Suriyeli anneyi ölüme böyle götürmüşler

Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde 10 aylık bebeği ve karnındaki 9 aylık yavrusu ile vahşice katledilen Suriyeli annenin ölüme götürüldüğü anların kameralara yansıdığı ortaya çıktı. Görüntülerde iki cani ile Suriyeli anne ve 10 aylık bebeğinin bulunduğu otomobil hızla ormana doğru ilerliyor. Hatırlanacağı üzere vahşi cinayetin ardından yakalanan iki zanlı çıkartıldıkları mahkeme tarafından tutuklanmıştı.

Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde geçtiğimiz perşembe günü Suriyeli 9 aylık hamile Emani el-Rahmun (20), Birol Karacal ve Cemal Bay adlı zanlılar tarafından zorla ormana götürülüp tecavüze uğramış ve 10 aylık bebeğiyle birlikte öldürülmüştü.

Vahşi cinayetin ardından yakalanan iki zanlı çıkartıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. Olay tüm Türkiye’yi üzüntüye boğarken, binlerce vatandaş Suriyeli annenin cenazesine katıldı.

İki katil zanlısının Suriyeli anneyi ölüme götürme anlarının kameralara yansıdığı ortaya çıktı. Görüntülerde, iki cani ile Suriyeli anne ve 10 aylık bebeğinin bulunduğu otomobil hızla ormana doğru ilerliyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
BU HAİNLER HALA CEZA EVİNDE YAŞATILIYORSA YAZIKLAR OLSUN BU DEVLETE
tipe bak insana benziyor mu
Buraya hanği hakareti yazsam nekadar küfür etsem içim ferahlamaz bunları duyunca yada ğörünce diyorum ki Kötüler için yaşasın CEHENNEM
SURİYELİLERİ İSTEMİYORUZ DEFOLSUNLAR..
adliye ye götürürken jandarma yanlışlıkla halkın eline verseydiya .bu ülkede ne yanlışlar dönüyor nede olsa.halk bir parçalasaydı bu köpekleri.ama bazen internette evli olupta dolaşan erkekler ve kadınlar var işte onlarda aynı hayvan çünkü evindeki ile yetinmeyip etrafa saldırıyorlar.
@tugbadogan2004 sen kafanı yorma yanlışlıkla bi koguşa verirler o insan müsvettelerini.
Bu olayin ülkenin kafasinda ki Suriye'li algisini degistirmek, acitasyon ve sempati kazandirmak icin planli ve kasti bir sekilde yaptirlidigini dusunuyorum. Olaydan onceki iki gunun gundemine bi bakin derim. Ve olay sonrasi hic olmayan bir sekilde olen kisilerin kimliklerinin tweet araciligi ile paylasilmasi. Sahsin esinin aciklamalari. "Türkler boyle degiller, tacavuzu soylemeyin, kazada olduklerini soyleyin" gibi acitasyon algisi, basinin her gun olayla ilgili ayri bir haber yapmasi, surekli uzerinde durmasi. Hemen sonrasin da Suriye'lilerin vatandasliga alinmasi. Pis bir siyaset var.
efendi beşiktaşın formasını giymeseydi iyiydi
yazıklar olsun tuuuuuu
İDAMI GETİRMEYEN TÜM YÖNETİLERİN BU VAHŞETTE ELİNDE KAN İZİ VAR
abi bide ben şunu anlamıyorum pişmanmısınız diyo soruyorlar adam pişman olsa bunu yaparmı veya canavara sen pişmanmısın dersen ne kadar sağlıklı bi soru olur hem soran için hemde sorulan için
Nasıl bir vicdansızlıktır bu ? Irkı milleti boşverin o bir insan be !!
Milleti .m budalası yaptılar. Açın şu genelevleri her şey kontrol altında olsun.
Hakimler bu sefer beni şaşırttı hayret nasıl olduda tutukladılar galiba kafalarına güneş geçti halbuki tutuksuz yargılanmak ve eski davası gibi 6 sene davayı sürdürüp salıvermek varken tutuklama kararı beni şaşırttı
Yavrusuyla beraber öldürülmüş hatta yavrularıyla Allah kalpleri karartmasın vicdanları susturmasın gerısı bir şekilde hallolur !!
tatar ramazan yolundaki gardaşların koğuşuna verirler bunları bakalım erkeklikleri kaç kuruş izleriz yakında
Ölene üzülüyor insan sonuçta bu durumda olan birisi için dil, din, ırk farketmez hamile bir kadın ve bebeği kesinlikle düşünülemez ama onlar borcunu ödedi bir yerde ya ama o caniler için durum öyle olmayacak onların içerde cezasını kesecek bir babayiğit çıkar elbet yanlarına bırakmazlar.
Bunların yaşaması bile ceza evinde kalması bile benim verdiğim verğile beslenmeleri zoruma gidiyor
İDAM ARTIK GELSİN BU ÜLKEYE TÜRK MİLLETİ NE HALE GELMİŞ
İNSANLARIN GÖZLERİNDE CANİLİVAR GÖZ TARAMASINDANDA ŞÜPELİ DURUMLAR ARAŞTIRILMALI..
sizi doğumunuza sebeb olan ana babanıza da sizede lanet olsun
Diğer Haberler