Norveçli turiste sırayla tecavüz!

Antalya'nın Alanya ilçesinde Norveçli turist Rebeka Opazo Thomsen, barda tanıştığı İsveçli 4 turistin kendisine tecavüz ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu.

30 Temmuz 2012 18:33
PAYLAŞ
TWITTER
Norveçli turiste sırayla tecavüz!

Alanya’da tatil yapan Rebeka Opazo Thomsen, geçen cumartesi gecesi bir barda eğlenirken, İsveçli turistler 19 yaşındaki Isa Baryauno, aynı yaşlardaki Jimmy Lukas Toksoy, Masso Dikran ve 18 yaşındaki Ornama Aryo Chabo ile tanıştı. Birlikte eğlenen ve alkol alan turistler, daha sonra bardan ayrıldı.

Fotoğraflar için tıklayın...

Haberin videosu için tıklayın...

İsveçli turistler yanlarına aldıkları Rebeka Opazo Thomsen ile kaldıkları otele gitmek istedi. Ancak resepsiyon görevlisi, Thomsen’i müşterileri olmadığı gerekçesiyle otele almadı.

SIRAYLA TECAVÜZ

Bunun üzerine Kleoparta Plajı’na giden turistler, bir süre yüzdükten sonra yeniden otele döndü. 4 şüpheli, resepsiyon görevlisine görünmeden Rebeka Opazo Thomsen ile odalarına çıktı. İddiaya göre İsveçli turistler, uyumak isteyen Thomsen’e sabaha kadar sırayla tecavüz etti.

Sabah saatlerinde otelden ayrılan Thomsen, Alanya Emniyet Müdürlüğü’ne giderek şikayetçi oldu. Bunun üzerine soruşturma başlatan polis, dün saat 14.00 sıralarında 4 şüpheliyi ilçenin işlek Rıhtım Caddesi’nde gezerken gözaltına aldı.

Önce sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, daha sonra sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü. Şüpheliler, polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.

DHA

Anahtar Kelimeler:

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir