Sokak ortasında dehşet

Büyükçekmece’de 14 yaşındaki bir kız, kimliği belirsiz bir kişi tarafından cadde ortasında göğsünden 4 kez bıçaklanarak yaralandı. Ağır yaralı kız hastaneye kaldırılırken, şüpheli kayıplara karıştı.

Olay, dün saat 21.30’da Büyükçekmece Mimar Sinan Mahallesi Piri Reis Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, 14 yaşındaki Z.D. yolda yürüdüğü sırada yanına gelen kimliği belirsiz bir kişiyle tartışmaya başladı. Kızı darp etmeye başlayan şüpheli belinden çıkardığı bıçakla Z.D.’yi göğsünden 4 kez bıçakladı. Olayı gören vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Aldığı bıçak darbeleri sonucu ağır yaralanan kız, olay yerine çağırılan ambulansla Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Ameliyata alınan Z.D.’nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri, genç kızı bıçaklayarak kayıplara karışan şüpheliyi bulmak için çalışma başlattı. (DHA)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Cezaların bu kadar hafif kaldığı bir ülkede, bu tür olaylar sık sık yaşanacaktır. Atılan bir yumruk için 6 YIL HAPİS CEZASI VERİLEN ülkeler var.. Avrupa Birliği Uyum Yasaları için cezaları kuşa çevirenlere selam olsun..
Cezaydı,hapisti bunlar insanların suç işlemesini engelleyen faktörler değil.İnsan beynini insan gibi şekillendiremediğimiz sürece böyle insanımsı hayvanlar ortalıkta başıboş dolaşacaktır.Beyni boş insan Atom bombasından daha tehlikelidir.Atom bombasına hapis versen ne olur?Oradada patlayıp ortalığı kan gölüne çevirir.
ne diyosun sen be...nasıl şekillendireceksin insanları.buna 5000 lira maaşla iş ver,gider müdürünü doğrar..hem kendi ağzınla söylüyorsunatom bombasına ceza verilebilirmi,içerde patlar diyorsun. ulan dangalak eşşeğede 5000 lira maaş ver eşşekliğine devam eder.sen gibi,ordan dangır dungur konuşup durma öyle belliki bu şrfsiz hastalıklı ve idam edilmesi gereken biri. beynini şekillendirecekmişin iyi maaş verecekmişin,iyi maaş verde kessin sülaleni alemin akıllısı sendin hiçkimseye haketmediğinden bir kuruş fazla para vermeyeceksin.
Diğer Haberler