10 Kasım mesajları ve sözleri! 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'ne özel mesajlar ve sözler...

Bugün 10 Kasım 2019, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümü... Bugün, ölüm yıl dönümünde Ulu Önder Atatürk çeşitli etkinliklerle Türkiye'de gün boyu anılacak. Bu 10 Kasım'da da saatler 09.05'i gösterdiğinde tüm Türkiye'de bir kez daha hayat duracak. İşte 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'ne özel mesajlar ve sözler...

10 Kasım mesajları ve sözleri! 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'ne özel mesajlar ve sözler...

Bugün, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 10 Kasım 1938'te ebediyete uğurlanışının 81. yıl dönümü...Her 10 Kasım'da olduğu gibi bugün bir kez daha saatler 09:05'i gösterdiğinde tüm Türkiye'de hayat duracak. İşte 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'ne özel mesajlar ve sözler...

10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ'NE ÖZEL MESAJLAR VE SÖZLER

Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Türk Milletinin her bir ferdi Atatürk'ün getirdiği ilke ve devrimlerin gönüllü ve azimli birer koruyucusu olmaktan büyük bir onur duymaktadır.

Ulusumuzun güvenine layık olacak bir şekilde millet adına çalışmalarımıza bütün gücümüzle devam edeceğimize manevi huzurunda söz veriyoruz.

Türk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 77. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.

Atatürk'ün büyük eseri, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti, sonsuza kadar bağımsız ve özgür yaşayacaktır.

Büyük Atatürk! tarih seni bağımsızlığın baş mimarı olarak yazmakta, bütün uluslar senin manevi şahsiyetin önünde saygıyla eğilmektedir.

Yalnızca yurtta değil, dünyada da barış diyen Büyük Önder Atatürk, tüm dünyanın takdir ettiği büyük bir devlet adamıdır.

Ey yüzü gibi kalbi de güzel insan emanetlerine sahip çıkacağımıza söz verirken bir On Kasımı daha seni yâd ederek anıyoruz. Seni çok seviyor ve çok özlüyoruz.

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, vatanı ve milleti adına yaptığı büyük işler için şükranla anıyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum. Ruhu şad olsun.

Boğazımızda kocaman bir düğüm olur her On Kasım'da. Geçen her yıl seni daha da çok aratır oldu. Sen bize bu cennet vatanı bıraktın Allah da seni cennet yurtlarında barındırsın.

O, yüce bir dağa benzer Eteğinde yaşayanlar bu yüceliği fark edemezler Bu dağın azametini kavrayabilmek için, O'na çok uzaklardan bakmak gerekir.


Okuyucu Yorumları 1 yorum
Ey Yüce ATATÜRK: Cumhuriyetimiz geldi 97 yaşına. Ancak aramızda zombi gibi yaşayan bir kayıp nesil var. Hala seni ve devrimlerini anlayıp, çözemediler. Papağan gibi dilinde aynı sözler var, beyinleri yok. Tümü karanlık Işık odalarında alçak, satılmış,din taciri ajan sahtekarlar tarafından beyinleri yakılıp, yerine ot doldurulmuş teferruat kitledir. Ancak sen huzurla uyu.Bu kayıp nesil de bunları yaratan hainlerde bir gün toprak olacak en büyük eserim ve emanetim dediğin TC. devrimlerinin ışığında ilelebet yaşıyacak,şanlı Türk Bayrağı yükseklerde nazlı nazlı dalgalanacak. Ne mutlu Türküm diyene
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler