Duru neden Can'ın kucağında

Duru neden Can'ın kucağında

İlk üç bölümü ile büyük beğeni toplayan "Fi" dizisinin 4, 5 ve 6. bölümleri bugün izleyicisi ile buluşacak. Yeni bölümde Deniz ve Duru arasında büyük bir kriz patlak veriyor. Can Manay bu krizi fırsata çevirmeyi planlıyor. Fragmanda Duru, Can'ın kucağında görünüyor. Herkesin merak ettiği bu soru bugün cevap bulacak.

Son güncelleme: 21 Nisan 2017 11:20

İnternet dizisi olarak seyircinin karşısına geçen Fi dizisinin 4-5-6 bölüm fragmanları yayınlandı. İlk 3 bölümü büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ve yeni bölümleri merakla beklenen Fi'nin 4-5-6 bölümleri bugün izleyicisi ile buluşacak. Yeni bölümde Duru ile Deniz arasındaki kriz Can'a fırsat doğuruyor.


Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Mert Baykal'ın üstlendiği, Azra Kohen'in çok satan "Fi-Çi-Pi" üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan dizinin, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi yer alıyor.

diğer haberler

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir