları savunucu yorum yazanlarda münafıktır sapıktır NOKTA ! !
Kuranın üzerine yemin ederimki bu çoğu akepeli ateistlerden beter HELAK olacak! Adama bakarmısın hem tecavüzden bahset adalet arayan insanla dalga geç sonra kalk ALLAHtan İMANdan bahset! İşte en büyük ŞİRK budur yaradanla dalga geçmektir bunları savunucu yorum yazanlarda münafıktır sapıktır NOKTA !!
Kuranın üzerine yemin ederimki bu çoğu akepeli ateistlerden beter HELAK olacak! Adama bakarmısın hem tecavüzden bahset adalet arayan insanla dalga geç sonra kalk ALLAHtan İMANdan bahset! İşte en büyük ŞİRK budur yaradanla dalga geçmektir bunları savunucu yorum yazanlarda münafıktır sapıktır NOKTA!
Kuranın üzerine yemin ederimki bu çoğu akepeli ateistlerden beter HELAK olacak! Adama bakarmısın hem tecavüzden bahset adalet arayan insanla dalga geç sonra kalk ALLAHtan İMANdan bahset! İşte en büyük ŞİRK budur yaradanla dalga geçmektir bunları savunucu yorum yazanlarda münafıktır sapıktır NOKTA.
Kuranın üzerine yemin ederimki bu çoğu akepeli ateistlerden beter HELAK olacak! Adama bakarmısın hem tecavüzden bahset adalet arayan insanla dalga geç sonra kalk ALLAHtan İMANdan bahset! İşte en büyük ŞİRK budur yaradanla dalga geçmektir bunları savunucu yorum yazanlarda münafıktır sapıktır NOKTA!!
Kuranın üzerine yemin ederimki bu çoğu akepeli ateistlerden beter HELAK olacak! Adama bakarmısın hem tecavüzden bahset adalet arayan insanla dalga geç sonra kalk ALLAHtan İMANdan bahset! İşte en büyük ŞİRK budur yaradanla dalga geçmektir bunları savunucu yorum yazanlarda münafıktır sapıktır NOKTA .
Diğer Haberler