Fatih, Ateş'in İskender Demiroğlu'nu tehdit edip öldürdüğü görüntülere ulaşmaya çalışırken Ateş, hain bir planla karşılık verir. Komadan çıkan Doğan'ı şimdi başka bir acı beklemektedir. Bu öyle bir acıdır ki, Doğan artık yeniçeri olarak yaşayamayacağını düşünür.

Tüm aile Doğan'ın etrafında kenetlenir. Bu arada Demir yine araba çalmaya çalışırken"> Fatih, Ateş'in İskender Demiroğlu'nu tehdit edip öldürdüğü görüntülere ulaşmaya çalışırken Ateş, hain bir planla karşılık verir. Komadan çıkan Doğan'ı şimdi başka bir acı beklemektedir. Bu öyle bir acıdır ki, Doğan artık yeniçeri olarak yaşayamayacağını düşünür.

Tüm aile Doğan'ın etrafında kenetlenir. Bu arada Demir yine araba çalmaya çalışırken">

Osmanlı Tokadı 2. Sezon 31. Bölüm

01 Mart 2014 7.338 İZLENME

<div> <span style="font-size: 12px;">Fatih, Ateş'in İskender Demiroğlu'nu tehdit edip öldürdüğü görüntülere ulaşmaya çalışırken Ateş, hain bir planla karşılık verir. Komadan çıkan Doğan'ı şimdi başka bir acı beklemektedir. Bu öyle bir acıdır ki, Doğan artık yeniçeri olarak yaşayamayacağını düşünür.<br /> <br /> Tüm aile Doğan'ın etrafında kenetlenir. Bu arada Demir yine araba çalmaya çalışırken

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler