Öğrencisine oral seks yaptı

Çanakkale'nin Gökçeada ilçesindeki meslek lisesinde vekil öğretmenlik yapan 21 yaşındaki İ.F.E., erkek öğrencisine oral seks yaptığı iddiasıyla tutuklandı.

Öğrencisine oral seks yaptı

Gökçeada Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ndeki Elektrik- Elektronik öğretmeninin ücretsiz izine ayrılması üzerine yaklaşık 2.5 ay önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İ.F.E.’yi ücretli öğretmen olarak okulda görevlendirdi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga Meslek Yüksekokulu Elektrik Programı Bölümü’nden mezun olduğu belirtilen İ.F.E.’nin erkek öğrencilerinden biri, dün öğlen saatlerinde okul yönetimine gidip, öğretmenin odasında kimsenin bulunmadığı sırada, kendisine oral seks yaptığını iddia etti.

Okul yönetimi şikayet üzerine durumu polise bildirdi. Öğrencisine cinsel istismarda bulunmakla suçlanan İ.F.E., polis tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen, suçlamaları kabul etmeyip kendisine iftira atıldığını savunan vekil öğretmen İ.F.E., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Bir gece Gökçeada İlçe Emniyet Amirliği’nde tutulan İ.F.E., bugün saat 07.00 sıralarında Kabatepe Limanı’ndan feribota bindirilip Eceabat İlçesi’ne getirildi, orandan da Çanakkale E-Tipi Kapalı Cezaevi’ne konuldu.

Gökçeada Kaymakamı Kamuran Taşbilek, lisedeki cinsel istismar olayının çok yönlü araştırıldığını, soruşturmanın savcılık tarafından yürütüldüğünü ve vekil öğretmenin görevine de son verildiğini belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
gercek ogretmenler namaza gitmiyor, basina pacavra takmiyor diye ise almazsiniz, nerede torpilli bir yandas sapiginiz varsa onlara is verirsiniz, zaten alayinizin zihniyeti ayni degilmi.
Vekil öğretmenle ücretli öğretmenlik farklı kavramlardır, Vekil öğretmen olmak için torpil gerekir. Haberin geri kalanına bir şey diyemeyeceğim.
hizmette sınır yok :)
Sen meslek yüksek okulu mezununu o okula öğretmen diye gönderirsen olacağı bu hoş bu insanın mayasından gelen birşey meslek de olsa eğitim de olsa maya bozuk olursa yapacak bişey yok. Bizler hergün dua edelim hayırlı nesil yetiştirmeyi bizlere nasip eyle diye şuursuzların yaptıklarına bak. Herşey bozuldu Rabbim yardımcımız olsun :(
bir halt bilmeden yorum yapanlar ve haberi sunanlar Allah elbette iftiracılara cehennemden bir yer ayarlamıştır. öğrenci öğretmene iftira atmıştır öğretmen c.evinde değildir.
iftira olmadığı ne malum ...
Diğer Haberler