Yakalanan sapık konuştu! Tedaviye ihtiyacım var

İzmir'de kız çocuklarını taciz etmeye çalıştığı iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra suçunu itiraf eden Erman A.'nın tedaviye ihtiyaç duyduğunu söyledi.

İzmir'in Bayraklı İlçesi'nde, kendisini 'spor hocası' olarak tanıtan ve okul çevrelerinde kız çocuklarıyla konuşarak onları taciz etmeye çalıştığı iddiasıyla gözaltına alınan Erman A., adliyeye sevk edildi. İfadesinde suçunu itiraf eden Erman A.'nın tedaviye ihtiyaç duyduğunu söylediği öğrenildi.

Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekipleri, öğrenci velilerinden gelen taciz şikayetleri üzerine harekete geçti. Velilerin iddiasına göre bir kişi kendisini 'spor hocası' olarak tanıtıp, küçük yaştaki çocukları taciz etti. Bayraklı'daki okulların çevrelerindeki güvenlik ve MOBESE kameralarını incelemeye alan ekipler, o kişinin çok sayıda suçtan kaydı olan Erman A., olduğunu tespit etti. Okul önlerinde devriye gezen ekipler her yerde Erman A.'yı ararken, şüphelinin belirlenen eşkali Bornova ve Karşıyaka'daki ekiplere de dağıtıldı. Erman A., kısa süre de Bayraklı Asayiş ekipleri tarafından yakalandı. Ahlak Büro Amirliği'ne getirilen ve işsiz olduğu öğrenilen Erman A., buradaki ifadesinde suçunu itiraf ettiği ve tedaviye ihtiyaç duyduğunu söylediği öğrenildi.

KÜÇÜK KIZLARLA KONUŞTUĞU GÖRÜNTÜLERE YANSIDI

Erman A.'nın arama çalışmaları sırasında belirlenen güvenlik kameralarında küçük bir kız çocuğuyla konuştuğu anların görüntüleri ortaya çıkmıştı. Görüntülerde bir apartmanın girişinde küçük kıza bir şeyler söyleyen şüpheli, apartman girişine giriyor. Küçük kızı apartman girişine çekmeye çalıştığı tahmin edilen şüpheli, küçük kızın uzaklaşmasının ardından kızı peşinden giderek görüntüden kayboluyor.

Yakalandığında üzerinden sahte kimlik çıkan, 10 ayrı suçtan da sabıkası bulunan Erman A., 'Küçük yaşta çocuğa taciz' suçlamasıyla sorgusunun tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
yakalandığın zamanmı tedaviye ihtiyacın olduğu aklına geliyo kişiliksiz haysiyetsiz
sapıklara ölüm
hem tedaviye hem müebbete ihtiyacın var. ulan ülke sapık kaynıyormuş ya la.
NEDEN ADLİYEYE SEVKEDİLDİKİ!!! SERBEST BIRAKMALARI GEREKMİİYORMUYDU YOKSA 10 DEĞİLDE 11 SABIKASI OLUNCA TUTUKLANIYORMUYDU HAYIR YANİ BİZ CAHİLİZ ÖĞRENEBİLİRSEK MEMNUN OLURUZ.....
o çocukları lanet olsun sizin gibi sapık ruhlu o çocuklarına
şerefsiz en iyi tedavi idam....
@tamkan @gece_prensi39 BURDA KIZA HER HANGİ BİR SARKINTILIK VEYAHUT TUTMA ÇEKME YANINA GİDİP BİR MÜDAHELESİ BİLE YOK BU NASIL İŞ SADECE TAHMİNİ BİR TECAVÜZ ETME İHTİMLİ ÜZERİNE Mİ TUTUKLNIYOR
@tamkan EN DOGRUSU AGZINA SAGLIK
Büyük ihtimalle serbest kalacak. İllaki birine tecavüz edecek canını yakacak o zaman peşine düşersiniz..
bunu bana verin 1 ayda çok güzel tedavi ederim ben bunu...
kan donduran savunma demişsiniz,tedaviye ihtiyacım var demiş,kanımız donmadı yani,ne diyecekti ki başka
Götürürler merkeze
Herkes "sapıklara ölüm" adı altında birşeyler yazmış tamam sapıklara ölüm bir an için tatmin eder ama bu tiplerin suçu işlemeden tedavi edilmesi gerekiyor.Arabistanda bu tip suç işleyenin kellesini uçuruyorlar, peki çözüm oluyor mu sanmıyorum.Etkili bir çözüm için suçu işlemeden önlemi almak lazım..
@tberk70 bırak arabistanda çocuk yaşta kızlar zorla evlendiriliyor bu da tecavüz ama arabistanda cezası bile yok
@haruncelebi76 @gece_prensi39 BURDA KIZA HER HANGİ BİR SARKINTILIK VEYAHUT TUTMA ÇEKME YANINA GİDİP BİR MÜDAHELESİ BİLE YOK BU NASIL İŞ SADECE TAHMİNİ BİR TECAVÜZ ETME İHTİMLİ ÜZERİNE Mİ TUTUKLNIYOR
bence tek tedavi yontemi hadım etmek sonra gerekli şevkati gosteren olur onlara elbet
@gece_prensi39 BURDA KIZA HER HANGİ BİR SARKINTILIK VEYAHUT TUTMA ÇEKME YANINA GİDİP BİR MÜDAHELESİ BİLE YOK BU NASIL İŞ SADECE TAHMİNİ BİR TECAVÜZ ETME İHTİMLİ ÜZERİNE Mİ TUTUKLNIYOR
onu içerde ike ike tedavi eder sonra kamuya sunarlar çıkabilse tedaviye yol kenarlarında devam eder
TEDAVİN ÇOK BASİT SENİ YAĞLI YAĞLI OTURTCAKLAR HİÇ BİŞEYİN KALMIYCAK
Şike şike tedavi edilmeli çok etkili tedavi olur buna 180 derece döner
@enteresan_adam yazdığın yöntem sence bir ceza yöntemi midir?
bazen iranı destekliyprum
sen neden yaşarsınki neden ...
sabah aç karna idam iyileştirir seni
Diğer Haberler