Soymaya girdiği evde kadının yatağına girdi

Aydın’da, 15 yaşındaki oğluyla birlikte yaşayan F.E. (35) adlı kadının evine, önceki sabah 05.00 sıralarında balkon kapısından giren Osman Yakışıklı (26), bir müzikçalar aldı.

Soymaya girdiği evde kadının yatağına girdi
2 hafta önce cezaevinden çıkan şüpheli, daha sonra yatak odasında uyuyan F.E.’nin yanına yattı. Yanına oğlunun uzandığını sanan kadın, gözlerini açınca çığlık attı.
Paniğe kapılan Yakışıklı, balkondan atlayıp kaçmak isterken ayağını burktu. F.E.’nin ihbarıyla harekete geçen polis, ayağını göstermek için devlet hastanesine giden şüpheliyi yakaladı. Yakışıklı’nın cebinden evden aldığı müzikçalar çıktı. Mahkemede, daha önce kendisini tutuklayan hâkimi gören şüpheli, “Sen zaten hep beni tutukluyorsun” dedi. Bunun üzerine hakkında mahkemenin huzurunu bozmak suçundan da işlem yapılan Yakışıklı cezaevine gönderildi.
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 105 yorum
asgari ücret 700 tl olursa kimse çalışmaz..
bu mesaj beğenilmemiş ama doğru söze ne hacet, 10 yaşındaki çingenler elinde gül satıp günde 30 lira kazanıyor,simitçi kazanıyor günde 30 lira,kağıt toplayanlar kazanıyor günde 50 lira,asgari ücret günde 23 lira,hemde köle gibi,gelen sayıyor giden söviyor,insanların kanını emiyorlar,kusur bakmayın ama asgari ücretle çalışılmaz,köle olunur,adam karnını doyuramıyor be
ne alaka be öyle insanlar varki ne kadar maddi durumu iyi olyrsa olsun yine çalıyorlar ya hastalıktan yada aç gözlerini doyuramadıklarından..
Hırsızlık hiç bir zaman hiç bir nedene bağlanamaz. Hele hele ırza teşebbüsün savunulacak hiç bir tarafı yoktur. Herhalde aynı karakterdesiniz.
adyobatik size katılıyorum malesef ki yokluk insana herşeyi yaptırır bu bir gerçek ha bu arada bu adamın yaptığını onaylamıyorum tabi
bu ülkenin şeriata değil düzgün bir adalet sistemine ihtiyacı vardır. şeriat isteyen irana gitsin arabistana gitsin. garibanın hapiste yattığı bu şerefsizlerin sokakta dolaştığı bir adalet sisteminde daha çok çekeriz.
hep beni tutukluyorsun... evet adam haklı bu ülkede şeriat uygulansa ve elin kesilse bak bakalım daha görüyormusun o hakimi
illa ki şeriatin mi uygulanması gerekiyor, adaleti savunduğnu iddia ederek iktidara gelenler "cezaevlerinde yer yok" diyerek 2 yıla kadar hapis cezası gerektiren suçların "hükmün açıklanmasını geriye bırakma" adı altında ertelemeleri, aynı suçtan onlarca kere yakalanan kişilerin yargılanmasını sağlayamamaları, insan hakları adı altında mazlumun değil- canilerin hakklarını koruma altına almaları " doğal mı sence =?
helal sana şeriat gelse gece kapını açık bırak uyu
katılıyorum
ona islamiyet denmez şeriat denir. cahil olduğun ettiğin laflardan belli. islamiyette karıncayı bile incitmek günahken sen insanları kesmekten bahsediyosun. seninle aynı havayı soluduğum için utanıyorum.
keşke bizde seninle aynı havayı solumazsak.seni aptal
Haberi sunarken bu sapığa neden yakışıklı denmiş anlamadım. Sanki yaptığı şeyi sevimli göstermek istemişsiniz
Adamın soyadı yakışıklı Okurken daha dikkatli oku bence
:))))
O sapığın soyadı yakışıklı :)
Sabah sabah güldürdünüz beni :))) ilahi
SOYADI: yakışıklı SABAH SABAH KOPTUM GÜLMEKTEN SAYENİZDE :)
:))))))))))))))))))))))))))))))
Sen bu zekayla fazla yasamazsın gercekten sevimli göstermek için yakısıklı denmiş hee xDD
saro sabah sabah beni güldürdün Allah da seni güldürsün :))))
bence de yakışıklı değil :))
AF.LARDAN YAKINANLARA SORMAK LAZIM İÇERDEKİ ADAMLARI M.VEKİLİ YAPIP ŞİMDİ ONLARI KURTARMAK İÇİN YAASLAR HAZIRLATIP 300BİN KİŞİYİ DAHA BU YASALARLA ÇIKARMAK İSTEYENİN MUHALEFET OLDUĞUNU NE ÇABUK UNUTTUNUZ.. İKTİDARI HEDEF ALIRKEN MUHALEFETİN YEDİĞİ B.KU GÖRMEKZDEN GELMEYİN..
Sen necisin hükümetin sözcüsümüsün? avukatımısın ve ne alaka sapla samanı karıştırmayı bırak. sizin gibi yağdanlıklar olduğu sürece bu ülkeden bi cacık olmaz.
Benim şehit arkadaşlarımın katillerini af etmeye hazırlanan kim. kamuoyunu hazırlamaya çalışan kim. herşeye siyaseti sokarsak bu sorularda gelir işte sana
basit bir hırsızlığıda politikaya bağladın ya aynı rte efendine benzemişsin
İŞTE İSLAMİ YET TAM UYGULANSA BU ADAMIN ELİ KESİLSE BAKALIM BİR DAHA YAPARMI ENAZINDAN YAPSADA ÇOK ZARAR VEREMEZ
islamiyet değil adalet diyeceksin..1-İslamiyette senin değidiğin olmas islamiyetin görüşüne ters. 2-SENİN DEDİĞİN ŞERİATTA olur.İslamiyetle şeriaati aynı kefeye koyup müslümanım diye dolaşmayın ortalıkta.
allah ıslah etsin dogru yola iletsin..
eve alarm taktırın
sabah sabah bu neyin ksfssı? adamın evinden sadece müzik çalar çalıyo. sen alarmdan bahsediyon.
ciddi misin ? :)
eskiden suç işleyenlere "ölümlerden ölüm beğen" denirdi.şimdi ise "aflardan af beğen" deniyor.(rahşan affı, Gül affı gibi).korkarım bu AFlar sonunda AFete dönüşecek...
Bu ülkeye yakışır
ne alaka yahu senin beyninde baskı var galiba ülkeye bağlamış hemen geç sen yönet ülkeyi iyi biliyorsan
ya sen ne salatalık bi yorumcuymuşsun böyle, sus bari adam sansınlar ne gerek var gevrek yorumlara
merak etme tayip baban senin icin bir yasa cıkarır derhal derhal dısarı cıkar işinin basına donrsin ittt herif
arkadaşım senin amacın üzüm yemek degil bagcıyı dövmek.Ne zorun var sabah sabah başbakanla...
tayyip öpsün seni:)))
hırsıza yakışıklı diyor haberciye bak.hırsız be adam
sabah sabah ne içten arakadaş, Hırsızın soyadı yakışıklı :)))))
Tinerci misin kardeşim :) Adamın Osman Yakışıklı (26) yazmışlar ya :)hehe yurdum insanı işte!!
DANGALAK ADAMIN SOYADI YAKIŞIKLI
o hep seni tutukluyor da ne oluyor. hakim garibanı seni tutukluyor sayın başbakan ve akp idaresi sizi tekrar salıyor boş ver sen devam et.
BU ADAN GARİBANMI, IRZ DÜŞMANI GASPÇI HIRSIZ ALÇAĞIN BİRİ SENİN YAPTIĞIN BENZETMEYE BAK SENİN BAŞINA BÖYLE BİŞLEY GELSE O ADAMI ASTIRMAYI BİLE DÜŞÜNÜRDÜN.
baksen gir çık gir çık aynı hakimi gör:)))) derdi çok büyük:)))))
kısaca türkiyenin adaleti bu işte. fazla söze gerek yok.
bun gibi olaylar hiç bitmez bir adam suç işledi ise af var çıkarım diyor. ne afı o zaman herkez suç işlesin ve tekrar çıksı af varya siyasetçiler oy almak için herşeyi yapar ama şu bir gerçek öteki dünyada çok işleri zor kardeşim sen kimsin bana zarar veren adamı af ediyorsun o suç işleyen adamların suç ortagı onlar düşünüyorumda vay vay bu siyasetçilere çıkarsınlar çıkarsınlar toplumda ne kadar suç ileyen varsa aptal işe yaramaz oylarını almak için ne diyeyim tek kelime söylüyorum af olmaz eger adaletli ve adil ve disiplinli devlet olacaksın kim suç işlerse cezasını vereceksin ama nerede o .
öteki dünyadan bahsediyorsun bu dünyada benim canınımı yakıp bana acı verdikten sonra o adam senin öteki dünyada acı çekse bile bana faydası ne...
iş yok diyenler yazık size marketler cafeler mağazalar hep vitrin camları ilanla dolu çalmayın çırpmayın çalışın yahu
Haklısın kardeş.. Millet armut piş azıma düş diyor, iş değilde kolay para kazanma derdinde, çalışmayana ekmek yok..
arkadaş ben elektrik işi yapıyorum gasteye ilan veriyorum bir kişi bile aramıyor ne işsizi yahu..millet tok..
çok ta tın ya. sen milletin emeğini sömür ondan sonra çalışmıyosun de. eleman yoksa maaşları yükseltsinler.
BÖYLELERİN ELLERİNİ KESECEN Kİ Bİ DAHA AKREPLİK YAPMASIN DUVARDA BALKONDA BİDE ARSIZ HEP BENİ BULUYON DİYO KENDİSİ HEP ÇALIYO SENİN İŞİN ÇALMAK ONUN İŞİ KARAR VERMEK
yakışıklı :))) süpermiş :)
Bu Şerefsizleri Hapishanede Ağır İşlerde Çalıştırın Niye serbest edersiniz Huylu Huyundan Vaz Geçmez. Bırakmaları Hata Zaten Yarın Hapisden Çıkanların Yüzde Doksanı Aynı Suçları İşleyecek Canlar Yanacak Ya Öldürün Yada Mapusda Çürüsünler...
sende hep beni tutukluon başımızdakileri asıp etlerini limelime etmen geren :D
ALLAH BELANI VERSİN.
yanlız adamın hakime tepkisine koptum sende hep beni tutukluyon zaten bana ne oynamıyorum ben der gibi:)
evet kardeşim haklısın cezalar komik düzeyde olunca adalet işi komediye dönüştü ülkemizde...1979 yılında suudi arabistanda çalışırken medine'de hırsızlık yapan bir yemenlinin eli kesilirken seyrettim. Eğer bu ceza ülkemizde uygulansa tek bir tane hırsız kalmaz:)))
Anne şefkati istemiştir o yüzden yatmıştır kadının yanına.
benim gibi yapın hırsızı yaklarsanız çırıl çıplak soyuup domalmış fotosunu çekin mahallesine dağıtın. cezaya gerek yok.
Tam bir komedi yaa :-))))))))))))))))))
şerefsiz
akli dengesi bozulmuş bu aadamın bence..Çalan kaçar,Tecavüz edecek adam uyumaz yani tüm zıtlıklar bu adamda tedavi edilmeli.
yakışıklı :0
yakşıklıymış :D
yakışıklılık başa bela :))
senın evındede namusunun yanına bırılerı yatacak o zaman sen cezayı görürsün
şimdi bu adam mahkemenin huzurunu bozmaktanmı, hırsızlıktanmı, tacizden mi hapis yedi?
Hocam, hakim bey de anladı herhalde, hırsızlığın cezasının caydırıcı olmadığını. bir de bu yolla ceza süresini uzatmayı denemiştir. Muhtemelen mahkeme huzurunu bozmanın cezası, hırsızlıktan daha ağırdır?! Öyleyse bile şaşırmamak lazım. Burası TÜRKİYE...
akp kadi efendi hazretlerini rencide ettigi icin tutuklanmis.
harbiden yakışıklıymış da birazda salakmış ne işin var kadının yanında
Evde bişey bulamayınca ne yapsın garip bari uzanayım demiş:)
ahaha , yalana bak bee
Oskar verseydik sana yakışıklı kardeş, YILIN HIRSIZI dalında..
Adamdaki soğukkanlılığa bak. Eve girdiği yetmiyormuş gibi bir de kadının yatağına da girmiş. Umarım çıkardıkları aflarla seni ve senin gibileri bu kadar arsızlaştıranların da karısının, kızının yatağına girersin günün birinde.
o hakimin evini soysunda bakın bakalım o hakim ne ceza veriyor bu sefer
Diğer Haberler