RTÜK'ten sonra ikinci hack

Küresel hacker grubu Anonymous, 4 kanala ceza veren Radyo Televizyon Üst Kurulu'nun internet sitesini hack'lediğini duyurdu.

RTÜK'ten sonra ikinci hack
Grubun Türkiye'deki üyelerinin Twitter hesabı @AnonsTurkey'den yapılan açıklamada, "Tango Down | RTUK - Dogrulari yazan medya kuruluslarina ceza verdiniz. Simdi de Anonymous sizi cezalandirdi" denildi.
[ ****](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/polis-taksim-meydanina-girdi--avukatlar-taksime-yurudu/11993/1686766/)
[** **](http://haber.mynet.com/rtukten-halk-tv-ve-ulusal-kanala-ceza-702078-guncel/)
[ ****](http://finans.mynet.com/haber/detay/ekonomi/is-bankasina-saldiri/87068)

ANKARA EMNİYETİ DE HACKLENDİ

Akşam saatlerinde bir hack haberi de polisten geldi. Redhack, Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün www.ankara.pol.tr adresini hacklediğini duyurdu. Redhack, "Ethem Sarısülük’'ü başından vurarak katleden cemaatin ye$il ordusu Ankara Polis'ini protesto ediyoruz! ankara.pol.tr DOWN!" açıklamasını yaptı. Saat 20.40 itibariyle www.ankara.pol.tr adresine erişilemiyor.
![]()

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 77 yorum
Kendi ülkesinin sitesi vs sinin yabancılar tarafından hacklanmesine sevinen gerzekler yarın ananızı hacklıcak bunlar haberiniz yok..Aklınızı başınıza devşirin..
terbıyesızlık yapma mynet küfürlü yorumları yayınlama kaç kere yazıyorum yayınlamıyorsunuz ayıp ya
basın herşeyi saklasın, kimse protesto yapmasın, kimse eleştirmesin, kısacası kimse birşey bilmesin, iktidar vatandaşa ne anlatırsa onunla idare etsin, ileri demokrasi :) beyninin bir löbü sönüp de kendini senin gibi akıllı sananlar da var ya şu ülkede
sen ınsanmısın dıycem de allah korkusu var ıcımde.
dinsizin hakkından imansız gelirmiş.....iyi olmuş sevindim
a güven hackerlerin hacklediği bir kuruluş üstelik senin benim vergilerimle hayat buluyor o proğramların yeniden yüklenmesi için senden daha fazla vergi alacaklar sende azcık beyin olsa bu şerefsizlerin yaptığına sevinmezsin.Ama beyin olmadığı için bunu anlaman zor senin şerefinde namusunda hackerlenmiş zaten
Şimdilik iktidara cezayı Anonymous ve Redhack veriyor.Ama gerçek cezayı millet verecek inşallah.
Bekle yaz gelsin. Aç tavuk rüyasında darı görürmüş, eylemciler onuda göremeyecek
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler