Hatay'da bir askerin silahından çıkan kurşunla yaralanan er şehit oldu

Nöbet değişimi sırasında 'doldur- boşalt' yapan bir askerin silahından çıkan kurşunun boynuna isabet etmesi sonucu ağır yaralanan er Taner Kaya şehit oldu.

Hatay'ın Yayladağı İlçesi'nde nöbet değişimi sırasında 'doldur- boşalt' yapan bir askerin silahından çıkan kurşunun boynuna isabet etmesi sonucu ağır yaralanan er Taner Kaya, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu.

Olay, dün Saat 22.00'de Suriye sınırındaki 3'üncü Hudut Tabur Komutanlığı'na bağlı Kızılçat Karakolu'nda meydana geldi.

Nöbet değişimi sırasında 'Doldur boşalt' yapan adı açıklanmayan bir askerin silahının ateş alması sonucu er Taner Kaya yaralandı. Kanlar içinde yere yığılan asker, karakola çağrılan ambulans ile Yayladağı Sağlık Ocağı'na götürüldü. Ağır yaralı asker, burada yapılan müdahalenin Antakya Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Boynundan yaralanan Kaya, yapılan tüm müdahaleye karşın sabah saatlerinde şehit oldu.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken Taner Kaya'nın ailesinin İzmir'de yaşadığı belirtildi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
onu bunu bilmem de esad vizeleri kaldıralım ayağına Türkiyeyi çok pis tokatladı. ne kadar işe yaramaz safra insan varsa Türkiyeye kakaladı. Türkiye bu hatayı yaparak esad ın ekmeğine yağ sürüyor.
burada şehit haberi veriliyo adamın derdine bak...
Sen ne lüzumsuz bir yorumun sahibisin!
Doğru diyorsun ama savaşta da doldur boşalt istasyonu kurulmaz.Mehmetçikerimiz hala çocuk gibiler silahın ciddiyetine ne kadar anlatısada varamıyorlar
Adı açıklanmayan er Taner Kaya şehit oldu adı nasıl haber bu yaa
adı açıklanmayan silahi ateş eden er
malmısın sen ya vuran kişinin adı açıklanmamış:D
vurmuşlar adamı direk besbelli neyi soruştuyonuz katili bulun...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler