Sapık imam camide seks yapmış

Manisa'da 16 yıllık imam, imam hatipli lise öğrencileriyle cinsel ilişkiye girmiş. İşte imamı cezaevine götüren o rezillik

15 Nisan 2010 20:14
PAYLAŞ
TWITTER
Sapık imam camide seks yapmış

Manisa'daki bir camide görev yapan 16 yıllık imam evli ve 2 çocuk babası 41 yaşındaki A.I., İmam Hatip Lisesi'nin yurdunda kalan 4 erkek  öğrenciyle  cinsel ilişkiye girdiği iddiasıyla gözaltına alındı. Suçunu itiraf eden imam A.I., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Son 5 yıldır Manisa'da görev yapan imam A.I., geçen hafta bir internet kafeye taşınabilir bellekle giderek, bir yazının çıkışını almak istediğini söyledi. Bu sırada A.I.'nın cep telefonu çaldı. A.I., cep telefonuna cevap verdiği sırada taşınabilir belleği açan internet kafe görevlisi, hemcinsleriyle ilişkiye giren erkeklerinin yer aldığı fotoğraf ve görüntülerle karşılaştı.

 Bir şey görmemiş gibi yapıp, istenilen çıktıyı veren internet kafe görevlisi, daha sonra imam A.I.'nin sık sık görüştüğü Manisa İmam Hatip Lisesi'ndeki bazı öğrencilere konuyu açıp, “Sizin imam da az değilmiş” diyerek, ağızlarını yokladı. Öğrencilerin imam A.I.'nın  okulun  yurdunda kalan bazı öğrencilerle camide veya evinde ilişkiye girdiğini anlatması üzerine durumu polise bildirdi.

Bunun üzerine polis, evli, biri 15, diğeri 17 yaşında iki çocuk babası olan İmam A.I.'yı, geçen salı günü Manisaspor- Fenerbahçe futbol takımları arasında 19 Mayıs Stadyumu'nda oynan Ziraat Türkiye Kupası maçından çıkışta gözaltına aldı. İmam A.I.'nın, polisteki sorgusunda, her iki cinse de ilgi duyduğunu (biseksüel) ve yatsı namazından sonra camide lise öğrencisi H.B.'ye fiili livatada bulunup, E.O., A.T. ve E.T.'ye de oral seks yaptığını itiraf ettiği öğrenildi. Aileleri başka şehirlerde yaşayan 4 çocuk da psikolog eşliğinde alınan ifadelerinde olayı doğruladı.

 İşlemlerinin ardından dün akşam saatlerinde Adliye'ye sevk edilen imam A.I., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Müftülük, yetkilileri ise olayla ilgili bilgilerinin olmadığını belirtip, açıklama  yapmaktan  kaçındı.