KADIN

11 haziran perşembe - Günlük burç yorumları

11 haziran perşembe - Günlük burç yorumları

Tüm burçlar Güneş-Uranüs görünüm etkisi altında. Bu enerjinin etkilerini ''günlük burç yorumları'' linkine tıklayarak görebilirsiniz. Günlük burç yorumlarından sonra haber detayında yer alan haziran ayı burç yorumlarına da bakabilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç burçları Güneş-Uranüs görünüm etkisi altında Perşembe gününe adım atıyor. Düşüncelerinizi iletmek, iletişimde bulunarak farklılıklarınızı ortaya koyabilmek yönünde gayet etkili bir enerji. Boğa burçları güne Güneş-Uranüs görünümüyle başlayacak. Bu enerji, parasal konularda özgür hareket etme arzunuzu, kendinizi çok daha yükseklerde görme ihtiyacınızın altını kalın bir çizgiyle belirginleştiriyor. İkizler burçları Güneş-Uranüs görünümüyle Perşembe gününe başlıyor. Her ne kadar başkaları sizin üzerinizde kontrol kurmaya kalkışsa da, bu görünüm ideallerinizi gerçekleştirmeniz yönünde Güneşle birlikte size yine destek veriyor. Atılımdan, hareketlilikten, yenilikten yana olmanızı, insanlarla iletişime geçerek kendinizi tanıtmanızı sağlıyor. Yengeç burçları Güneş-Uranüs görünüm etkisinde Perşembe gününe başlıyor. Bu enerji, sizi ilişkinizle alakalı konularda ve mesleki alanda değişime çağırıyor. Olumlu bir değişimle bütün engellerden kurtulmak niyetindesiniz. Yeni bir iş hayatı, kariyer anlamında atılacak olumlu adımlar bir çok alanda özgürce hareket etmenizi sağlayacak. Aslan burçları Güneş-Uranüs görünümüyle güne başlıyor.
Her ne kadar gerginlikler, zorluklar, baskılar yaşansa da, en azından bu görünüm, size değişik ve yenilikçi fikirler, çıkış yolları bulmanızda yardımcı olabilir. Başak burçları perşembe gününe Güneş-Uranüs arasında gerçekleşecek etkiyle başlıyor. Bu dikkatle ele alınması gereken bir enerjidir. Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili meselelerde bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce rahatlamak, güçlenmek, arzu ettiklerinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Beklemek, sabretmek eskisi gibi kolay değildir. Terazi burçları Güneş-Uranüs arasındaki olumlu görünümle Perşembe gününe başlıyor. Bu enerji, ilişkinizle alakalı konular üzerinde yenilenmelerin, partnerinizle aranızdaki bazı sorunları aşabilmenin, ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye adım atabilmenin, iş ortaklarınızla çözüme ulaşmanın işaretçisidir. Akrep burçları Güneş-Uranüs görünümüyle güne başlıyor. Çalışma evinizdeki Uranüs, bugünkü görünümüyle, yeni iş olanaklarını işaret ediyor. Araştırmalı, potansiyel gücünüzü açığa çıkartıcı ve becerilerinizi göstermenizi sağlayıcı yollar denemelisiniz. Siz hangi konuda yeteneklisiniz. İlişkideki sancılardan önce, lütfen bu alana odaklanınız. Çünkü bu alandaki başarı, sizi başkalarına bağımlı yaşamaktan kurtarıcıdır. Yay burçları Güneş-Uranüs görünüm etkisinde Perşembe gününe adım atıyor. Ay-Pluto görünüm etkisi, size kuvvet verir, güç aşılar. Ancak maddi konulardaki harcamalara da dikkat etmeniz yerinde olur. Ay-Jüpiter görünümü güven duygunuzu yükseltici, uzaklara gitme arzunuzu teşvik edicidir. Bu bir yeni planlanmanın göstergesidir. Bu saatlerde Jüpiterin desteğiyle bir hayli aktif olabilirsiniz. Oğlak burçları güne Güneş-Uranüs görünümüyle başlayacak. Bu enerji, gerek iş gerekse güvenlik anlamındaki her konuda sizi artık eskilerden kurtulmanız, yeniye yer açmanız için teşvik edicidir. Ay-Pluto görünümü, evinizle alakalı ufak çapta yapılan düzenlemelerin işaretçisi. Bazıları ailesi veya arkadaşlarıyla, kimileri sevgisiyle birlikte vaktini değerlendirebilir. Kova burçları Güneş-Uranüs görünümüyle Perşembe gününe adım atıyor. Bu enerji, hem yolculuklar anlamında destekleyici hem çevresel ilişkilerde yardımcı, iletişimin, ticaretin, bilgi işlemin, teknolojik gelişmelerin, eğitim hayatının yenilenmesinde, hızlı ve aktif bir şekilde kararlar alabilmenizde rehberlik edici. Balık burçları Güneş-Uranüs olumlu görünüm etkisinde Perşembe gününe merhaba diyor. Balık burçları Güneş-Uranüs olumlu görünüm etkisinde güne başlıyor. Bu enerji, ev-aile-çalışma hayatınız ve finansal konular üzerinde yeni çıkış yolları anlamına geliyor.

İremSu kimdir?

5 Ocak 1962 tarihinde doğdu. 1990 yılında Astrolojiyle ilgilenmeye başladı. O yıllarda ülkemizde astroloji alanında başvurabilecek kaynaklar, danışılacak kişiler sınırlıydı. 1997 yılına kadar kendi çabasıyla ilerledi ve astrolojinin özünü idrak etmeye çalıştı. 1997-2002 tarihleri arasında özel ders aldı. 2002-2005 döneminde çeşitli internet sitelerinde yazılar yazdı ve paylaşımlarda bulundu. Bu dönem hem gelişim hem deneyim sahibi olma hem de bir çok kişiyle tanışma fırsatı bulmasını sağladı. 2005 yılı itibariyle Mynet.com sitesinde Astroloji Danışmanı olarak göreve başladı. O tarihten bu yana hem kişisel danışmanlık hizmeti vermekte hem de köşesinin sorumluluğu gereği olan tüm bilgileri günlük, aylık ve yıllık yorumlar şeklinde takipçileriyle paylaşmaktadır.

Astroloji nedir?

Astroloji, doğum bilgileri ve gök cisimlerinin konumları ile kişilerin karakterleri ve başlarına gelecek olaylar hakkında kestirimlerde bulunulabileceği düşünülen bir inanç sistemidir. Bu sistem içerisinde yıldız haritaları veya başka araçlar kullanarak geçmişteki olayları açıklamaya çalışan ya da gelecekle ilgili iddialarda bulunan kişilere astrolog denir. Astrologlar kimi zaman tüzel kişilerin (örneğin, bir ülkenin) geçmişi hakkında açıklamalar ya da geleceği hakkında tahminlerde de bulunabilirler.Astroloji, bir bilim dalı değildir. Gökcisimlerinin davranışını ve diğer gök olaylarını inceleyen bilim dalları astronomi ve astrofiziktir. Astroloji, gökcisimlerinin konumlarını belirlemek için bilimsel verileri kullanır, ancak bu verilerden yapılan çıkarımlar bilimsel yönteme dayanmaz. Bu çıkarımların yapılmasında, bilim dallarında olduğu gibi kontrollü deneyler sonucunda elde edilmiş kurallar kullanılmaz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön