Pes dedirten görüntü!

Aydın’da inşaat işçisi A.B., 3 yaşlarındaki çocuğuna sigara ve içki içirirken çektiği fotoğrafları, "Ağaç yaşken eğilir, canım pandam’ ve ’şerefe’ notlarıyla Facebook sayfasından paylaştı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri A.B.’nin adresini tespit ederek soruşturma başlattı.

Pes dedirten görüntü!

Tepkiler yükselince A.B. fotoğrafı kaldırdı. Olaydan haberdar olan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri A.B.’nin adresini tespit edildiğini soruşturma başlatıldığını söyledi. Soruşturma sonunda çocuğun devlet korumasına alınabileceği belirtildi.

Daha önce de alkol ve sigara içirilirken görüntüleri internette paylaşılan bir çocuğun, İzmir’in Bergama İlçesi’nde yaşadığı ortaya çıkmıştı. Çocuğa bakıcının baktığı, içki ve sigarayı da onun arkadaşının içirdiği öne sürülmüştü. Çocuk, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından koruma altına alınmıştı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
hayır yani bu havalar kime kaprsiler kime kendince komik oldgunu mu sanıyosan o cocuga sigara içki vererek zihniyete bak siz nerelede yaşıyosunuz nasıl büyütüldünüz anlamadımki
aydın alevilerindendir.onlarda içki ve sigara içmek haram deilmiş.
@ademtoyan aydınlı değilim ama aleviyim ve evet aydınım dostum. emin ol neyin helel neyin haram olduğunu senden iyi biliyorumdur allahın cahili. allah seni ve senin gibileri ıslah etsin ne deyim..
@ademtoyan SENİN YORUMLARIN HEP ABUK SUBUK OLUYOR.
islam şart
beyin bedava ama olmayınca napsın cahillik başa bela
YARIN BİR GÜN BU SOYTARININ YETİŞTİRDİĞİ BU MASUM YAVRU BİR CANAVARA DÖNÜŞEREK MİLLETİN BAŞINA BELA OLACAKTIR.
böyle mallara baba olma hakkı vermeyeceksin
Toplumsal cehalet ve çöküşün dibine vurduk..
efeler e hiç yakışmadı
Diğer Haberler