1-6 Ağustos 2017 haftalık burç yorumları

Mynet Astroloji Danışmanı İremSU sizin için yorumladı...

1-6 Ağustos 2017 haftalık burç yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, ilişki hayatımız ve kariyerimizle ilgili konularda bizi teşvik edici başarılı olmak için itekleyicidir. Mevcut şartlar, zorluklar veya yaşanmışlıklar nedeniyle belki yorgunuz. Ancak bu görünüm, pes etmek yerine mücadele ederek bu konuları sağlamlaştırma adına önem taşıyor. Tabii ki inancımız da önemli. Yarının güzel olmayacağını kim söyleyebilir ki. Biz bir ilişkide farklılıklara rağmen orta bir noktada buluşabilmeyi, yanlışlarımız varsa kendimizle yüzleşmeyi, her yönüyle düşünmeyi bilmeliyiz. Sorumluluklarımız önemli. İş hayatımız, ekmeğimiz önemli. Bu konularda bilinçli davranmalıyız. Gerçekçi olmalıyız. Takıntılı, anlayışsız, sadece kendimize yönelik düşünmek veya düşünen kişilerle ilişkimizi sürdürmek hem iş hayatında hem de ilişkide problemlere ve kopuşlara neden olur.

BOĞA

Sevgili Boğalar, 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, çalışma hayatımız, sağlığımız, eğitim, ticaret, kişisel gelişim konularında güçlenme, engelleri aşabilme, sıkıntılarımızdan kurtulma arzumuzu işaret ediyor. Biz grup aktiviteleri, ortaklaşa çalışmaları aslında sevmekteyiz. Bir elin nesi var iki elin sesi var sözüne uygun hareket etmeye çalışıyoruz. Direncimiz bazen düşük olsa da, elimizden geldiğince dayanıyoruz. Herkese güvenmiyoruz, hayatın zikzak çizebileceğinin farkındayız. Bütün bunlara dikkat ettiğimiz halde şimdi öyle bir noktaya geldik ki, bir değişim ve dönüşüme ihtiyacımız var. Bu görünüm önümüzde duran sıkıntıları aşmamızda,  mücadelemizi sürdürmemizde, çözüm yolu bulmamızda bize yardımcı oluyor. Grup faaliyetleri, ortaklaşa çalışmalar, sağlıklı yaşamaya önem vermeliyiz. Hangi alanda başarılı olmak istiyorsak o konuda bilgilenmeliyiz. Hırs, öfke, gurur, anlaşmazlık, değişime kapalı olmak, takıntılı davranmak, inatçılık yanlıştır. Bunlardan uzak durmalıyız. Yoksa başarısız oluruz, gelişemeyiz ve sağlıksız bir yaşam süreriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler, 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, aşk hayatımız, çocuklarımız, yeteneklerimiz, cinsel yaşamımız, kazançlı ortaklıklar, finansal meseleler üzerinde değişim ve dönüşümün işaretçisidir. Problemler, engeller, geçmişte yaşananlar ve mevcut şartlar nedeniyle bugünlerde çıkarlarımızı düşünüyoruz. Zarar görmek istemiyoruz. Acılarımız taze ve bir daha yaşamak istemiyorsak, şimdi hayatımızı bilinçli şekilde gözden geçirmeliyiz. Aşkta ve hangi alanda olursa olsun, gönül ve işbirliğinde bulunmadığımız kim varsa, ondan uzak duracağız. Bize zarar veren, sadece kendini düşünen kişilere gerekiyorsa rest çekeceğiz. Aynı şekilde biz de kendimizle yüzleşeceğiz. Çok mu yanlış kararlar verdik, fazla mı açıldık, gereksiz borçlara mı girdik, bunlara bakacağız. Bu yüzleşmeler güçlü bir aşkın, sağlıklı yaşamın, yatırımların, işbirliklerinin, geleceğin garanti altına alınmasının işaretçisi olacak.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, ailemiz-geleceğimiz-evliliğimiz-iş ortaklığımız, yuvamızla alakalı konularda bir dönüşüm ve değişimin işaretçisidir. Kolay değil belki ama biz bu konuları artık çok bilinçli şekilde ele almalıyız. Eğer huzurlu, güvenli bir hayat sürmek istiyorsak, eğer mutlu ve doyumlu bir ilişki yaşamayı arzuluyorsak gerçekçi ve tarafsız şekilde duruma bakmalıyız. Evli çiftler kendi aranızdaki sorun çocuklarınıza yansıyabilir. Yeni yuva kuracaklar, eğer birbirinizi iyice tanımadan evleniyorsanız ileride tatminsiz ve mutsuz olabilirsiniz. Yuvanızda huzur ve güveni karşılıklı olarak sağlamalısınız. Bu çok önemli. Birbiriniz üzerinde baskı kurmak, problemleri görmezden gelmek yanlıştır. Bu görünüm, sağlıklı bir yaşam, huzur dolu bir yuva, ortaklaşa bir hayatın ancak karşılıklı sorumluluk ve sevgiye dayalı yürütülebileceğini işaret ediyor. Bunun tersi bir durum, kopuşlara neden olabilir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar, 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, çevremizle olan ilişkimizi, proje ve planlarımızı, çalışma şartlarımızı, sağlığımızla ilgili konuları, hedeflerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmek azim ve kararlılığımızı işaret ediyor. Zorluklar yaşanıyor olabilir. Bir şeyler bizim önümüze engel çıkartıyor ve bizi yoruyor da olabilir. Biz mücadele veriyor ve belki de başarısız olduğumuzu düşünüyoruz. Ancak şu var ki, bütün bu zorluklar aslında bizim kendimizi geliştirmemizde ve doğru kararlar vermemizde, eksiklerimizi görmemizde ve geçmişte verdiğimiz yanlış kararları fark etmemizde son derece faydalıdır. Kendimize daha fazla dikkat ederiz. Hangi iş kolunda ve hangi alanda başarılı olacağımızı tespit ederiz. Neler bizi yoruyor, kimler üzüyor bunların bilincinde olarak çevremizle bağımızı restore edebiliriz. Artı ve eksileriyle duruma bakarak doğru bir tercihte bulunabiliriz. Yenileniyoruz, büyüyoruz. Kendimizle yüzleşiyoruz. Daha iyiye ulaşmak için çaba sarf ediyoruz. Bütün bunlar hem yakın ilişkilerimizi düzenlememizi hem de verimli ve sağlıklı bir yaşamı kucaklamamızı sağlayacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar, 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, finansal konular, değerlerimiz, sahip olduğumuz her şey, güvencemiz, aşk hayatımız, çocuklarımız, yeteneklerimizle ilgili konularda istekli, arzulu ve tutkuluyuz. Bunlardaki başarı, mutluluk ve doyum bizim için bu görünümün etkisi altında bir hayli önem taşıyor. Elimizde olmadan hırslanabiliriz. Daha fazlası, en iyisi olsun isteriz. Tabii ki son yıllarda epeyce zorlandık. Hatta mali yönden ve diğer konularda kayıplar verdik. Ancak unutmayalım ki, yaşadığımız sıkıntılar aslında daha güçlü olmamızı sağladı. Şimdi, paramızın kıymetini bileceğiz, aşkta tercihimizi daha dikkatli yapacağız, çocuk sahibi olmayı düşüneceğiz veya çocuklarımızın geleceğini önemseyeceğiz. Bütün bu konuları düzenleyecek, dikkatli hareket edecek,  bütçemizin ayarını bilecek, seçimlerimizi bilinçli şekilde yapacağız. Önemli olan yanlışlardan dersler çıkarmak ve bundan sonrasında doğru kararlar vermektir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler, 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, sizin kendinize gösterdiğiniz özen, hayattan aldığınız zevk, girişimleriniz, aile hayatınız, yerleşim yeriniz, iç dünyanız ve güvenceniz konularındaki arzu ve tutkularınızın yükselişidir. Bugüne dek yaşananlar sizi zorlamıştır mutlaka. Kimler geldi kimler geçti hayatınızdan kim bilir.? Çocukluğunuz, ailenizin varlığı, sonrasında kurulan yuva, anne-babalık duygunuz, yaşanan kayıplar ve kazançlar hepsi hayata dairdir. Büyütücü, geliştiricidir. Belki de hala zorlananlarınız vardır. İşte bu görüntü, hem kendinizle hem ailenizle ve hem de geleceğinizle ilgili değişim ve dönüşüm yolunda etkili olup, yüzleşmede bulunarak eksikleri saptamak, sahip olduklarınızı görmekte yararlıdır. Hırs yapmak, isyan etmek, takıntı yapmak değil, artık önünüze bakmak, kendinize önem vermek, yuvanızda huzuru temin etmek, yarınlarınızı garanti altına almak vaktidir. Böyle yaptığınızda sağlıklı, mutlu, kendine güvenen bireyler olarak doğru tercihte bulunacaksınız. Yeniye yer açacak ve ilerleyeceksiniz.

AKREP

Sevgili Akrepler, 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, gizli ve derinde olan acıların, olumsuz ilişkilerin veya edilmiş zorlu tecrübelerin üstümüzdeki baskını işaret ediyor. Aslında bizim kendimizi geliştirmemiz, öğrendiğimiz dersleri unutmadan, tekrar aynı yanlışları tekrarlamamak için kendimize özen göstermemiz lazım. Nefret, kin, intikam veya isyan gibi duyguların bize faydası olmadığını bilmeliyiz. Evet hayat bizi zorladı, yordu ancak büyüttü, geliştirdi ve şimdi şunu söylüyor. Takılıp kalacak mısın eskiye, aynı hatalı seçimleri yine yapacak mısın, yoksa kendine gelip, yaşamında yepyeni bir sayfa açacak mısın? Doğrusu tabii ki, bakış açınızı yenileyerek bundan sonrası için yeni sayfa açmaktır. Siz buna hayır diyorsanız bu görünüm sizi psikolojik ve bedensel anlamda yoracak demektir. Tercih sizin. Hayat orada ve sizi bekliyor. Hadi kalkın silkelenin ve yeni sayfaya yepyeni bir şeyler yazın. Yaşamdan uzaklaşmayın ve kendinizle barışın.

YAY

Sevgili Yaylar, 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, sosyal hayatınız, arkadaşlıklar, dünya ile ilişkiniz, hedefleriniz, finansal konular ve değerleriniz anlamında bugüne dek yaşananlarla yüzleşerek, hatalarınızı, eksiklerinizi görerek yeni bir değişim ve dönüşümde bulunmanız için etkilidir. Kim bilir kaç insan canınızı yaktı, sizi anlamayan dostlar, iyi gün arkadaşları, dar gününüzde yanınızda olmayanlar, sadece para, güç veya bir başka nedenle hayatınıza girenler, siz zordayken gülenler, maddi kayıplar, manevi acılar çektiniz. Ancak bütün bunlar size ne öğretti, asıl önemli olan budur. Geçmişi geri getiremeyiz ancak geleceği, edindiğimiz bu tecrübeler doğrultusunda yeniden dizayn edebiliriz. Sosyal hayatımızı düzenleriz, paramızı daha dikkatli kullanırız, kim dost kim düşman, hangi yol bizim için olumlu bunları gözden geçirip, yeni bir sayfadan hayata bakabiliriz. Belki zor gelebilir, ancak böyle yapmak, hem başarılı şekilde hedefe ulaşmanızda hem de hayatınızı garanti altına almanızda yarar sağlar.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, kariyer hayatınız, toplumsal ilişkileriniz, sorumluluklarınız, kişiliğiniz, kararlarınız, dış dünya ile bağlantınız yönünde etkili olup, tutkularınızı yükselticidir. İnsan yaşamı boyunca çalışıp çabalıyor, mücadele veriyor. Birçok insanla bir araya geliyor, bazen yanılıyor, acı çekiyor bazen gülüyor, ödüllendiriliyor. Kim bilir kaç iş değiştirdiniz, sorumluluk aldınız, nelerden fedakarlık yaptınız ve belki de hayatınızı şöyle istediğiniz gibi yaşamadınız. Şimdi bu görünüm, iş ve özel yaşamınızdaki değişim ve dönüşümün işaretçisi olarak belki hala sizi zorlayan şartlar olduğunu söylüyor. Ancak bundan sonrasında kendinize önem vermeyi de bilmelisiniz. Sadece dışarıdaki başarı değil, sizin kendinizle barışıklığınız da önemlidir. Zevk aldığınız, gerçekten mutlu ve başarılı olacağınız şekilde hayatınızı düzenleyiniz. Belki de yeni bir iş, yeni bir görünüm, yeni bir sayfadan hayata bakma vaktidir. Bu görünüm bu yöndeki gelişmelerin işaretçisidir.

KOVA

Sevgili Kovalar, 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, idealleriniz, inancınız, kişisel gelişiminiz, kültürel aktiviteleriniz, eğitiminiz, işiniz, başkalarıyla ilişkiniz, fiziksel ve ruhsal sağlığınız, gizli saklı acılar veya zevkleriniz, alışkanlıklarınız gibi geniş bir alanda etkili olup, tutkularınızı, bağımlılığınızı ve kendinizi sorgulamada önem taşıyor. Yıllardır belki de, kendinize dikkat etmediniz, sağlığınızı önemsemediniz, zamanınızı boş yere tükettiniz veya yeteneklerinizi körelttiniz, bastırdınız. Mesleki anlamda, özel hayatınızda belki kimse sizi anlamadı, başarınızı görmedi veya siz gösteremediniz. Şimdi bu görünümün etkisinde, artık dış dünyaya açılma, hem başkalarına hem kendinize yararlı olacak işlere yönelme zamanınızdır. Hala, zararlı alışkanlarınızı sürdürmeye, ıssız biri olmaya, boş işlerle vaktinizi tüketmeye, duygularınızı bastırmaya, başkalarından üstün veya altta olduğunuzu düşünmeye devam ederseniz, kendi kendinize haksızlık yaparsınız. Kimseyi suçlamaya da hakkınız olamaz. Farklı ve sıra dışı yeteneklerinizi geliştirin, öğretin, öğrenin ve dünyaya açılmaktan, kendinizi ifade etmekten çekinmeyin.

BALIK

Sevgili Balıklar, 4 Ağustos tarihinde ikinci kez oluşacak Jüpiter-Pluto görünümü, sosyal dünya,  ortaklıklar, kredi, borçlar, miras gibi hukuki işleriniz, yakın dostluklar ve arkadaşlıklar, hedefiniz, ideallerinizle ilgili konularda tutkunuzu, hırsınızı, arzularınızı işaretliyor. Kim bilir kaç dost, can, sevgili, eş, yakınlarınız nedeniyle acı tecrübeler yaşadınız. Belki de maddi-manevi anlamda zarar gördünüz. Siz koştunuz, dert yoldaşı oldunuz ancak kimse size el uzatmadı, sizin gibi yar olmadı. Aradığınızı bulamadınız, yanıldınız ve yorulduğunuz. Ancak şu var ki, hayatın ödülleri gibi dersleri de var. Her yaşanan zorlu tecrübe bize bir şeyler öğretiyor. İşte bu görünüm, edindiğiniz tecrübeler doğrultusunda şimdi dostluk ilişkilerinizi, finansal durumunuzu, ideallerinizi tekrar düzenlemek adına sizi kendinizle yüzleştiriyor. Yanlış tercih ve kararlar vermemeniz için, bundan böyle kimlerle nasıl bir ilişki kurmanız gerektiğini bilecek,  paranıza dikkat edecek,  hedefinizi belirleyecek ve ilerleyeceksiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler