Sosyal medyadan istedi, rektör de kırmadı

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine cep telefonu faturasını gönderen öğrencisinin 92 lira 60 kuruşluk faturasını ödedi.

Sosyal medyadan istedi, rektör de kırmadı

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, dün sosyal medya hesabı üzerinden kendisine ulaşarak cep telefonu faturası borcunu ödemesini rica eden üniversite öğrencisi Baran Elbir'in istediği geri çevirmedi.

'TABİ' DEDİ AMA BİR ŞARTLA

Prof. Dr. Ünal, sosyal medya hesabından "Sayın hocam siz bu seferlik ödeseniz bursum yatınca size veririm" mesajıyla 92 lira 60 kuruşluk faturanın ekran görüntüsünü gönderen Elbir'e yine sosyal medya üzerinden, "Tabii ki ama geri ödeme istemiyorum" yanıtını verdi.

'HOCA GİBİ HOCA'

Rektör'ün cevabı karşısında ikinci bir paylaşım yapan üniversite öğrencisi Elbir, "Hoca gibi hoca rektör gibi rektör. Teşekkürler hocam" mesajını paylaştı. Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, faturasını ödediği öğrencisiyle yarın makamında bir araya gelecek. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
helal olsun rektore
92 tl faturamı gelir parasız adama bunu yapacağına 1 ay makarnayla beslenen öğrencilere baksaydı daha makbule geçerdi.
reklam kokan hareketler kyk yeni yapılan düzenleme ile artık eksi hesap var parayı çekiyorsun bursun yatınca yatan kısımdan tahsil ediliyor kullandığın miktar otomatik olarak kendini kepaze etmesine gerek yoktu öğrenci kardeşimizin
Allah razı olsun. Şimdi adamın hesabına saçma sapan talepler yağar ve adamı da bezdirirler.
Çingene ve dilenci kültürü
HOCAM GÜZEL BİR HAREKET TE ALIŞTIRMAYIN TELEFON FATURASI BAYA Bİ YÜKSEK
ya hemen elestrin ogrencilinin yaptigi makara rektorun yaptigi makara Turkiye emin olun boyle ogrenciler ayakta tutucak her seye muhalif her seye laf sokan sizin gibi asalaklarla degil
Burslu adamsın 92 TL faturan var . Ben 20-25 TL ye interneti sms i arama dakikası olan paket alıyorum . Ekonomik durumun yoksa ona göre paket seçsene kardeşim bu nedir ya . İyilik mi şimdi bu ?
gündem yaratmak içindir
burslu ogrenci 92 lira fatura yuh be. Biz calisiyoruuz tarife 40 lira.
insanlık ölmemiş
helal sana hocam arkadaş adına teşekkürler
gaz gaz...bre rektör tama ama 90 tl lık kıtap faturası al tamam diyeydın..diğerlerine ne yapacaksın..
Eğer burslu okuyan bir öğrenci 90 TL ,fa,,tura ,,,,,,,öd,,,,,üyorsa diğer garibanların 40-80 TL olan faturalarının yanına ulaştıramayanlara da bir iyilik yapsın ve de medyaya vermesin de görelim.Eğer gerçekten reklamn olmasa ne öğrenci bunu paylaşır ne de rektör asla paylaşılmasına izin vermedi.Burada çok reklam kokusu var.?
Bende sosyal medyada birinci seçilen hocayı dekan yaptı sandıydım.
92 TL lik bilim görüşmesi yapmıştır.
Diğer Haberler