Avrupa Avrupa 3. Sezon 91. Bölüm 2. Parça

1.560 İZLENME

Doğum sancıları iyice sıklaşan Gül, Can ile birlikte bir doğum tatbikatı yapmaya karar verir. Tatbikattaki rollerine kendilerini fazlasıyla kaptıran ikili, tüm Avrupa Apartmanı’nı ayağa kaldırsa da, bu tatbikattan istediği verimi alamaz.

Tüm apartman doğum günü Gül’ün yanında olmak ve de öncelikli olarak sorumluluk almak istemektedir. Bunun için hemen yeni bir plan yapılır.  Herkes bu yarış için olağanüstü bir çaba gösterirken tüm enerjisini tüketir. Tam da bu noktada Gül’ün gerçek doğum sancıları tutar fakat ortalarda kimse yoktur.

Muhtar önderliğinde hastaneye koşan Can ve Gül, sonunda bebeklerini kucaklarına alacaktır. Gül ile aynı anda sancılanan ve ikizlerini dünyaya getiren Nermin ise, Mahir’e ikinci bir şok yaşatır.

Avrupa Apartmanı’nda yaşanan telaşın sonu bir türlü gelmez. Bu kez apartmana deprem dayanıklılık testi yapmaya gelen uzmanlar, tüm apartmanın boşaltılması gerektiğine karar verirler. Bu kararla oldukça duygusal anlar yaşayan Avrupa Apartmanı sakinlerine de farklı yerlerde, yeni yaşamlarını sürdürmek için sürpriz kararlar almak düşecektir.