Kafkas Üniversitesi’nde "Aile İçi İletişim ve Kariyer" konulu seminer

Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ) idari personellerine yönelik “Aile İçi İletişim ve Kariyer” konulu seminer düzenledi.KAÜ Genel Sekreterliği’nin kurumsal faaliyetleri içerisinde “Mutlu Çalışan-Başarılı Kurum” etkinlikleri kapsamında, bağlı birim personellerine yönelik “Aile İçi İletişim ve Kariyer” konulu seminer yoğun ilgi gördü.Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.

Kafkas Üniversitesi’nde "Aile İçi İletişim ve Kariyer" konulu seminer

Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ) idari personellerine yönelik “Aile İçi İletişim ve Kariyer” konulu seminer düzenledi.
KAÜ Genel Sekreterliği’nin kurumsal faaliyetleri içerisinde “Mutlu Çalışan-Başarılı Kurum” etkinlikleri kapsamında, bağlı birim personellerine yönelik “Aile İçi İletişim ve Kariyer” konulu seminer yoğun ilgi gördü.
Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Binnur Yeşilyaprak’ın konuşmacı olarak katıldığı seminere, Üniversite Genel Sekreteri Doç. Dr. Alpaslan Yüce, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları, Birim Sekreterleri ve çalışanlar katıldı.
Prof. Dr. Binnur Yeşilyaprak seminerde aile yaşantısı, iş yaşantısı, yaşam rollerinin insanın gelişmesine ve biçimlenmesine katkısı, bireyin kendini gerçekleştirmesine etkisi ve iletişimde empati gibi konular hakkında bilgiler aktardı.
Kurumsal performansın artmasında, çalışanların iş motivasyonu ve aile içi iletişiminin birbiri ile yakın ilişkisi dolayısıyla düzenlenen seminerin sonunda, Genel Sekreter Doç. Dr. Alpaslan Yüce tarafından Prof. Dr. Binnur Yeşilyaprak’a hediye takdim edildi.

Kafkas Üniversitesi’nde

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler