Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Genel Merkezi'nin kurultay restine Muharrem İnce taraftarlarından şaşırtan cevap!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek'in olağanüstü kurultay talebiyle toplandığı belirtilen 604 imzanın, yarın 11.00'e kadar kendilerine ulaştırılması durumunda gereğinin derhal yapılacağını bildirmesini muhalifler kabul etmedi. Muharrem İnce taraftarları çağrıya normal süreci işleteceklerini ve gerekli imzaları toplayacaklarını açıklayarak cevap verdi.

Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Genel Merkezi'nin kurultay restine Muharrem İnce taraftarlarından şaşırtan cevap!

CHP'de kurultay tartışmaları büyüyor. CHP’den genel başkanlığı hedefleyen Muharrem İnce’ye yakın ekibin, olağanüstü kurultay için bir haftada 604 delegenin imzasını aldıklarını duyurmasının ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, olağanüstü kurultay talebiyle toplandığı belirtilen 604 imzanın, yarın 11.00'e kadar kendilerine ulaştırılması durumunda gereğinin derhal yapılacağını açıkladı.

NORMAL SÜRECİ İŞLETECEKLER

CHP Genel Merkez Yönetimi'nin 604 imza gerçekse gereğinin yapılacağı açıklamasını muhalifler kabul etmedi. Habertürk'ten Ömer Topsakal'ın haberine göre, muhalif kanat normal süreci işleteceklerini ve gerekli imzaları toplayacaklarını belirtti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
LAN MUARREM NE SİNSİ ADAMSIN BE SECİM GECESİ TV KARSISINA BİLE CIKAMADIN ASLA ADAY OLMAM DEDİN CEVİRİYOSUN SİMDİ HA BU ARADA BEN SANA OY VERDİM ONUDA BELİRTEYİM SEN YEREL SECİM ÖNCESİ SADECE CHP Yİ KARISTIRMAYA CALISIYOSUN YAZIKLAR OLSUN SANA HERSEYİN Bİ ZAMANI VAR
son secimdeki başarısızlıklarından dolayı siyaseti bırakacaklarına hala koltuk için birbirini yiyorlar yüzsüzler
bundan sonra chpye oy vermeyecegiz, kilicdaroglu partinin tursusunu kursun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler