Pokemon’u Charizard'ı 3D kalem ile böyle çizdiler

Ash’in yaramaz Pokemon’u Charizard’ı 3D kalem ile böyle çizdiler.

14 Mart 2017 11:41
PAYLAŞ
TWITTER
Pokemon’u Charizard'ı 3D kalem ile böyle çizdiler

Sanat gerek geleneksel, gerekse teknoloji destekli nasıl yapılırsa yapılsın insanı mutlu ediyor. Sanatçıların yaptığı eserler, onları takip edenlere büyük bir ilham kaynağı oluyor. Tabi günümüz şartlarında sanat da yavaş yavaş teknoloji ile bütünleşiyor. Bizim gibi teknoloji severler, illüstrasyonla oluşturulmuş dijital sanatları takip ediyordu. Şimdi de 3D yazıcı ve 3D kalem ile yapılan eserleri takip ediyoruz.

Pokemon’u izlemeyen ya da oynamayan çocuğa rastlamak azdır. Bir nesil için sembol olan çizgi filmin sevilen Pokemon’u Charizard, 3D kalem ile çizildi. Tam 7 ay önce paylaşılan videodan, bir Facebook sayfasında görmem üzerine yeni haberim oldu. Sanatçının yeteneğine söylenecek söz yok. Detayları ve çizim kalitesi ile beni kendisine hayran bıraktı. 3D kalem ile gözümüzün önünde üretilen Charizard, kelimenin tam anlamıyla muhteşem görünüyor.

Çok güncel olmasa da Pokemon, figür, 3D çizim ve yazıcı teknolojisine merak duyan hobi sever çoğu kişinin ilgisini çekebileceğini düşündüğüm bu videoyu sizlerin beğenisine sunuyorum. Eğer 3D sanatlara ilgi duyuyor ve çizim yeteneğinize güveniyorsanız, 3D kalemlerin ülkemizde de satın alınabildiğini hatırlatalım.

Lego Worlds, PS4, Xbox One ve PC için çıktı

Mynet Teknoloji

Anahtar Kelimeler:

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir