Özel ekipten fuhuş operasyonu: Bundan sonra pazarlık için duranlar da yanacak

Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından travesti ve hayat kadınlarına yönelik operasyon düzenlendi. 1 saatte 20 kişi gözaltına alınırken, bundan sonra pazarlık için duran sürücülere de trafiği tehlikeye düşürmekten yasal işlem yapılacağı belirtildi. Gözaltına alınan travesti ve hayat kadınları, Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından serbest bırakılırken, bu kişilerin basın mensuplarına saldırma ihtimaline karşın motosikletli polis timleri kapı önünde güvenlik önlemi aldı.

Antalya Emniyeti Ahlak Büro Amirliği içerisinde kurulan özel bir ekip, travesti ve fuhuş pazarlığı yapan hayat kadınlarına yönelik gece yarısı operasyonu gerçekleştirdi. Son zamanlarda artan vatandaş şikayetleri, sürücülerle yapılan fuhuş pazarlığının trafiği tehlikeye düşürmesi ve trafik yoğunluğuna neden olmasının operasyona gerekçe olduğu bildirildi.

Muratpaşa İlçesi’ndeki Deniz ve Altındağ mahallelerinde yoğunlaşan operasyonda, 1 saat içerisinde 20 travesti ve hayat kadını gözaltına alındı. Gözaltına alınan travesti ve hayat kadınları, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi, haklarında idari işlem yapılarak para cezası kesildi. Ayrıca bundan sonra pazarlık için duran sürücülere de trafiği tehlikeye düşürmekten yasal işlem yapılacağı kaydedildi.

İşlemlerin ardından gözaltına alınanlar Asayiş Şube Müdürlüğü’nden serbest bırakıldı. Travesti ve hayat kadınlarının görüntü alan basın mensuplarına saldırma ihtimaline karşın motosikletli polis timleri kapı önünde güvenlik önlemi aldı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
3 GÜNLÜK DÜNYADA DAHA İYİ YAŞAYACAĞIM DİYE TÜRLÜ PİSLİKLERE BULAŞIP SONSUZ DÜNYA HAYATINI VE ALLAH'IN RIZASINI KAYBEDENLERİN ACI VE REZİL GÖRÜNTÜLERİ.
Yani diyor ki aracınızı park edin inip yaya olarak pazarlık serbest ona göre gençler
ist.pendik kadiköy sahil yolunda bir sürü motor var tam gaz çalışıyorlar biline gündüz gece sabaha kadar motordan gecilmiyor biri birakıyor biri alıyor motor kapmaca kaçak et kesmek isteyenlere eşiniz aileniz varsa sakın sokak motorlarıyla ilişkiye girmeyin biri biniyor biri iniyor hastalık ve mekruh tövbesi bile yok affedeçek hiç kimsede yok kaçak et kesenlere duyurulur allah bile affedemiyor haberiniz olsun yapanda verende hapı yuttu beş dakikada cehenlem azabını düşünün erkek adamsan nevli deyilsen evlen evliysen adam ol ailenin hakkını ver erkeklik yapaçaksan ailene yap sebabını al bari.
Hayat kadınından çok daha fazla travesti var bu ülkede, her yer travesti dolu...
@karayusuf_2009 arz-talep meselesi...:)
polislerden biride Asuman geldinmi diyerek gülüyor asuman karakolun vazgeçilmezi olmuş :D
Travesti ve eşcinsellerin tamamini öldürmek lazim..toplumun ahlakını bozmaktan baska bir işe yaramiyor...
@ozmoo007 bu kadar büyük konuştuğuna göre çocuğun yok sanırım.
@ozmoo007 senin gibilerinide travesti yapmak lazim.
göz altina alinsalar ne olacak.. 3 saat sonra serbest... bunlari yakaladigini kafasina sıkıp birakacaksin.. yada bir gaz odasina doldurup hepsini zehirleyerek yok edeceksin.. Kesin cozüm.. Vesselam..
ÇOK DA GÜZEL OLMUŞ, AYNI CEZALARI DİLENCİLER, METROBÜSTE SÜMÜK GİBİ YAPIŞANLAR VE TRAFİK İÇİNDE ÜÇ KURUŞ İÇİN VIZIR VIZIR DOLAŞANLAR İÇİN DE BEKLİYORUZ.
duranlarda yandı vay baboyy...
en büyük keraneyi tc devleti işletiyor.Bunlardan haraç alamadıkları için sözde operasyon yapıyorlar.Yine en büyük kumarıda tc devleti yürütüyo.at yarışı,piyango,toto ,loto vb.
@s.acilen tc değil hödük TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Eee amaç ne topladınız ? Toplantı yapmış bırakmışsınız başka ne yapabilirsiniz ki? Kolay yoldan para kazanmak, hele ki kadın kılığında fuhuş yapmak sıradan olmuş bu memlekette zaten, yan topladında ne oldu ? Arkadaşlar, mahalleli sizden şikayetçi az sessiz olun mu dedin ? Bırak yaaa
Zina, fuhuş vb diye bir suç olmaz olamaz, devlet bu işlere karışamaz. Polis de. Bu bireylerin yaşamının gaspıdır.
sarışın zayıf mını eteklı olan guzelmıs hangı caddede calısıyo acaba :)
SADECE ANTALYA VE BURSADA BİRER SAATLİK UYGULAMA BÖYLEYSE ÜLKE AKLI BELDEN AŞAĞI VE DEVLET MALINI SATMAKTAN BAŞKA BİR ŞEYE BASMAYAN AKP ZİHNİYETİNİN MAHSÜLÜ BUNLAR. SAĞLIK KONTROLLÜ GENEL EVLER KALMAMIŞTIR HER HALDE (İLGİLENMEDİĞİMDEN VE GİTMEDİĞİMDEN)... BUNLAR KİŞİSEL TERCİH DEĞİLDİR. EKONOMİNİN BOZUK OLMASINA DAYALI AHLAK ÇÖKÜŞÜDÜR. DURUMU TOZ PEMBE GÖRENLERİ DE KINIYORUM.
Diğer Haberler