'Star Işığı X Factor' Pazartesi başlıyor

'Star Işığı X Factor' Pazartesi başlıyor

Kanal D'nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması 'Star Işığı X Factor', 10 Şubat Pazartesi akşamı saat 20:00'da ilk bölümü ile ekrana gelecek.

Son güncelleme: 04 Şubat 2014 11:03

Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan'ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.

One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması 'Star Işığı X Factor' 10 Şubat Pazartesi akşamı Kanal D'de başlıyor. 'Star Işığı X Factor'ün jüri koltuğunda ise; her şarkısı 'hit' olan ünlü şarkıcı Emre Aydın, Türk pop müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, 'Duman' ve 'Athena' gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.

Başta İngiltere ve ABD olmak üzere, 30'a yakın ülkede yayınlanan 'Star Işığı X Factor'e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor. 'Star Işığı X Factor'ün büyük ödülü ise tam 2 milyon TL.

SEÇMELER BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNDE YAPILACAK

'Star Işığı X Factor'ün jürisi, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar 'X Factor'e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.

STAR YARATACAK

'Star Işığı X Factor'ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. Finallerde 12 yetenekli yarışmacı, şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.

Kimin programa veda edeceği ise SMS'ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye, hatta belki de dünya, 'One Direction' ve 'James Arthur' gibi yeni bir stara sahip olacak.

diğer haberler

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir