Samsun'da tramvayda yolculuk eden gençten alkışlanacak hareket!

Samsun'da tramvayda yolculuk etmekte olan genç, ayağında ayakkabısı olmayan bir çocuğa kendi ayakkabılarını çıkarıp verdi. Ayakkabıları çocuğun ayağına giydirip bağcıklarını da bağlayan genç, yoluna çoraplarıyla devam etti.

Samsun'da tramvayda yolculuk eden gençten alkışlanacak hareket!

Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ bünyesinde hizmet veren tramvayda yolculuk eden, bir genç, yolcular arasındaki bir çocuğun ayakkabısız olduğunu fark etti. Oturduğu yerden kalkan genç, çocuğun yanına giderek sohbet etmeye başladı. Genç sohbetin ardından ayağındaki ayakkabıları çıkarıp, çocuğa verdi. Ayakkabıları çocuğun ayağına giydirip bağcıklarını da bağlayan genç, yerine dönüp, çorapla yoluna devam etti. Gencin davranışı tramvaydaki yolcular tarafından takdirle karşılandı. Olay anı, bir kişi tarafından görüntülenip, sosyal medyada paylaşıldı.

Bu arada, Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ görevlilerinin, teşekkür etmek istedikleri gence ve yardım ettiği çocuğa ulaşmaya çalıştığı öğrenildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Yüreğinin kapısında uşak olurum senin ben
@cyhnkaya HELAL OLSUN... "İnşallah yarın öbürgün TV kanallarında Siyaset mlzemesi olmaz."
helal olsun arkadaşa insanlık bu olmalı ne mutlu ki bir çocuğu sevindirmek kadar güzel ne var ki ?
bunlar kuva-i milliyenin gençleri işte. Başbuğ Atatürk boşuna samsundan başlatmadı mücadeleyi.. helal olsun.
Adamsın. Bir kişi insan olduğunu ve kalitesini ancak böyle ispat edebilir.
Sevgili belediye-ler. Olay olduktan sonra yalandan teşekkür gibi farkındayız çabası göstereceğinize.Siz halkın içine girin de böyle görüntüler hiç olmasın.
parti ayırmaksızın tüm belediyeler yandaşları için varda ondan. Hepsi sadece yandaşlarına yardım ediyor.
yüreği kocaman birisi keşke hepimiz senin gibi olabilsek???? seni yetiştiren ananın babanın ellerinden öpüyorum
HELAL OLSUN.. ŞU KÖTÜLÜKLER İÇİNDE OLAN DÜNYADA BÖYLE HABER OKUMAKTA AYRI BİR GÜZELLLİK...
Bu haber bana iyi geldi. Yaşasın iyilik.
seni tanimak isterim yigidim...
Belediyeler Yandaşlarınıza 1 Oy Uğruna Makarnalar,Kömürler Dağıtacağınıza Sokaklara İnin Kim Aç Kim Tok İyiyce Öğrenmeye Bakın Yandaş Mı Versin Gitsin Ama Görüyorsunuz Çocuğun Ayağında Ayakkabısı Yok
@musti.goker beledilerin araçları hergün yoksullara sıcak yemek dağıyor sen kaç yoksula yemek yedirdin acaba
@mrh4sabcj3 @mrh4sabcj3 Valla Ben Görmediğim İçin Denk Gelmedi Sana Kaç Defa Denk Geldi Varsa Öyle Biryer Seve Seve Giderim Ama Gerçekten İhtiyacı Olana Gördüm Mü Alıyorum Sen Kaç Defa Aldın
bu ülkede böyle yiğtler oldukca bizi kimse yıkamaz bölemez. rabbim de senin çok acil bir ihtiyacını karşılasın inşallah.
helal olsun delikanlı, alnından öpülecek adamsın Sana süt veren Anneye kurban sütü ne temizmiş, yediğin ekmek sana helal olsun !
herşeyden şüphelenir olduk. kurgu değilse ve ardından farklı talepler yada yönlendirme olmayacaksa. unutacaksak gerçekten çok vicdanlı bir davranış.
ŞİMDİ YAZACAĞIM HEP KIRMIZI OLACAK MADEM AYAKKABISI YOK GÖTÜR AYAKKABICIYA HEM AYAKKABI AL HEMDE KARNINI DOYUR.
yarın öbür gün akp samsun aday adayı görmeyelim seni ????
Büyük adammışsın helal olsun kardeşim...
Bu kardeşimizi tebrik ederim.ANCAK O KÜÇÜĞÜN BİR AYAKKABICIYA GÖTÜRÜLÜP İHTİYACININ GİDERİLMESİ DAHA ŞIK OLURDU. Ayrıca AYAKKABI NUMARALARI NASIL DENK GELMİŞ aklıma takıldı. YA AYAKKABISINI VERDİĞİ KİŞİ DE ONUN YAŞINDA YA DA O GENCİN AYAK NUMARASI HAYLİ BÜYÜK.
Diğer Haberler