Tecavüz edip hamile bıraktığı öğrencisine...

Hamile bıraktığı öğrencisini kürtaj yaptıran öğretmen, yurt dışına kaçmak isterken yakalandı.

Tecavüz edip hamile bıraktığı öğrencisine...
Ayşegül Sevim-Ali Rüştü Kaynak Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni ve Bodrum İlçe Milli Eğitim eski Müdürü 52 yaşındaki T.K. tecavüz edip hamile bıraktığı öğrencisine kürtaj yaptırdığı, bir başka öğrencisini de taciz ettiği iddiasıyla hakkında savcılık ve polise yapılan şikayetler üzerine yurt dışına kaçmak isterken İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda yakalanıp, tutuklandı.
Muğla ’nın Bodrum İlçesi’ndeki Ayşegül Sevim-Ali Rüştü Kaynak Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni ve Bodrum İlçe Milli Eğitim eski Müdürü 52 yaşındaki T.K. tecavüz edip hamile bıraktığı öğrencisine kürtaj yaptırdığı, bir başka öğrencisini de taciz ettiği iddiasıyla hakkında savcılık ve polise yapılan şikayetler üzerine yurt dışına kaçmak isterken İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda yakalanıp, tutuklandı.
Ayşegül Sevim-Ali Rüştü Kaynak Anadolu Lisesi öğrencisi A.F., beden eğitimi öğretmeni T.K.’nın iki yıl önce kendisini Turgutreis Beldesi’ndeki yazlığına götürüp, içki içirdikten sonra tecavüz edip hamile bıraktığını, ardından Milas’taki bir hastanede kürtaj yaptırdığını ailesine anlattı. Bunun üzerine genç kızın ailesi, geçen 15 Nisan’da savcılık ve polise suç duyurusunda bulundu. Aynı tarihte Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Lisesi öğrencisi G.K.’nin ailesi de kızlarının sürekli olarak T.K. tarafından cinsel tacize uğradığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Eğitim-Sen Bodrum Şubesi, geçen 21 Nisan’da, basın açıklaması yapıp T.K. hakkındaki iddiaları gündeme taşıyıp, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan’ı soruşturmayı derinleştirmemekle suçladı.
Eğitim-Sen’in açıklamasını ardından, Bodrum Sulh Ceza Mahkemesi, Ayşegül Sevim-Ali Rüştü Kaynak Anadolu Lisesi’ndeki görevine 4 gündür gitmediği belirlenen T.K. hakkında yakalama kararı çıkarttı. Polis, İngiltere’ye kaçmaya hazırlandığını belirlediği T.K., dün, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda yakaladı. Polisteki işlemlerinin ardından İzmir’de adliyeye sevk edilen T.K. tutuklandı.
T.K.’nın başka kız öğrencilerine de cinsel tacizde bulunduğu ileri sürüldü. B.B. adlı kız öğrencinin sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki sayfasında paylaştığı, beden eğitimi öğretmeni T.K.’nın yazdığı mektupta, "Bak gerizekalı, ’Seviyorum’ dedim, anlamadın. ’Özledim’ dedim takmadın. Sen o kızlarla gülüp kahkaha atarken ben orda tek başıma ağlıyordum. Gittin, sevgimi, aşkımı sana olan tüm duygularımı idam ettim ben. Sırf seni ben mutlu edemiyorsam o kızlar etsin diye. Öldüm ben artık bittim. Aşkı karşılıksız yasamaktan yoruldum. Madem gidiyorsun, çıkma bir daha karşıma. Önüme çıkıpta yaramı açma. Tam unuttum derken karşıma gelip, gülümseyip de beni mahvetme. Bir daha sakın bana gelme, gidiyorsan adam gibi s... git" ifadeleri dikkat çekti.
T.K.’nın tacizde bulunduğu kız öğrencileri sık sık Antalya ve Alanya ilçesi ile Denizli’ye okul gezilerine götürdüğü de ileri sürüldü. Bugün iki öğrencinin daha Kılavuz’un kendilerine tacizde bulunduğunu iddia edip, İlçe Emniyet Müdürlüğüne şikayetçi oldukları bildirildi. (DHA)
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
AKP IKTIDARA GELDIKTEN SONRA T.C. DEMOKRASIYLE TANISTI. HALK ARTIK YAPILAN HAKSIZLARIN HESABINI SORABILIR OLMAYA BASLADI. BU TÜR OLAYLAR YILLARDIR VARDI AMA AKP DÖNEMINDEN ÖNCE COGU KIMSE ASKERE; SAVCIYA VE POLISE TAM OLARAK GÜVENIP DAVA ACAMIYORDU. TECAVÜZLER DAHI GIZLENIYORDU. INSANINA GÖRE MUAMELE VARDI. AKP ILE BIRLIKTE INSANLAR CESARETLENDI; ARTIK KANUNLAR HERKESE ESIT ISLEYECEGINI, DARBELERIN OLMAYACANI, FISLENMEYECEGINI BILGINDEN DEMOKRATIKCE HAKLARINI ARIYORLAR, SUCLU KIM OLURSA OLSUN ONA KARSI DAVA ACABILIYORLAR. AKP=DEMOKRASI
demokrasimi nerde demokrasi? parasız eğitim isteyen öğrenciler neden içeride? başbakanı eleştirmek, zamları eleştirmek neden suç sayılıyor? deniz feneri soruşturması neden gizli kapaklı yürütüldü? neden kimse soramıyor? neden başbakan konuşma yapacağı zaman sadece taraf olan gazeteciler içeriye alınıyor? neden belirli sorular dışında gündemi meşgul eden konulardan kimse soru soramıyor? sizin savunduğunuz demokrasi bu öyle değilmi?
anlat anlat heyecanlı oluyo
Akp iktidara geldikten sonra TÜRBANLI kadın bazı sözde aydın ve yazarlar TV lere çıkıp ben kendi kocama kız bakıyorum 2nci hatta 3ncü eşi kullanabilir dedikten sonra ve onu diyen kadına kimse tepki vermedikten sonra bu olayların olması normal görülüyor. Çünkü bu adamın tecavüz ettiği yada taciz ettiği kız ona göre kadın olmuş yaşta...
İnansanız da İnanmasanız Çoğu öğretmen Böyle! Buna Bir Dur Denilmeli..
NEDENSE BU TÜR HALK SAPKINLARI SON 10 YILDA KATLANARAK COĞALIYOR. KADIN ŞİDDETİ- HAPİSANEDE COCUKLARA TECAVÜZ-SOYGUNLAR-İNTİHARLAR- İNSANLARIN CİNNET GECİREREK COLUK COCUĞU KESENLER ÖLDÜRENLER-COCUĞUNA TECAVÜZ EDENLER- ÖĞRETMEN ÖĞRENCİ TECAVÜZ OLAYLARI NEDEN NİÇİN..ACABA TOPLUM COKMU SERBEST BIRAKILDI.YOKSA TEK PARTİ TEK HEDEF İDOLOJİNİN VERMİŞ OLDUĞU CESARET VE MUHAFAZAKAR KESMİN SUCA HOŞGÖRÜSÜNÜN VE KANUN BOŞLUKLARIMI MI BUNULA İLGİLİ BİR TOPLUMUN SOSYAL BİLİNCİ-SOSYAL PAYLAŞIM VE GECİNME EKONOMOSİNİ BOZULMASIMI. TOPLUMUN EĞİTİM SEVİYESİ VE ÖNGÖRÜ TESTİNİN YAPILMASI İÇİN ARAŞTIRMA YAPILSIN
8 yıllık kesintisiz eğitim (ama sadece okula gönderme aslında ), sosyal paylaşım imkanlarını artması, bilinçsiz internet etkisi vb.
idamı niye kaldırdınız.
Bu öğretmen mutlaka akp nin atadığı diyanettendir imamhatip mezunudur ozaman bu çıknormal onlar için.
çok iyi olurdu, fırsattan dini ve siyasileri suçlardınız ama adam beden eğitimi öğretmeni, kimi suçlayacaksın
helal yine konu akp ye gelmiş :) bi gün biri de seni taciz ederse sorumlusu belli demek ki...
imamhaiplilere kuran ol..!
İnsanın varoluş amacını kavrayamamış bireylerden her şey beklenir...Eğitim sistemimiz daha kendi Öğretmenine ahlakı,dürüstlüğü,namusu,insan haklarını ve evrensel değerleri veremedikten sonra ne beklersin bu eğitim sisteminden...Adam bu kızları yazlığına götürürken anneleri babaları uyuyor muydu diye sormaktan da kendimi alamıyorum?Bu yaşlarda çocuklarınızı adım adım takip etmelisiniz.
BUNLARIN İLACINI CEZAEVİNDE VERİYORLAR ZATEN. VİCDAN AZABINA (!) DAYANAMAYIP, KENDİ KIÇINA KENDİLERİ ODUN SOKUYOR. SONRA O KADAR ÜZÜLÜYOR, O KADAR ÜZÜLÜYOR Kİ, 10 CM YERDE KENDİNİ ASIVERİYOR. CEZAEVİNDEKİ DİĞER MAHKUMLARIN " YAPMA KARDEŞİM DEĞER Mİ " " ÖLDÜRME KENDİNİ BİZİ PERİŞAN ETME " " SANA BİRŞEY OLURSA BİZ NASIL YAŞARIZ " DİYE YELVMARLARINA RAĞMEN ASIYORLAR KENDİLERİNİ. SONRA HEM İÇERİDEKİLER HEM BZİLER BİR ÜZÜLÜYORUZ BİR ÜZÜLÜYORUZ SORMA GİTSİN.
öğretmen sapıktır ve suçludur ya kızlarıyla ilgilenmeyen aileleri suçlu değilmi
Diğer Haberler