Yunan Bakan'dan flaş Türkiye sözleri: Ölümcül bir kazaya çok yakınız

Türkiye sınırını geçen 2 Yunan askerinin tutuklanması ve Kıbrıs konusundaki anlaşmazlıklar gibi olaylarla tansiyonun yükseldiği Türk-Yunan ilişkilerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Yunanistan Savunma Bakanı Panos Kammenos, 'Ölümcül bir kazaya çok yakınız' dedi.

Yunan Bakan'dan flaş Türkiye sözleri: Ölümcül bir kazaya çok yakınız

Türkiye sınırını geçen 2 Yunan askerinin tutuklanması ve Kıbrıs konusundaki anlaşmazlıklar gibi olaylarla tansiyonun yükseldiği Türk-Yunan ilişkilerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Yunanistan Savunma Bakanı Panos Kammenos, "Ölümcül bir kazaya çok yakınız" dedi.

Fransız Liberation gazetesine konuşan Yunan Savunma Bakanı, "Ölümcül bir kazaya çok yakınız. Hava sahamız ihlal edildiğinde Türk uçaklarını hava sahamızdan çıkarmak için kendi uçaklarımızı göndeririz" ifadelerini kullandı.

'AYNI ZAMANDA AVRUPA'YA DA AİT OLAN TOPRAKLARIMIZI KORUMAK ZORUNDAYIZ'

Türkiye'nin hava sahası ve karasuları ihlalleriyle Avrupa üzerinde baskı kurmaya çalıştığını söyleyen Kammenos, "Ankara, Yunanistan ve Avrupa'ya ait karasuları ile hava sahasının ihlaliyle Avrupa üzerinde baskı kurmaya çalışıyor. Sadece Yunanistan'a değil, aynı zamanda bir Avrupa'ya da ait olan topraklarımızı korumak zorundayız" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
uçak kaldırmaya mazotu yok totoşun , o güvendiğin dağlara kar yağar dikkat et( Avrupaya )
yav bu adama yürekmi yediriyorlar
İSTANBULDAKİ RUM TANIDIKLARIM BİLE BU YUNAN HUKUMETİNE KUFREDİYOR.. TOPLASAN BÜTÜN YUNANİSTANIN NUFUSU İSTANBUL KADAR AMA BUNLARDAN DAHA HOROZU YOK DİYOLAR.. YA YUNANİSTAN AÇLIKTAN ÖLÜYOSUN 1 PAKET MAKARNA ÜRETEMEYECEK DURUMA GELMİŞSİN.. MEMUR MAAŞLARININ 3/1 İNİ KESTİN.. MİLLETİN AÇLIKTAN SÜRÜNÜRKEN BABALIĞIN YOK, AMA İŞ SAVAŞ NİDALARINA GELİNCE SENDEN DAHA BABASI YOK.. YUNANİSTAN SENİN PKK KADAR BİLE TEHLİKEN YOK BİZİM İÇİN.. HAVLA HAVLA DUR
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler