11-18 Eylül 2017 haftalık burç yorumları: Birlikte hareket etme zamanı

11-18 Eylül haftası burç yorumlarında Mynet Astroloji Danışmanı İremSU, tüm burçlar için yepyeni bir fırsat haftasına girdiğimizi söylüyor. Özellikle Boğalar bu haftayı iyi değerlendirmeli!

11-18 Eylül 2017 haftalık burç yorumları: Birlikte hareket etme zamanı

KOÇ

Sevgili Koçlar, bu hafta aşk hayatınız ve ilişkilerde coşkulu ancak bir yandan da ciddi biçimde hareket edilmesi yönünde etkili oluyor. Özellikle yeni bir karar aşamasında isek, karşımızda kişinin hayata ve ilişkiye bakış açısını önemsiyoruz. Aşkı, akılcı biçimde ele alıyoruz. Sadakati önemsiyoruz. Gelir geçer olana değil, gerçekten ilerisi adına güven verene yöneliyoruz. Maddi konularda da etkili bu görünüm dikkatli bir şekilde bütçenizi gözden geçirmenizde yardımcı oluyor. Öyle her aklımıza esen kişiyle veya işle alakalı kararlar vermeyeceğiz. Önüne, ardına, olan bitene bir bakacağız.

BOĞA

Sevgili Boğalar bu hafta iş ortaklığı, bir evin, bir mülkün paylaşımı, bir kredinin alımı, bir işin kurulması, payımıza düşen mirasın değerlendirilmesi konular üzerinde ciddiyetle durulmasını sağlayacak. Bunun yanı sıra, ilişkilerimizde güven olgusu bilhassa önemli. Geleceğimiz söz konusuysa, ortaklaşa hareket edebilmeliyiz. Bunun önemsenmesinde yarar var.

İKİZLER

Sevgili İkizler bu haftaki enerjiler, yakın çevremiz veya özel hayatımızla ilgili konular üzerinde ciddi ve akılcı şekilde düşünmenin önemini vurgulayacak. Zaten biz de, bir duruma bakacağız. Karşımıza biri çıksa dahi, onunla uyumlu bir ilişki yaşayabilir miyiz diye düşüneceğiz. Eğer partnerimizle aramızda bir sorun varsa, bu enerji sayesinde bir daha gözden geçireceğiz. Sağlam ve güvenilir olup olmadığına bakacağız. El birliği, gönül birliği, hayatı birlikte ele almak hali, özellikle kıymetli hala gelecek. Rastgele değil, hakikaten işe yarar olana yöneleceğiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, bu haftaki enerjiler, iş veya özel ilişkilerimizi şöyle bir ciddiyetle ele almamızda yardımcı oluyor. Hem sağlıklı hem kazandırıcı hem de gerçekten güven verici olanı tercih etmekten yanayız. Zarar görmek, kayıp yaşamak, sonra pişmanlık duymak istemiyorsak, tabii ki aklımızı başımıza alıp düşünmek yararlı olacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar bu haftaki enerjiler aşk hayatımızın ciddiyetle ele alınması yönünde kıymetlidir. Bu sadece özel hayatımız değil, iş ve ailevi konularda da aynı şekilde düşünülmesi anlamına geliyor. Bakacağız duruma. Kişisel tercihlerimizi yaparken bunun faydası nedir, ilerisi adına umut taşır mı, doğru mudur, güvenli midir diye ele almamız doğru olacaktır. Gelişim yolunda aşk rehberimiz olabilir. Kadersel anlamda bizi etkileyecek biriyle tanışabiliriz. Bu kişi bize ışık olur, zayıflıklarımızı güçlendirir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar bu haftaki enerjiler, gerek çevre ilişkileri gerekse iletişimden yolculuklara kadar her türlü meselenin güven olgusu gözetilerek ele alınmasında yardımcıdır. Belki bazı konular içten içe sizi düşündürüyor olabilir. Net ve açıkça belli değildir veya biz tam güvenemiyoruzdur. O zaman yapmamız gereken, gerçekçi olmaktır. Aklımız başımızda hareket etmektir. Böylece daha doğru bir açıdan durumu görmek mümkün olur.

TERAZİ

Sevgili Teraziler bu haftaki enerjiler çok sevdiğiniz, kafanızın yattığı kişilerle irtibatta bulunmak istediğinizi gösteriyor. Çocuğunuz varsa onunla, sevgilinizle, yakın bir arkadaşınızla duygularınızı paylaşırsınız. Siz, sıkboğaz edilmekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün elden geldiğince hoşgörülü olmaya çalışacaksınız. Grup faaliyetleri, bilgi paylaşımları, bir şeyleri öğrenmek amaçlı aktivitelerde bulunabilirsiniz.

AKREP

Sevgili Akrepler bu haftaki enerjiler her türlü ilişkinin ciddiyetle ele alınması yönünde önem taşıyor. Partnerin hem iş hem maddi anlamdaki durumu, karar verirken öncelik taşıyacak. Güven vermeyen, istikrarlı olmayan, bizi zorlayan beraberlik yerine, hayatımıza renk katan, hakikaten rahatlatıcı olan, sorumluluk sahibi kişilere yönelmeliyiz. İlişkide bunlar mutlaka gözetilmelidir.

YAY

Sevgili Yaylar bu haftaki enerjiler, ciddiyet ve güven ilkesini ilişkilerimizde önemsememizi sağlayacaktır. Bu tabii ki faydalıdır. Duruma bakacağız. Hayatı ele alış biçimimiz, fikirlerimiz, amacımız ortak mı değil mi diye bakmamız son derece yararlı olacaktır. Yurtdışı, yüksek eğitim, yeni bir teklif, tayin, atama, bir işin başarılması ve gelişim yönünde bu haftanın görünümleri kadersel dönüm noktasını işaret ediyor. Yabancı ülke bağlantılı veya başka bir şehirde yaşayan kişiyle evlenebilirsiniz. Yabancı bir ülkeye yerleşebilir, orada hayatınızı sürdürebilirsiniz. Önemli bir projede görev alabilirsiniz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, bu haftaki enerjiler gerek aşk hayatımız gerekse sosyal ilişkilerimizde dürüstlük, güvenilirlik ilkesini önemsemenin işaretçisidir. Bakacağız duruma. Kimlerle ne gibi paylaşımda bulunuyoruz, bunlar doğru mu yanlış mı diye gözden geçireceğiz. Gözümüz açık olacak ve bilinçli düşüneceğiz.

KOVA

Sevgili Kovalar, bu haftaki enerjiler arkadaşlık veya ciddiyet içersin fark etmez, ilişkilerimizi güven ilkesi, sadakat ve sorumluluk çerçevesinde gözden geçirmemizi sağlayacak. Amacımız aynı mı, yolumuz aynı mı diye bir bakacağız. İş hayatında da ailevi ilişkilerde de, yuvamızı ilgilendiren konularda da bu olguları önemseyeceğiz.

BALIK

Sevgili Balıklar bu haftaki enerjiler her alanda güven, sorumluluk ve sağlamlık ilkesini merkez alarak kararlarımızı gözden geçirmemizde önem taşıyor. Sağlıklı ve gerçekten istikrarlı olana yöneleceğiz. İnsanlarla olan ilişkimizde kendi kafa yapımıza uygun olanla bağlantı kuracağız. Artık verimli olmayan, zorla katlandığımız hiçbir şeyi hayatımızda istemeyeceğiz. Seçimlerimizi de buna göre yapacağız.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler