Muğla'da korkutan deprem! İşte saniye saniye deprem anı...

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 6.3 şiddetinde deprem meydana geldi. Muğla'daki deprem anı cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde gece saat 01.31 sıralarında deprem meydana geldi. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)'ın internet sitesinde yer alan bilgiye göre 6.3 şiddetindeki deprem yerin 10 km altında meydana geldi. Deprem çevre illerden de hissedildi. Deprem anları saniye saniye kaydedildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
Deprem olurken içki masasında imana gelmek...
@levi416 arkadaşım içki içmek günahtır ve bunu yapanlar günahkardır. İçki içenler imansız değildir yani. yani senin işlediğin günah çok daha büyük haberin olsun. Muhtemelen böyle konuştuğuna göre sen günahsız bir meleksin. Cahilce konuşup İnsanlara imansız diyeceğine bir geçmiş olsun de.
@levi416 Yüce rabbim biletini nerede keseceğini senden benden iyi bilir,içki masasında olması,barda pavyonda olması mukadderatı değiştirmez, biz çok haramzadeleri,hırsızları,din tacirlerini cami avlusunda rabbimin gazabına uğramış vaziyette bulduk.onun için büyük konuşma,iftira atma,bırak herkes günahını,sebabını kendisi ,yaşasın.çağımızda rabbim adına karar vermek insanlarımızda kepazelik boyutuna ulaşmıştır,güya ilim,adamı olmuş fakat bu kepazeliğin danışkasını yapanları hala görüyoruz.rabbim kimsenin tekelinde veya kimine uzak kimine yakın değil.
@mhb1975 Alkol almak büyük günahtır. Yani Küçük ve Büyük kelimeleri arasında fazla bir fark yokmuş gibi görünüyor olabilir. Ama Büyük günah işlemek demek, Allah'ın kesin emrini sallamıyorsun demektir ki burada müslümanlıktan nasıl söz edilebilir? Zina da bu şekilde. İnsanlar rahat rahat zina ediyorlar, alkolün dibine vuruyorlar... sonra "elhamdüllillah müslümanım" . Buna kendini kandırmak derler.
@cemo3641 GALİBA SENİN YÜCE RABBİN,RUSYANIN BAZI BÖLGELERİNDE FAY HATTI OLMAYAN TANRIYA İNANNMAYAN VE HERGÜN VOTKA İÇENLERLE İLGİLENMİYOR GALİBA.SİZİ GİDİ KARA CAHİLLLER SİZİ
hemen nasıl bismillah dio zora düşünce ???? kim bilir önünde rakı mı var
kafayı çekerken iyi ama deprem olunca Bismillahirrahmanirrahim. canım turkiyem
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler