Acun Ilıcalı'dan Survivor 2017 itirafı

Acun Ilıcalı'dan Survivor 2017 itirafı

Acun Ilıcalı yapımcılığında ve sunuculuğunda gerçekleşecek olan Survivor 2017 ile ilgili sıra dışı bir açıklamada bulundu.

Son güncelleme: 12 Ocak 2017 11:34

Acun Ilıcalı yapımcılığında ve sunuculuğunda üstlendiği Survivor 2017'nin Gönüllüler ve Ünlüler kadrosu belli oldu. Yayınlanmaya başladığı andan itibaren ciddi bir seyirci kitlesini kendisine çekmeyi başaran yarışmanın, geride bıraktığımız yıl kazanan ismi Avatar Atakan olmuştu. Zorlu parkurlardan geçebilmek adına atletik bir vücudun gerekli olduğu yarışmada belki de bu yüzden Gönüllüler takımında yer alan profesyonel sporcuların şansı daha çok oluyor.
-
ACUN'DAN İTİRAF GİBİ AÇIKLAMA
-
Yarışmanın kazananı her ne kadar seyircilerin oylarıyla belli olsa da ünlü isimlerin gönüllüler karşısındaki şansları çoğunlukla eşit oluyor. Son yıllarda bu durum gönüllüler lehine ağır basarken sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı'nın paylaşımı bu durumun ne kadar ciddi olduğunu ortaya koydu. Sosyal medya hesabından Gönüllüler takımının videosunu paylaşan Acun Ilıcalı, paylaşımının altına: "İşte Gönüllüler'in yeni tanıtımı. Bana göre şimdiye kadarki en güçlü Gönüllüler Takımı. Ünlüler'in yeni tanıtımını daha sonra paylaşacağım" notunu düşerek bu sene ünlüler takımının işinin daha zor olduğunu ortaya koydu.
diğer haberler

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir