Yolda haciz şoku!

Otobüs içinde yolcuları varken haczedildi. İstanbul'a giden bir yolcu otobüsüne Muğla otogarında haciz konulunca otobüsteki 54 yolcu otogarda mağdur oldu.

Yolda haciz şoku!

Marmaris ilçesinden İstanbul'a gitmek üzere yola çıkan bir firmanın otobüsü, Muğla otogarında emniyet ekipleri tarafından hacizi bulunduğu gerekçesiyle bağlandı. Otobüste bulunan 54 yolcu ile firma yetkilileri arasında gergin anlar yaşandı.

Yolculardan İlker Özen, Marmaris'ten hareket eden aracın Muğla otogarında hacizli olduğu için bağlandığını söyledi. Yetkililerin kendilerine aracın yürümediğini ve yolcuların aşağıya inmesi gerektiğini söylediğini belirten Özen, "Biz de aracın yürümeme sebebini sorduk. Aracın hacizli olduğunu Muğla otogarından bırakılmadığını öğrendik. Bize bir çözüm yolu sağlamalarını istedik. Fatura kesildiğinden dolayı bize paralarımızı geri vermediler. İlgilenen bir yetkili yok" dedi. Otobüs firması yetkilileri konuyla ilgili açıklama yapmazken mağdur olan yolcuların başka bir otobüsle İstanbul'a gönderileceği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bence bu tür icra işlemleri çok yanlış. Yolcular yollarına gidebilmek için o otobüsü satın lmışlar. Ancak otobüs yolcularını gideceği yere bırakır otobüs icranın olur.
Ülkemin rezillikleri!.....
başka araç yokmuymuş
kankalar anlaşmışlardır abisinin, yoksa otobüs neredeymiş ne haldeymiş yetkililerin başka işi yokmuş da onu mu takip etmiş bilmiş bulmuş yol ortasında hacz işlemi uygulanmış...Ne bu şiddet bu celal...
Yazınız lütfen bu işlemin taraflarının ticari adlarını mevzu neymiş bu kadar yolcuyu mağdur etmenin sebebi olacak...O biletlerden kesilen sigorta ücretleri ne işe yarar onu da bi öğrensek madem bu vesileyle...
Diğer Haberler