İşte Bülent Ersoy'un sevgilisi

İşte Bülent Ersoy'un sevgilisi

Bülent Ersoy, İzmirli genç sevgilisini konserinde tanıttı

Son güncelleme: 19 Ağustos 2011 14:54

Türk Sanat Müziği'nin dev isimleri Bülent Ersoy, Muazzez Abacı ve Adnan Şenses, İzmir'deki Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nda Neşe-i Muhabbet konserinde bir araya geldi. Bülent Ersoy'un, kendisini dinleyen İzmirli genç sevgilisine iltifatlarda bulunup şakalar yapması, geceye damgasını vurdu.

Türk Sanat Müziği'nin üç dev ismi, dün akşam Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nda aynı sahneyi paylaştı. Bülent Ersoy, Muazzez Abacı ve Adnan Şenses, 'Neşe-i Muhabbet' adıyla düzenlenen konserler serisinin ilk durağında 5 saat sahnede kaldı. Sahneye gelinlikle çıkan Bülent Ersoy, sesi ve performansıyla izleyicilerce ayakta alkışlandı. En ön sırada oturan sevgilisi Berk Yılmaz'a bakarak şarkılarını seslendiren Ersoy, bir ara sahneden inerek soluğu Yılmaz'ın yanında aldı. Birlikte 'Çile Bülbülüm' şarkısını söyleyen ikiliden Bülent Ersoy, "İzmirliler'in bana fahri hemşehrilik vermesi lazım. Hep damatları İzmir'den seçiyorum. İzmirliler çok yakışıklı oluyor" dedi. Bülent ersoy, sahneye gelinlikle çıkması ve damat adayından memnun olduğunu her sözde dile getirmesiyle evlilik için yeşil ışık yaktı. Şarkı söylerken düşen küpesini sevgilisine veren Ersoy, seyircilerle de şakalaştı. Gecede, Bülent Ersoy'un sevgilisi Berk Yılmaz'ın peşinde koşturan koruma ordusu da dikkat çekti.

Konser için 10 kilo birden veren ünlü şarkıcı Muazzez Abacı ise sahneye 1970'li yılların kıyafet ve saç stiliyle çıkarak, izleyicileri geçmişe götürdü. En güzel şarkılarını seslendirdi. Adnan Şenses de şarkılarını İzmirliler için söyledi.

diğer haberler

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir