Sosyal medyada Türk sniper rüzgarı: Call of Duty maskeli asker

Bingöl'de çekilen ve sosyal medyada 'Testere' lakabıyla fenomen olan askere ait sosyal medyadan hesaplarından paylaşılan 'Türk sniper' fotoğrafı dikkat çekti.

Sosyal medyada Türk sniper rüzgarı: Call of Duty maskeli asker

Bingöl'ün Genç ilçesi kırsalında başlatılan operasyonlarda terör örgütüne ait sığınıklar imha edilirken, operasyon -10 dereceye kadar düşen soğuklarda yapılıyor. Güvenlik güçleri, 2 metre kalınlığa ulaşın karda özel kıyafetleriyle korunuyor. Kar kamuflajlı bu askerin fotoğrafı da sosyal medyada paylaşıldı.

SOSYAL MEDYADA ADETA EFSANE OLDU

Kısa sürede sosyal medyada fenomen olan fotoğrafta elinde karda kamufle olması için beyaz kumaşla kapladığı tüfeği olan bir asker yüzünde maske ile görülüyor.

MASKENİN SIRRINI OYUN TUTKUNLARI BİLİYOR

Bu maskenin sırrını oyun tutkunları iyi biliyor. Dünyanın en çok satan oyunlarından Call of Duty'nin 'Göreve çağrı' adli bölümünde ABD özel kuvvetlerine bağlı 'Hayaletler' birimi üzerine kuru kafaya benzer beyaz sembol olan maske takıyor.

HAYRANI ÇOK!

Askerin yüzünde ise ünlü bilgisayar oyunu 'Call of Duty'deki karakterlerin taktığı maske var. Activision firmasının ülkemizde de geniş bir hayran kitlesine sahip olan oyun serisinin 2013 yılında piyasaya sürülen 'Ghosts' adlı bölümünde, Amerikan özel kuvvetlerine bağlı 'Hayaletler' (Ghosts) adlı birimin, ABD'yi işgal eden Güney Amerika güçlerine karşı verdiği mücadele anlatılıyor.

Oyunda özel birime bağlı askerler üzerinde kuru kafaya benzer beyaz bir sembolün olduğu maskeler takıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
parayla askerlik olmaz.Türk milleti doğuştan askerdir.böyle reklamlara ihtiyacımız yok asker gibi askerler gerek bize.abd taklitçisi senden asker olmaz.
Siz anca oyunlarda bitirirsiniz bu terör belasını.G.tünüz yiyorsa şehirlerde ki terörleri bitirin de görelim.Trafik,taciz,tecavüz v.s.Dağda öyle maskeyle artistlik yaparsınız anca ama şehirlerde palyaço bile olamazsınız.Terör artık dağlarda değiş şehirlerin göbeğinde, evlerin içinde heryerde.
Güzel bi oyun reklamı için teşekkür ederiz...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler