Sapık imam camide seks yapmış

Manisa'da 16 yıllık imam, imam hatipli lise öğrencileriyle cinsel ilişkiye girmiş. İşte imamı cezaevine götüren o rezillik

Sapık imam camide seks yapmış

Manisa'daki bir camide görev yapan 16 yıllık imam evli ve 2 çocuk babası 41 yaşındaki A.I., İmam Hatip Lisesi'nin yurdunda kalan 4 erkek öğrenciyle cinsel ilişkiye girdiği iddiasıyla gözaltına alındı. Suçunu itiraf eden imam A.I., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Son 5 yıldır Manisa'da görev yapan imam A.I., geçen hafta bir internet kafeye taşınabilir bellekle giderek, bir yazının çıkışını almak istediğini söyledi. Bu sırada A.I.'nın cep telefonu çaldı. A.I., cep telefonuna cevap verdiği sırada taşınabilir belleği açan internet kafe görevlisi, hemcinsleriyle ilişkiye giren erkeklerinin yer aldığı fotoğraf ve görüntülerle karşılaştı.

Bir şey görmemiş gibi yapıp, istenilen çıktıyı veren internet kafe görevlisi, daha sonra imam A.I.'nin sık sık görüştüğü Manisa İmam Hatip Lisesi'ndeki bazı öğrencilere konuyu açıp, “Sizin imam da az değilmiş” diyerek, ağızlarını yokladı. Öğrencilerin imam A.I.'nın okulun yurdunda kalan bazı öğrencilerle camide veya evinde ilişkiye girdiğini anlatması üzerine durumu polise bildirdi.

Bunun üzerine polis, evli, biri 15, diğeri 17 yaşında iki çocuk babası olan İmam A.I.'yı, geçen salı günü Manisaspor- Fenerbahçe futbol takımları arasında 19 Mayıs Stadyumu'nda oynan Ziraat Türkiye Kupası maçından çıkışta gözaltına aldı. İmam A.I.'nın, polisteki sorgusunda, her iki cinse de ilgi duyduğunu (biseksüel) ve yatsı namazından sonra camide lise öğrencisi H.B.'ye fiili livatada bulunup, E.O., A.T. ve E.T.'ye de oral seks yaptığını itiraf ettiği öğrenildi. Aileleri başka şehirlerde yaşayan 4 çocuk da psikolog eşliğinde alınan ifadelerinde olayı doğruladı.

İşlemlerinin ardından dün akşam saatlerinde Adliye'ye sevk edilen imam A.I., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Müftülük, yetkilileri ise olayla ilgili bilgilerinin olmadığını belirtip, açıklama yapmaktan kaçındı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 79 yorum
Birileri dinden falan girmiş ama bu sapkınlık almış başını gidiyor... Bunun dinle imanla alakası yok... Eğer olsaydı bizim mahalledeki iki de bir eline beline diline sahip diye ahlak dersi vermeye çalışan chp üyesi alevi komşularım homoseksüel ilişkiler peşinde koşmazlardı... Ben de bu internetkafeci gibi bunları ispiyonlasam fena olmaz diye düşünmeye başladım hani :D
sanirim tayip erdoganin dindar nesil dedigi bu olmali valla ne diyelim vatana millete hayirli olsun böyle sapik imamlarada basarilar dilerim
adam 41 yaşında...nerede ot yediğine,nerede beslendiğine bakmak lazım...bir tane imam bok çıkmış,bir araştırılsa diğer mesleklerden kaç tane çıkmış...
Bu imam 16 senedir imamlık yaptığına göre Cumhuriyet imamı bu olmalı.
peki neden hep imam.imam hatipli öğrencilerle yapmış.onlara ne diyecez..
Bilinçli yapılan bir pislik, amaç imamhatip ve din adamlarını kötülemek , yöntem ise bunu yapmak isteyen zihniyete yakışan en aşağılık yöntem.
imam bilinçli girmiş, elemanlar bilinçli çizdirmiş kestaneyi , zaten fotoğraflarda bilinçli çekilmiş fantezi osun diye değil, dava bilinçli açılmış biliyorlarmış yani hepsinin meylini, çizdireceklerini, hepsi bilinçli itiraf etmiş taklayı.... güldürme kardeşim milleti, diğerleri yapar imam hatip yapmaz, hepsi karalama bunların diye bir şey olabilir mi ya? sen çocukların karşı cinsi tanımasına izin verme, 3-5 yaşından itibaren yasakla birbirine sonra tabi böyle şeyler olur, çocuklar karşı cins tanımamış ki, kadın nedir bilmemiş ki bilinç altı normal olsun, i..e imamda biliyor bunu kullanmış!!!!
Volfer 22 Homonun kaynağı karşı cinsi tanımamak değildir. Batının sapıkları karşı cinsi tanımadığından mı homo oluyor..
bu nasıl bir zihniyettir ya.imamı hocası mı kaldı artık.artık herkes yüce Yaratıcının yasaklarını çiğniyor.bunun iftirası yalanı olmaz.gözlerinizi açın ve dünyada neler oluyor zihniyetinizi genişletip biraz etrafa bakın.
yani imam yapmadı.iftira diyorsun...
yalan. dini lekelemeye çalışan 28 şubat artıkları hala piyasada cirit atıyor. fadime şahinin bir pavyonda çalışan bir menyuk olduğunu ne çabuk unuttunuz. sakın inanmayın. yine komplo ve iftira.
yatağınızda coni amcalarınızı görseniz buda rüya dersiniz.ne gerizekalı imansız münafıksınız.diyelim ki doğru sana giren ne.ya doğruysa imanın mı sarsılacak yahudi nişanlı coni artığı.sen uyumaya devam ettikçe çocuklarınızı dizecekler.hemde müslüman kisfesi altında.her sakallıya hacı diyen yobazlar Allah sizi islah etsin.
bu haber şahısları bağlar dine saldıran cahil mallar anlasın bunu, bunun dinle alakası yok sadece sizden biri olmuş okadar...
BU TÜR OLAYLARIN KESİNLİKLE OLMAMASI GEREKEN KURUMLARDA BU TÜR OLAYLAR OLUNCA İNSAN BİLİNÇLİ VEYA BİLİNÇSİZ DİNE ZARAR VERİYOR
BU MEMLEKETTE SAPIK OLMAYAN İMAMMI VAR.HER ŞEYE KURANDAN BİR AYETLE CEVAP VERİYORLAR.ATATÜRK SON OLARAK ELMALIYA BOŞUNA KURANI TERCÜME ETTİRMEMİŞ.BU TİP SAPIKLARIN DİN İSTİSMARCISI OLACAĞINI BİLİYORMUŞ ULU ÖNDER.
salak salak konuşma, elmalının o tercümesini bir defa okusaydın böyle cevap veremezdin..
o zaman elmalıyı tanıtın topluma bu sapıklara meydan vermeyin çok biliyosunsz yaaa. kaç kere okudun elmalıyı
h.s. cahil mal tarihi bilmiyorsun boş boş yorum yapma bari..
al sana dindar gençlik tayyip erdoğan işte bu senin yetiştirmek sitediğin dindar gençlikten bazıları
İşte gerçek
ne ggerçek herkesmi böyle allah onu neler yapacak bk gör.allahın dinine hainlik etti sonu helaktır.günümüzde çok inanmış gibi yapıpta su altından her naneyi yiyen bunlar kafirlerdende beter olan cehennemin en son çukuruna atılacak ve orda ebedi kalacak.
KINA YAK
Din genel kural bütünüdür.Şahıslar bu kurala uyarlar uymazlar.Kendilerinin bileceği iş.İMAM diye tarif edilen kavram öğretici sıfatıdır.Kişi o sıfatı kullanır.Kişide o ağırlığı taşıyacak kapasite yoksa suç sıfata değil, ŞAHISA aittir.Ama beden İMAM değildir.Kasıtlı saldırı yapmayın.Önce kendinizi sorgulayın.Şahısların davranışından dolayı İSLAM DİNİ'ne saldırmayın.Bunu da ÖZGÜR BASIN adına yapmayın.Adamın canını sıkmayın.Lütfen biraz saygı.Tamam canım kardeşim benim.
zamanında hüseyin üzmeze de siz sahip çıkmadınız mı?
merak ediyorum tayyip erdogan bu haberi okuduktan sonra ne cevap verecek ha bu arada bunun anlamı artık şu oluyor 4+4+4 yani 4 yıl oku 4 yıl çalış son 4 yılda imamlara ...... :d
balık baştan kokar. bunların hepsi böyle. Baş tacı yapacaklarmış imam hatipleri. Onlar da basınıza tac etmesinler de
bir kişinin pisliği cümlesine mal edilemez
4+4+4 'DEN HESAP SORMAK İÇİN DÜĞMEYE BASILDININ İŞARETİDİR. İMAM DEĞİL KİM OLURSA OLSUN BU TÜR OLAYLARA FIRSAT VERİLMEMELİDİR TOPLUMDA.60 BİN İMAM HATİP ÜZERİNE DÜŞEN DERSİ ALMIŞ OLMALI BU HABER DOĞRULTUSUNDA.OLMAZ OLMAZ DEMEYİN, OLMAZ OLMAZ DEYİN HER ZAMAN. 1908 YILINDA KURANI BU MİLLETİN ELİNDEN ALMAK İÇİN İNGİLİZ YAHUDİ ASILLI BAŞBAKAN AZ ÇABA HARCAMAMIŞ O ZAMAN.KISACASI EĞRİ OLAN KİM VARSA İSLAMİ SİSTEM CANINA OKUMALIDIR.ZAMANI GELİNCE OKUYACAK HABERİNİZ OLSUN.
Bİ İNSANOĞLU MÜSVETTESİNİN YAPTIĞI PİSLİĞİ 4+4+4 E YAPIŞTIRAMAZLAR. ESKİDENDİ O... İNSANOĞLU HATAYI KENDİNE YAPAR KENDİ YANAR. ŞEREFSİZ İMAMA NE OLUYO ONU BEN ANLAMADIM... BİDE İMAM YAA... İNŞALLAH YALAN HABERDİR...
neden tutuklandı? akp nin yeni türkiyesinde tecavüz ceza değılki
tabii.rızası var deniyor her seferinde...bunu da salarlar.12 yaşında kızların nasıl rızası oluyorsa? buna da bir kılıf bulurlar elbet.
bunların zaten meşhur lafı var yorgansız ve oğlansız yatmazuk
insanlığın din ile düzelceği beklentisinden vazgeçilmeli..insanlığı düzeltmek için ağır yaptırımlar kanunlar uygulanmalı adalet sisteminin değişmesi gerekir
yanlış kanaattesin kardeşim din ile ALLAH korkusu ve sevgisiyle düzeltilemeyen hiç bir yaptırımla düzeltilemez.Ama dinin sapıklıkla çok kolay bozabilirsiniz.böyle olayları dine dayandırmayın lütfen.burda kimseyi savunmuyorum ben sadece size cevap veriyorum.adalet sisitemi değişmeli haklısınız ama islemi adalet sisitemi gelmeli bu da bir gerçek.
İmam kendi tarikatını kurmuş.
Atatürkün yatında yapıldı kıyamet koptu camide yapılıyo ses yok ilginç
bu adam neticede tamirci,mühendis,doktorda olsaydı aynı şekilde davranacaktı çünkü ruhu sapıtmış,din hocası olması dahada üzücü neticede herkesten umarsın ama din ile ilgili kurumlardan ummak istemiyoruz
buna dicek laf bulamıyorum bunlar bu kişilik altında her zaman bu tür çirkinlikler ortaya koymuştur muaaviye tohumları yezit evlatları işte bu yüzden insanlara güven olmuyor
1- Salı günü maç yoktu. 2-Diyelimki vardı diyelimki böyle bir şey oldu.O o imamın şerefsizliğidir arkadaş.Bunu fırsat bilim kimse İSLAMA'a dil uzatmasın..
LANET OLSUN SENİN GİBİLERE İNSANLIĞIN YÜZKARASI BU NASIL İNSAN İNSAN DEMEYE DİLİM VARMIYOR BU NASIL MAHLUKAT BIRAK İSLAMİYETİ İNSAN OLAN BU REZALETİ KABUL ETMEZ KALDIKİ İSLAM BU KİŞİLERİ REDDEDİYOR AMA NE ACIKİ BAZI YORUMCU ARKADAŞLARIMIZ FIRSAT BU FIRSAT DEYİP İSLAMA SALDIRIYORLAR BE ACİZ YORUMCU KARDEŞLERİM NE OLUR İSTER İSTEMEZ YORUMLAR YAPACAĞINIZA BİR AÇIN İSLAM NE DİYOR OKUYUN ONDAN SONRA LAF SÖYLEYİN YAZIKTIR GÜNAHTIR BİR HİÇ PAHASINA BİR ŞEREFSİZ YÜZÜNDEN AHİRETİNİZİ BERBAT ETMEYİN BU İFTİRALARINIZIN AHİRETTE HESABINI VEREMEZSİNİZ İSLAMİYET ÖYLE KOLAY DEĞİL HER GELEN BİR LAF SÖYLESİN
bu imam okumamış mı yani...
'dini yapanda alimler yıkanda alimlerdir' Hasan basri H.z.
şimdi bu adamın hoca olup bu tur rezıllıkler yapması ıslamın dısındadır.ALLAH bu tur eylemlerın cezasını elbette werecektır.şimdı bakın hocalarda boyle yapıyor bunlar boyle deyen zıhnıyet için sadece su cewap werılebılır.İSLAMA HAKKIYLA UYAN ASLA AHLAKSIZLIK YAPMAZ ZULMETMEZ INSANI DEĞERLERE UYGUN YASAR YANI UYDUKCA GUZELLEŞİR UZAKLASDIKCA CIRKINLESIR ÖZET BUDUR WE HERKESIN YAPDIĞI KENDINI BAĞLAR YARIN KARSILIKDA KENDINE WERILECEK.
15 Nisan 2010 20:14 bu haberin tarihi güncellenmiş yani bayat ısıtılmış temcid pilavı...hasta biri kim olursa olsun alınsın ama imam'ın yanlışından dine söven şahsiyetsizlere söze ne hacet!..
yakışır tosunuma ...camide ha ee 2012 cami ne duruma getirilmiş ..ahır yapılmış cami peki şimdi bu nesi ya?
tecavüze uğrayan sen olsan yakışır tosunuma der miydin. asalak beyinlisin onun gibi...
bu tiplerin çoğu böyleler.çünkü bunlar ,yurtlarda büyüyen .herşeye günah diyenlerin yetiştirdiği ,kırsal kesim ,parçalanmış vb ailelerin çocukları.O yurtlarda bunlar baskı ,dışlanmaışlıkla ,dayak,deynek-cezalarla büyüdükleri için ,cinsellikten eğitilmemiş ,cinselliğin günah ıyla büyütülmü,eğitilmişler oluşturduğu için .çoğunluğu böyle sapkınlıklarla ortaya çıkıyor.Aynısını 1990 yıllarında orta anadolunun bir ilçesi(şimdi il oldu)camide mahalli kuran kurs eğiticiliği yapan erkek çocukla fiili ivata da suç üstü yapıldını biliyorum.hala mahalli gazete küpürünü saklıyorum bu gib sapıklarınramızda
İMAM EFENDİ CEZAEVİNDE DE DEVAM ET TE GÖR BAKALIM :)
akp nin sapkın imamları ülkemin ağır sapık zihniyetleri,gerici zihniyet hertürlü kötülüğü doğurabilir...
bu nu partiye mal edilecekse ilk önce sayın süleyman demireli sorgula peşinde deniz baykal mhp seçimlerde kepazelik diz boyu chp zatenn konuşmaya ne hacett bu gibi olayları ne parti ne külüb ne vakıf hiç bir şekilde izahı olmazz insanın sütü bozuk olmasınn anlayanna.............?
onlar sizin gibi dindar geçinip çocuklara tecavüz etmiyor. kendi yaşındaki kadınlarla ve kendi rızalarıyla yapıyorlar. aynı zaman da recep sapığıda bunları kasede alıp servis yapıyor. yani sizin gibi dini kullanıpta her tür pislik yapmıyorlar.Her pislik sizden çıkar kendi torunu yaşındaki kıza sapıklık yapan hüseyin üzmez demi chp, mhp yada dider partidenmiydi. oda sizin gibi zihniyeti bozukların partisinin adamı değilydi sapık...
zorla mı yapmış? tehdit ve zorlama yoksa değişik bir tecrübe olmuştur böyle tecrübelere açık olmak lazım.olayın tabiatını bilmeden sallamak kolay..yer yanlış tabi.dünyadaki gençlerin%60 bir defalık arkadaşlarıyla ilişki yaşamakta tecrübe yapmaktadır
memleketmden iğrenç bir olay... yazıklar olsn..
YAZIK. AİLELER ÇOCUKLARINA SAHİP ÇIKSINLAR. EN İYİ DİNİ EĞİTİMİ AİLELER KENDİLERİDE VEREBİLİR.ÇOCUKLARIN YATILI YERLERE YOLLAMASINLAR. NİHAYETİNDE EL ADAMIN ÇOCUĞUNA ACIRMI! YAZIK. O ÇOCUKLARIN PSİKOLOJİSİ NASIL DÜZELECEK. ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM. BAKABİLECEĞİMİZ KADAR ÇOCUK YAPALIM.SONRA BAKAMAYIP ORAYA BURAYA YATILI KALSINLAR DİYE GÖNDERMEYELİM...
Güveneceğimiz imamlarda sapık çıktı, Şimdi kime arkasını dayasınlar ))
müftüye...
imam böleyse cemaat ne yapmasın ki
hayret tutuklanmış...
yorumlara bakıyorumda,yazıklar olsun diyorum.hemen din düşmaları sahneye çıktı yok imama hatip miş yok bunlar böyleymiş, yok bu din şöyleymiş,diğer meslek guruplarında bu imam bozuntusu gibi,ruh hasatası,sapık ve alçaklar çıkmıyomu allah bu ve bunun gibilerini islah etsin.olmuyolarsada yerle bir etsin.
dini istismar olan bu kişi için özel idam kararı çıkarın yetkiller uyumayın iş yapınnn
ya bırakın allah aşkına böyle haber bile insanı çileden çıkarıyor.yayınlamayın böyle şeyleriya.tövbe tövbe
BIR MUSLUMANIN KUR-AN VE EHLİBEYTTEN BASKA NE ISIGI NE KAPISI VARDIR... BUNLARIN HEPSININ ZIHNIYETI MUAVIYE VE YEZİT ZİHNİYETIDIR
Bir müslüman ashab-ı kirama kötü söz söyleyemez suhi zan edemez, onların hepsi ayrım yapılmaksızın kuran-ı kerimde övülmüştür, onlara kötü söz söyleyene kuran-ı kerimi inkar etmiş olur. Hz . Muaviyede ashab-ı kiramdandır.O mübarekleri bu gibi çirkin işlere karıştırmak asıl yezitliktir.
haklısın kardeşim bu çirkefler yaşadıkları sürece bunların şerri iffeti her zaman bu tür insanların üzerinde olacak 12 imamlar hepimizin yar ve yardımcısı olsun
Diğer Haberler