10-16 Temmuz haftası burç yorumları

Mynet Astroloji Danışmanı İremSU, sizin için yorumladı...

10-16 Temmuz haftası burç yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar bu haftaki enerjiler, ailenizle ilişkinizi ve geleceğinizi ilgilendiren konular üzerinde güçlenmek arzunuzu işaret eder. Ayrıca iş yaşamı ve toplumsal hayattaki görevlerinizin de bilincinde hareket etmeniz gerektiğini hatırlatır. Siz, aklı başında, ne yapması gerektiğinin farkında olarak hayatınızı düzenlemelisiniz. Dışarıdaki hayatınız ev yaşamınızı-evinizle alakalı konular dışarıyı etkilememeli, hepsinin yerini çizgisini iyi belirlemelisiniz.

BOĞA

Sevgili Boğalar bu haftaki enerjiler, çevrenizle ilişkinizde, yakınlarınızla olan bağlantınızda, eğitim, yerleşim ve gündelik hayatınızda değerlerinize sıkı sıkıya bağlı olduğunuzu işaret ediyor. Ancak burada dikkat edilecek nokta bu bağlılığın, gelişiminizin önüne duvar örmemesidir. Çünkü yaşamak sadece kendi kabuğumuz içinde saklanmak değildir. Bilgilenerek, dışa açılarak, hayatın farkına varmamız lazımdır. Böylece hem içeride hem de dışarıda keşiflerde bulunarak büyürüz.

İKİZLER

Sevgili İkizler bu haftaki enerjiler, maddi ve manevi değerlerinize, güvencenize, geleceğinize fazlasıyla önem vermenin işaretçisidir. Yeteneklerinizi değerlendirerek, parasal açıdan kendinizi garanti altına alma isteğiniz fazlasıyla yüksek. Ancak burada dikkat edilecek nokta, iş bağlantınız kiminle olursa olsun, bu kişilerle ilişkinizde akıllı davranmanızdır. Çıkarlarınızı düşünerek hareket etmekte yarar var.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler bu haftaki enerjiler, kendinizi garanti altına almak, güven içinde yaşamak ve huzur dolu bir hayat sürmek isteğinizi işaret ediyor. Eviniz, aileniz önemlidir. Ancak ilişki konularında karşınıza çıkan partnerler baskıcı tutumda veya hakimiyetini kabul ettirmeye çalışan kişiler olabilir. Fazla tutkulu hatta kıskanç yapıda olmaları sizi rahatsız edebilir. Doğal olarak sağlıklı bir ilişki yaşanması pek mümkün olmaz. Bu hafta seçimlerinize dikkat etmek veya mevcut beraberliğinizi gözden geçirmekte yarar var.

ASLAN

Sevgili Aslanlar bu haftaki enerjiler, hassasiyetiniz nedeniyle, verimli çalışmanıza mani olabilir. Ailevi, duygusal meseleler yüzünden kendinizi kıskaç altına hissedebilirsiniz. Oysaki böyle durumlarda tartışmak yerine, buna neden olan şartları bilinçli bir şekilde ele almakta yarar vardır. Mecbur olmadığınız şeylere evet demeyiniz. Gereksiz yüklerin altına girip sonra da şikayetçi olmanız yanlıştır. Kendinize dikkat ediniz. Yormayınız ve yaşamınızı daha düzgün bir şekilde geçirmeye özen gösteriniz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar, bu haftaki enerjiler, arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef ve ideallerinizi gerçekleştirme anlamında fazlasıyla hassas olduğunuzu işaret ediyor. Elinizdekileri korumak ve alıştığınız şekilde hareket etmek yanlısı olabilirsiniz. Ancak bu bakış açısı bir yanıyla olumlu gibi dursa da, diğer taraftan sizi bağlayıcıdır. Tabii ki buna dikkat etmek gerekir. Aşk hayatınızla ilgili konularda gelişmeler yavaş ancak güçlü bir dönüşümü işaret etmektedir. Dünyaya annelik yaparken, ilişkide bu tutumdan vazgeçmelisiniz. Aşkı aşk gibi yaşamaya, kendinden emin partnerlere yönelmeye, ilişkilerde bu denli taviz vermemeye özen gösteriniz. Yoksa hayatın lezzetini çıkarmanız zor olur.

TERAZİ

Sevgili Teraziler, bu haftaki enerjiler mesleki konularda duyarlı olduğunuzu işaret ediyor. Bir yandan sorumluluk yükleyerek, gelenekçi ve teslimiyetçi bir bakış açısıyla sizi kıskaç altına almaya çalışan dünya, diğer yandan ev hayatı, aileniz ve duygusal meselelerdeki baskılar. Bu iki farklı olgunun arasında hayatını kurgulamaya çalışan ve gönlünce hareket etmek isteyen siz. Tabii ki sıkılıyorsunuz. İşte bu anlamda, neler yapabilirim diye düşünmekte yarar var. Mutlaka yeteneklerinizi değerlendiriniz.

AKREP

Sevgili Akrepler bu haftaki enerjiler, yarınlarınızı garanti altına alma arzunuzu işaret ediyor. Siz şartlarınızı iyileştirmek adına çaba sarf etmelisiniz. Siz isteseniz de istemeseniz de, büyüyorsunuz. Kabuğunuzdan çıkıp, dünyaya karışıyorsunuz. Yeni gelişmelere, değişimlere kayıtsız olamayız.

YAY

Sevgili Yaylar bu haftaki enerjiler, kazanç anlamında yavaş ancak bir hayli önemli değişimleri işaret ediyor. Güven içinde yaşamak için tabii ki işinizi bilmeniz lazım. Zaten bu nedenle son yıllarda kendinizi garanti altına almak için mücadele vermektesiniz. Para konusunda eskisi gibi düşünmeniz artık pek mümkün değil. İşte bu nedenle çaba sarf ediyor, mücadele veriyorsunuz. Ancak kazandığınızı da tutmayı ve yeteneklerinizi belli bir alanda geliştirmeyi, kullanmayı bilmelisiniz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, bu haftaki enerjiler, yaptığımız insanlıkların karşılığını alma arzumuzu işaret ediyor. Bu hem ilişki hem de ailevi konularda etkili. Kime nasıl davranıyorsanız o kişilerin de size karşı aynı hassasiyette olmasını bekliyorsunuz. Bir yandan da gözlemde bulunarak, ne kadar güvende olduğunuzu tespit edebilirsiniz. Eskisi gibi kimseye tahammül etmek niyetinde değilsiniz.

KOVA

Sevgili Kovalar bu haftaki enerjiler, bir yandan kendi isteklerinizi elde etmek, diğer yandan sorumluluklarınızla baş etmek arzunuzu işaret ediyor. Hassasiyet özellikle ailevi ve duygusal meselelerde bir hayli yoğundur. Geri planda ruhunuzu güçlendirici, kendinizle buluşmanızda yardımcı psikolojik telkinler, tedaviler, ritüeller gayet iyi gelebilir. Böylece psikolojik ve ruhsal yönden rahatlayabilirsiniz.

BALIK

Sevgili Balıklar bu haftaki enerjiler, yaşamı güzelleştirmek, kendinizi korumak, ailenizi dış dünyanın baskısından uzak tutmak amacında olduğunuzu gösteriyor. Değişimler yavaş yavaş sizi güçlendirecek kıvama gelecektir. Zamanı iyi kullanarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Eğer sizi durduran duygusal veya farklı bir sorununuz varsa, bunu ancak kendinize güven duyarak çözümleyeceğinizi biliniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler