Taciz anı kamerada

Erzurum'da Ahlak Büro ekipleri suç camiasında 'kalça sıkan' olarak tanınan cinsel tacizciyi son icraatında suçüstü yakaladı.

20 Nisan 2012 20:24
PAYLAŞ
TWITTER
Taciz anı kamerada
Edinilen bilgiye göre, yurt çapında cinsel ve saldırı suçlarından tanınan Ü.B, bu kez 'da Yakutiye Araştırma Hastanesi'ni hedef olarak belirledi. Daha önce kadınlara ve saldırı suçlarından bilinen şahıs, bir süre merdiven önünde bekledi.
 
 
Erzurum Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro ekipleri, şahsın hastanede görüldüğü yönündeki ihbar üzerine dar ve sıkı kot, etek ve tayt giyinen kadınları taciz ettiği ileri sürülen Ü.B'yi yakalamak için sağlık kurumuna operasyon düzenledi. Güvenlik kamerasına yansıyan olayda hastaneye gelen Atatürk Üniversitesi öğrencisi, tacizcinin saldırısına ikinci kata çıkarken uğradı.
 
Üniversite öğrencisinin larını avuçlayarak her zaman uyguladığı yöntemle kendine çeken Ü.B, kızın bağırması sonrası kaçmaya çalıştı. Cinsel saldırıya uğrayan üniversite öğrencisinin bağırması sonrası hastane önünde bulunan Ahlak Büro ekipleri tacizciyi kaçarken kampus içerisinde yakaladı. Kadınları söz ve elle taciz eden Ü.B, çıkarıldığı mahkemece, "cinsel sadırı" suçundan tutuklandı. (İHA)
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir