Asena Erkin ve Berkay Londra'da sarmaş dolaş

Asena Erkin ve Berkay Londra'da sarmaş dolaş

Hürriyet Gazetesi, Fenerbahçeli oyuncu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin ile popçu Berkay'ın Londra'da çekilmiş fotoğraflarını ortaya çıkarttı.

Son güncelleme: 01 Aralık 2013 10:00

Geçen hafta Akmerkez'in bebek odasında buluştukları haberiyle gündeme gelen Asena Erkin ve Berkay'ın bu kez Londra fotoğrafları ortaya çıktı.

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin ile şarkıcı Berkay'ın Akmerkez'de çekilen fotoğrafları, geçen hafta magazin dünyasında bomba etkisi yarattı.

Bebek odasında buluştukları ileri sürülen ikili, görüntülerin eski olduğunu söyledi. Erkin, "İş için bir araya geldik; bebek odasından değil tuvaletten çıkıyordum. O fotoğraf dört ay öncesine ait. Berkay benim arkadaşım ama dört aydır görmüyorum" dedi.

YİNE ALIŞVERİŞ MERKEZİ
Ancak o görüntüler daha unutulmadan, Asena Erkin ile Berkay'ın Londra fotoğrafları ortaya çıktı.

İkili, birlikte şehrin en popüler alışveriş merkezlerinden Oxford Street'teki Selfridges'teydi... Karelerde, ünlü şarkıcının alışveriş turu boyunca elini Erkin'in omzunda ya da belinde tuttuğu görüldü. Saatler süren turun ardından Asena Erkin ve Berkay kol kola oradan ayrıldı.

Asena Erkin, Londra'da omuzunda olan çantayla Bebek'teki Lokma çıkışı objektife böyle takılmıştı.
Popçu Berkay katıldığı bir canlı yayında, "Çok sinir bozucu salak saçma bir haber. Asena Erkin çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Salak saçma haber yapanların elinde somut bir şey olmalı diye düşünüyorum" diyerek iddiaları reddetmişti.

diğer haberler

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir