Yeni sevgilisi ile bir olup, eskisini bıçakladı

Adana'da 30 yaşındaki Can K., iddiaya göre sevgilisi 27 yaşındaki Kibar K.'nın eski sevgilisi olan 56 yaşındaki Yücel Ö.'yü bıçaklayarak kredi kartları ile 500 lirasını gasp etti.

Yeni sevgilisi ile bir olup, eskisini bıçakladı

Adana'da 30 yaşındaki Can K., iddiaya göre sevgilisi 27 yaşındaki Kibar K.'nın eski sevgilisi olan 56 yaşındaki Yücel Ö.'yü bıçaklayarak kredi kartları ile 500 lirasını gasp etti. Kibar K. gözaltına alınırken, Can K. aranıyor.

'BENİ BIÇAKLAYIP GASP ETTİ'

Merkez Çukurova İlçesi Huzurevleri Mahallesi'nde oturan Yücel Ö., sabah saatlerinde polisi arayarak, "Eve gelen 2 kişi beni bıçaklayıp paramı gasp etti" diyerek yardım istedi. Sağlık ekipleriyle birlikte eve giden polis, Yücel Ö.'yü ağır yaralı halde buldu. Vücudunda 7 bıçak darbesi olan Yücel Ö., Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alındı.

ESKİ KIZ ARKADAŞIMLA GELDİ PARA İSTEDİ

Yücel Ö., polislere, "Bir süre önce ayrıldığım kız arkadaşım Kibar K. evime geldi. Kibar ile birlikte tanımadığım bir erkek de içeriye girdi. Para istediler, vermeyince bıçaklayıp, 500 lira para ve kredi kartlarımı gasp ettiler" diye bilgi verdi.

'BENİ TEHDİT ETTİ' DEDİ SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Bu iddia üzerine polis, Yücel Ö.'nün eski sevgilisi Kibar K.'yı yakaladı. Suçunu itiraf eden genç kadın, "Erkek arkadaşım Can K.'ya, eski sevgilim Yücel Ö.'nün çok parası olduğundan bahsetmiştim. Olaydan bir kaç saat önce Can paraya ihtiyacı olduğunu söyledi. Beni tehdit ederek Yücel Ö.'nün evine götürdü. Zile bastım kapı açılınca içeriye girdi. Yücel Ö.'yü bıçaklayıp kart ve parasını aldı. Beni de polise haber verirsem öldüreceğini söyleyerek tehdit etti" dedi. Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusunun ardından Kibar K. adliyeye sevk edilirken, polis Can K.'nın yakalanması için çalışmasını sürdürüyor. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Askerliğimi 6.kolorduda yaptım,Adanalıları tanır ve severim.Bu pislikler Adanalı değil.
@ersinceylanoglu Adana şoparı çingenesi
size ne denebilirki o cezaevine girdiğinde keşke aç olsaydımda özgür olsaydım diyceksin emin ol kimsenin yaptığı yanına kar kalmıyo
Haber başlığını okuduğumda ''Adanada'' diye başlayan bir haber okuyacağımı tahmin etmiştim.
Diğer Haberler