Ciciş Esra: Bana hayvan gibi tecavüz etti

Ciciş Esra: Bana hayvan gibi tecavüz etti

Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy, kendisine tecavüz ettiğini öne sürdüğü iş adamı Murat Karabova iddiaları reddedince "Bana hayvan gibi tecavüz etti" diyerek suçlamalarına devam etti.

Son güncelleme: 13 Mart 2017 17:06

Ünlüler dünyasında 'Cicişler' olarak bilinen kardeşlerden Esra Ersoy, iş adamı Murat Karabova'nın kendisine tecavüz ettiğini öne sürmüş ve şikayette bulunmuştu. Bu iddia sonrası suskunluğunu bozan Karabova ise iddiaları reddedip "20 bin Euro ve lüks markalı çantayı almadığım için bana iftira attı" sözleriyle kendini savunmuştu.

Konuyla ilgili bir açıklama daha yapan Esra Ersoy ise "Bana hayvan gibi tecavüz etti" diyerek iddiasını bir adım daha öteye taşıdı.

"TECAVÜZ EDERKEN ÇIKARDIĞI HAYVAN GİBİ SESLER KABUSUM OLDU"

Haberler.com'a da olayın detaylarını anlatan Ersoy, "Beimle zorla ilişkiye girmek istediği sırada kendisini tanımadığımı ve aşık olmadığım bir adamla birlikte olamayacağımı defalarca kendisine söylememe rağmen bana hayvan gibi tecavüz etti. Tecavüz ederken çıkardığı korkunç hayvanımsı sesler gecelerimin kabusu oldu. Aklıma geldikçe korkuyorum" şeklinde konuştu.

"ESRA ERSOY AŞIK OLMADIĞI ADAMIN KOYNUNA GİRMEZ"

Olay günü Karabova'nın kendisine 3 yıldır hayran olduğunu belirten Ersoy, "Bulmuşken bu fırsatı kaçırmak istemediğini söyledi. Hangi tecavüzcü tecavüzü yaptım der, Esra Ersoy aşık olmadığı adamın koynuna girmez, giremez. Yaşadığım bu olaydan sonra aşık olduğum adamdan ayırıldım" ifadelerine yer verdi.

BİR AÇIKLAMA DA INSTAGRAM'DAN YAPTI

Konuyla ilgili Instagram hesabından da bir açıklama yapan Ersoy, "Ne kadar uğursuz bir insanmış. Hayatımın içine etti" diyerek Karabova'ya yönelik suçlamalarına burada da devam etti.

İşte Ciciş Esra'nın yaptığı o açıklama:

diğer haberler

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir