Samsun'da kan donduran cinayet

Samsun'da bir kişi annesinin boğazını ekmek bıçağı ile keserek öldürdükten sonra polise teslim oldu. Eve giden polisler, yaşlı kadını çekyat üzerinde boğazı tamamen kesilmiş halde buldu. Akrabaları, uzun yıllar çocuğu olmayan kadının ilk evladı Hasan Ali K. için kurban kestiğini söyledi. Annesi öldüren Hasan Ali K., sosyal medya hesabında dikkat çeken bir paylaşımda bulunmuş.

Samsun'da kan donduran cinayet

Olay, Samsun'un Terme ilçesinin Çay Mahallesi Ünye Caddesi'nde saat 22.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bekar olduğu öğrenilen ve annesi ile birlikte yaşan Hasan Ali K. (38), evlerinin mutfak kısmındaki koltukta annesi 79 yaşındaki Seher K.'nın boğazını ekmek bıçağı ile keserek öldürdü.

"ANNEMİN BOYNUNU KESEREK ÖLDÜRDÜM"

Terme İlçe Emniyet Müdürlüğüne giden Hasan Ali Kumbasar, "Annemin boynunu keserek öldürdüm" diyerek polise teslim oldu. Eve giden polisler, yaşlı kadını çekyat üzerinde boğazı tamamen kesilmiş halde buldu. Akrabaları, bir kızı bir oğlu olan kadının uzun yıllar çocuğunun olmadığını, ilk çocuğu Hasan Ali K. için kurban kestiği söyledi.

DİKKAT ÇEKEN FOTOĞRAF

Annesini öldüren Hasan Ali K.'nın sosyal medya hesabında kendisi çocukken göz ameliyatı olduğunda yanında bekleyen annesinin ve yıllar sonra da annesi göz ameliyatı olunca kendisinin annesinin yanında çekilmiş hastane fotoğrafını paylaşması dikkat çekti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
ne kadar cani oldu insanımız.. ne kadar saygısız, ne kadar ahlaksız, ne kadar terbiyesiz, ne kadar vurdumduymaz, ne kadar bağnaz.. yazık oluyor, evlatlarımız bu dünyada nasıl temiz kalmayı başaracak???
idam gelirse tertemiz olur. osmanlı bunu ispatlamış 700 yılda 6 hırsızlık yanlış anlamayın altı adet.
@cnzrsn Ya benliğini bulacak,ya da her mevsimde başka zillete düşecek böyle.
idam gelerek, osmanlı bunu ispat etmiş osmalı allahın adeletiyle 700 yıl yönetmiş ve 700 yılda sadece 6 altı adet hırsızlık olmuş.
@demirezen62 idam teröre, sapıklığa, cinayete gelirse amenna. Ama görünen o ki bir kişinin ağzından as, kes çıkacak ve bunun adaleti olmayacak.. Böyle bir Türkiye'de gelmesini istemiyorum.
@demirezen62 herkesi kendin gibi salak sanma nereden uyduruyorsun 700 yılda 6 vakayı,bak bakalım şeriat ile yönetilen ülkelerdeki hırsızlıktan ceza alanların çokluğuna
@demirezen62 İÇTİĞİN NEYSE,AZALT!
Söylesem Tesiri Yok Sussam Gönül Rağzı Değil "Fuzuli"
DINDAR GENCLIK DERKEN MILLET TAMAMEN BUHRANA GIRDI
Belli ki manyak biri azıcık aklı varsa hayvan yada şerefsiz ünvanını alır.
besle kargayı oysun gözünü.......
Toplum annesinin varlığına bile tahammül edemeyecek duruma gelmişken, herkesten herşeyi bekleyeceksin.
tek kelime ile Allah belanı versin psikolojisi bozuk yaratık
bunlar canilik doğru ancak insan ruhu baska gucler tesiri altinda çeşitli kotulukler yapabiliyor.. bu sadece görünen yüzü.. adamin icinde ne firtinalar kopuyordu kimbilir.. yoksa akli olan bir insanin yapacagi iş değil bu
ben haberi okumaya kıyamıyorken sen annene nasıl kıyabiliyorsun...
Allah her şeyin hayırlısını versin nasıl bir psikopatlıksa anlamış değilim.
İnsanlar birbirlerine hele ki annelerine bunları yaparken, o insanlardan hayvanlara karşı merhametli ve vicdanlı olmalarını nasıl bekleriz???
RABBİM evladın da hayırlısını versin
neymiş ulan neydi böyle anneden eden seni...
Hasan Ali K. diye gizlenmiş ama haber içinde ifşa edilmiş? bi karar verin.. böyle caniler ifşa edilmeli
hayvan kadar vicdani olmayan mahluk.
Allah kötüye çattıemasın
Diğer Haberler