İstanbul'da Şirinevler Meydanı'nı arılar bastı

İstanbul'un en işlek meydanlarından Şirinevler Meydanı'nda bir simit tezgahını basan arılar ilginç görüntüler oluşturdu. Binlerce arı bir anda simit tezgahını sarınca vatandaşlar neye uğradığını şaşırdı. Çevrede bulunan zabıta ekipleri durumu hemen belediye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen arıcılar özel kıyafetlerini giyerek arıları topladı. Yaşanan bu anlar ise çevrede bulunan vatandaşlar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Bahçelievler Şirinevler meydanında bulunan bir simit tezgahını öğle saatlerinde arılar bastı. Binlerce arı bir anda simit tezgahını sarınca vatandaşlar neye uğradığını şaşırdı. Bu sırada meydanda bulunan vatandaşlar da arılardan dolayı zor anlar yaşadı. Çevrede bulunan zabıta ekipleri durumu hemen belediye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen arıcılar özel kıyafetlerini giyerek arıları topladı.

Yaşanan bu anlar ise çevrede bulunan vatandaşlar tarafından saniye saniye kaydedildi. Simit tezgahının sahibi Servet Ocak, “Ana kraliçe ve diğerleri hepsi buraya geldi. Sonra belediye ekipleri geldi ve hepsini götürdü. Ama bir tane daha ana kraliçe var onunla beraber biraz daha kaldı. İnşallah o arılar yerine ulaşır yoksa çok üzülürüm” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bu kacinci haber arilarla ilgili kesin bir kimyasal olay lar oluyo ki bu hayvanlar kafayi yedi ayni istanbuldaki sis gibi
hayvan uyandı yuva yer bulamadı o yakınlarda ne ağaç var ne bahçe onun işi bal yapmak demekki orası ona ideal geldi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler