1 - 7 Ocak haftalık burç yorumları

Mynet Astroloji Danışmanı İrem SU haftalık burcunuzu sizler için yorumladı...

1 - 7 Ocak haftalık burç yorumları

KOÇ

burçlar

Sevgili Koçlar, 2 Ocak saat 05:24 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunayda isteklerimizi herkese kabul ettireceğimizi düşünürüz. Oysaki iş hayatında veya ailevi konularda risk almamakta yarar var. Çünkü arzu ettiğimiz karşılığı göremeyebiliriz. İş sorumluluğu, disiplini çok önemlidir. Bunları hafife almamak gerekiyor. Gerçekten güvendiğiniz ve sağlam olduğunu düşündüğünüz projeler için size destek verilir. Hayalci olmayacağız. Her yönüyle şartlara bakmak gerekiyor. Bir borca girilmişse, ödemelerin düzenli yapılmasında yarar var. Bir adım atarken, onun sorumluluğunu almak gerekir. Tabii ki kimseye bağımlı olmayacağız. Birey olarak, iş-ev arasındaki düzenin sağlanması, idealist olunması, birilerine güvenip yola çıkılmaması, har vurup harman savrulmaması gerekiyor. Bu durum her ne kadar sıkıcı olsa da, bir şeyleri kendi başınıza başarmanın size yaşatacağı haz duygusu her şeye değerdir.

BOĞA

burçlar

Sevgili Boğalar, 2 Ocak saat 05:24 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunay fikirlerinizi, plan ve projeleriniz başkalarına kabul ettirme arzunuzu gösteriyor. Bunda başarılı olabilirsiniz. Ancak sabırlı olmak gerekir. Daha önce konuşulmuş veya üzerinde düşünülüp karar verilmiş işler yürürlüğe konabilir. İki hafta önceki Yeniayda adım atılan her iş, bugün olgunlaşır ve sonuca ulaşır. Sahip olduğumuz değerleri, alıştığımız düzeni, yakınlarımızla ilişkimizi öne çıkartan Dolunay, kendi içindeki hassasiyeti ve baskısı ile yorucu olsa da, büyümemiz için şarttır. Hangi yolun bizim için doğru veya yanlış olduğunu böyle bir zamanda fark ederiz. Hedef bilinciyle hareket ederiz. Olan biteni idealist bir bakış açısıyla ele alırız. Bizi dış dünyaya çağıran ve her konuda kendini göster diyen sese kulak vermeliyiz. Evet alıştığımız düzen, çevre, yakınlarımız kıymetli. Ancak gelişmek için farklı ortamlarda, farklı insanlarla bağlantı kurmamız gerekiyor. Bu kolay mı, elbet zor ancak imkansız değil. Başarabilirsiniz.

İKİZLER

burçlar

Sevgili İkizler, 2 Ocak saat 05:24 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunayda, finansal konularda dikkatlice hesabın yapılması gerektiğini gösteriyor. Çünkü gözden kaçan, önemsenmeyen noktalar sorun çıkartabilir. Bütçenizi aşmayınız ve duruma bilinçli şekilde bakınız. İş görüşmeleri bu Dolunayda etkilidir. Bir geri dönüş olabilir. Eğer uzun süredir iş problemleriniz varsa, bu Dolunayda keskin bir karar vermeyiniz. İşten ayrılmak veya birileriyle karşı karşıya gelmek yanlış olur. Bu Dolunay, iki hafta önceki Yeniayda verilen kararların ulaştığı sonucu gösteriyor. Anlıyoruz ki, el atına binen çabuk inermiş. Bizim beklentimize karşılık, bize sunulan veya önerilen teklifler yeterli değil. Hatta kabul etmemiz halinde zorlanabiliriz. Evimizin, ailemizin ihtiyaçlarını karşılamak zorundayız. Biz bunu yapalım, olur da bir destek gelirse iki misli rahatlamış oluruz.

YENGEÇ

burçlar

Sevgili Yengeçler, 2 Ocak saat 05:24 itibariyle burcunuzda oluşacak Dolunayda, ilişkide sorunların çözüme kavuşması, karşılıklı anlayışla mümkündür. Yeter ki, çiftler olarak buna açık olun. Bugünlerde bir hayli duygusalsınız. Partnerinizin size olan hislerini merak ediyorsunuz. Onun mesafeli duruşu sizi rahatsız etmesin. Bu zorlayıcı bir Dolunay değil. Bilakis birbirine bağlı çiftler için olumlu gelişmelerin işaretçisidir. Yeni biriyle tanışanlar, önümüzdeki iki hafta önemlidir. Karşınıza çıkan kişiyi iyice gözlemleyin. Özellikle iş hayatı, ailesiyle ilişkisi, daha önce bir ilişki yaşamış ise neden bitmiş bunları iyice anlayın. Bu Dolunay öncelikle sorumluluk vurgusu yapıyor. Bu ister ilişki ister kendinizle alakalı olsun fark etmez. Önemli olan kimseye güvenmeden ayakta durabilmektir. Eşiniz, sevgiliniz veya bizzat başkaları aracılığıyla kendimizi tanımış oluyoruz. Gördüğümüz baskı veya zorluklar bizi uyarıyor. Yaşanan gerginlikler aslında kendi isteklerimizle başkasının bizden beklentileri arasındaki dengeyi yeniden sağlamak için bize ışık oluyor.

ASLAN

burçlar

Sevgili Aslanlar, 2 Ocak saat 05:24 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, duygularınızı dışa karşı belli etmemeye, bu nedenle zorlanmaya yol açabilir. İş veya özel yaşantınızdaki sorunlar nedeniyle kendinizi kısıtlanmış hissedersiniz. Kişisel beklentileriniz ile uyuşmayan şartlar sizi rahatsız edebilir. Ancak elinizden bir şey gelmediği için üzülürsünüz. Tabii ki sadece bununla kalmayıp, finansal, ailevi, sağlık anlamındaki sorunlar da buna eklenince bir çıkış yolu bulmak kolay olmaz. İki hafta önceki Yeniayda verilen kararlar şimdi olgunlaşıyor ve sizin kendinizi toparlamanız için uyarıda bulunuyor. Geçmiş meseleler, duyarlılık nedeniyle fiziksel ve ruhsal olarak sizi yorsa da, ilgilenmeniz gereken işler ve sorumluluklarınız var. İşlerinizi düzenlemeniz, tek başınıza ayakta durmayı başarmanız gerekiyor. Geriye çekilmek, kendinize acımak zamanı değil. Bilakis hem kendinize özen göstermek hem de tüm gücünüzle mücadele etmeniz lazım.

BAŞAK

burçlar

Sevgili Başaklar, 2 Ocak saat 05:24 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, her şeyiyle düşünülmüş, gözden geçirilmiş işlerin yürürlüğe konması, sunulması, beğenilmesi yönünde olumludur. Ancak farklı tarzda bir iş veya yenilik yapmak istiyorsanız, bunu iki hafta sonraki Yeniaya kadar erteleyin. Çünkü şartlar o günlerde gayet olumlu. Bu Dolunay özel ilişkiler, yakın çevrenizle iletişim, eğitim, girişim gibi konularda aydınlatıcıdır. Birçok şeyin farkına varırsınız. Ona göre bir yol ve hedef belirlersiniz. Burada önemli olan, dışarıdaki dünyanın sizi korumasını, kollamasını beklemek değil, kendinize güvenmek, sorumluluk almak, bir şeyler tam istediğiniz gibi olmasa da, pes etmemektir. Aşka zaman ayırın. Çocuklarınız varsa onlarla ilgilenin. Birileri memnun olsun diye veya sizi onaylasınlar diye hassas olmayın. Elinizden geleni yapın, çabalayın. Bunun karşılığını mutlaka alırsınız. Kaldı ki bu Dolunay olumlu görünümleriyle size, ilişki-girişim-aşk-hedef ve projeler yönünde destek veriyor.

TERAZİ

burçlar

Sevgili Teraziler, 2 Ocak saat 05:24 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, toplum içinde, iş hayatınızda ve özel yaşantınızda duygusal düşünmek yerine, sorumluluk bilinciyle hareket etmenin önemini vurguluyor. Başkaları sizden çok şey bekler, siz de aynı şekilde onlardan. Önemli olan hem dışarıda hem aile içindeki düzeni dengede tutmaktır. Şartlar zorlayıcı olsa da, duygusal düşünüp tepkide bulunmak yerine meseleye bilinçli bakmak vaktidir. Bu yanlış bir karar almaktan sizi korur. Bu dolunay, iş-ev arasındaki dengenin önemini vurguluyor. Ailenize karşı sorumluluklarınız, en az iş hayatınız kadar önemlidir. İş hayatındaki başarıya endeksli yaşamak sadece o alanda güvenceyi önemsemek, evinizi ihmal edeceksiniz anlamına gelmez. İnandığınız bir yola, davaya, işe, projeye cesaretle yürüyün. Başarısız olacağım diye düşünmeyin. Sorumluluk almaktan korkmayın. İki ayrı alanda da zorlanacaksınız ama bunu başardığınızda kendinizle gurur duyacaksınız.

AKREP

burçlar

Sevgili Akrepler, 2 Ocak saat 05:24 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunayda, tamamlanmış iş ve projelerin yürürlüğe konulması veya henüz hazır değilse üzerinde düşünülmesi vaktidir. Duruma her yönüyle bakılmalı, şartlar gözden geçirilmelidir. Çünkü bazen duygular baskın gelir. Farklı yöne kayarsınız. Oysaki bu Dolunayda sorumluluklar bir hayli ön planda. Önünüzü görmediğiniz işlere kalkışmayınız. Tecrübeniz olan konularda konuşunuz, bilmediklerinizi öğreniniz, gerçekten emin olduğunuz yoldan ayrılmayınız. Yüksek eğitim, yabancılarla ilişkiler, iş girişimlerinde bu Dolunay olumlu sonuçların göstergesidir. Size yeni kapılar açar ve yeni bir çevrede yaşamanız için olanak tanır. Hayatınıza giren kişi, farklı bir hayat görüşüne sahiptir. Bu size zor gelebilir. Hassas düşünebilirsiniz. Ailenizden, vatanınızdan uzakta yaşamak istemezsiniz. Ancak bu büyümeniz için gerekiyorsa, kişisel anlamda sizi geliştirecekse denemenizde yarar var. Tabii ki yakınlarınıza karşı sorumluluklar taşıyorsunuz. Fakat siz büyüyüp geliştiğinizde onların sizinle gurur duyduklarını göreceksiniz.

YAY

burçlar

Sevgili Yaylar, 2 Ocak saat 05:24 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, dereyi görmeden paçayı sıvama diyor. Tam emin değilseniz finansal konularda adım atmayınız. Ödemeler, kredi çekimleri, yatırımlarda dikkatli olunmalıdır. Duygular bu Dolunayda yanıltabilir sizi. Onun için, ev satın alma-kiralama, gizli ilişki veya işler, başkalarından beklenen destekler konusunda gerçekçi olunmalıdır. Burada hayali düşünmek, sorumsuz davranmak vakti değildir. Bu Dolunayın görünümleri, başkalarının size sunacağı destekler konusunda hassasiyet yaratabilir. Ailenizin ihtiyaçları, kişisel gereksinimler, yapmayı düşündükleriniz için mecburen birilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak parasal konularda artık daha dikkatli olmak durumundasınız. Sağlam ve dengeli bir bütçeye ihtiyaç var. Sözgelimi kredi ödemelerinde zorlanabilir, ortaklaşa işlerde sorumluluk sizin payınıza daha fazla düşebilir, borcu borçla ödemek sıkıntı yaratabilir. Tabii ki destek alacağız, fakat elimize geçenin kıymetini de bileceğiz.

OĞLAK

burçlar

Sevgili Oğlaklar, 2 Ocak saat 05:24 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, ilişkinin niteliğine göre yön kazanır. Eğer sorunlarınız varsa, bunları çözümlemek adına konuşabilirsiniz. Hayattaki hedefleriniz, ortak yaşamın gerekleri ve sevgi birliği bu Dolunayda önem taşıyor. Çiftlerin saygı, sevgi ve güven yönünde gerçekçi olmaları gerekiyor. Duyguları fazlasıyla baskın kılan, bazen aşkın insanı gerçeklerden uzaklaştırdığı zamanlar vardır. Bu Dolunay da, bunun işaretçisi olarak bize dikkatli ol, önünü görmediğin yolda ilerleme diyor. Partnerinizin kendini merkeze koyması, korunulmayı, sahiplenilmeyi beklemesi halinde sürekli onu desteklemek zorunda değilsiniz. Sonra da yoruluyorsunuz. Burada önemli olan ortaklaşa uyumdur. Onun size nasıl ihtiyacı varsa, sizin de ona var. Bu Dolunay beraberlik konusunda zorlayıcı değil. Bilakis gerçeği görmenizi sağlayıcıdır. Birbirinize ayna tuttuğunuzu göreceksiniz. Belki de onun bu kadar pasif oluşu, sizin fazlasıyla güçlü olmanızdan kaynaklanabilir. Kim bilir belki de siz, böyle kişileri kendinize çekiyorsunuz. O zaman lütfen seçimlerinizi yaparken iyi düşününüz.

KOVA

kova

Sevgili Kovalar, 2 Ocak saat 05:24 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunayda, istediğiniz yönde ilerlemeyen her şey sizde hassasiyet yaratır. Değer görmediğinizi, işinizde veya ilişkilerinizde güvenle ilerlemediğinizi düşünürsünüz. Ancak yine de, meselelere bir daha bakmak yerinde olacaktır. Çünkü bugün duygularımız bir hayli baskın. Bu Dolunayda, zorunluluklar hayli ön planda. Bir bakıyoruz hayat akıp gidiyor. Sabah işe, akşam eve dönüş. Çalışmıyorsak, sabah kalkış ev telaşı, çocukların sorunları veya aileyi bir arada tutma mecburiyeti. Bütün bunları yaparken, belki kimse sırtınızı sıvazlamayacak. Aferin demeyecek. Hatta siz yüklendikçe başkaları bir sürü angarya çıkartacak. Bunları hoş görmek de size düşecek. Ancak böyle oluyor diye, pes etmek yerine, gücünüzü aşan, vaktinizi çok fazla alan, hatta stres yaratan angaryaları da lütfen tespit ediniz. Gerekli olanla olmayanları ayırt ederseniz, size fazlasıyla zaman kaldığını göreceksiniz.

BALIK

burçlar

Sevgili Balıklar, 2 Ocak saat 05:24 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, özel ve iş ilişkilerini kendi istekleriniz, duygularınız yönünde ele alacağınızı gösteriyor. Bu biriyle tanışmanın, bir gruba girmenin, bir planı yürürlüğe koymanın, bir yol belirlemenin işaretçisidir. Özellikle kendinden emin olan, ne yaptığını bilen, duygularının, sorumluluklarının farkında olan Balıklar için olumludur. Fakat problemli bir ilişkiyi hala sürdüren, gereksiz işlerle zaman kaybeden, hayalci davranan Balıkların sonunda gerçekleri görmelerine neden olacaktır. Bu Dolunayda önemli olan, dışa açılmak ve sorumluluk almaktır. Kaldı ki tüm görünümler sizin için olumludur. Kişisel kararlar bilinçli verilir, görünen köy kılavuz istemez misali, yapılacaklar ayan beyan bellidir. Yaratıcı fikirleriniz başkalarının dikkatini çeker. Azimli, sabırlı, düzenli çalışmanız takdir edilir. Böylece hem hayatın güzelliklerini yaşarsınız hem de toplumda başarılarınızdan söz ettirirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler