15 Temmuz darbe gecesine ait yeni görüntüler! Çıplak halde dışarı attılar

FETÖ 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığı karargahında yaşananlara ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde zırhlı bir araçtan, bir sivilin şehit edilip çıplak vaziyette dışarı atıldığı görülüyor.

FETÖ 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığı karargahını işgal eden cuntacıların sivil katliamlarının yeni görüntüleri ortaya çıktı.

AA muhabirinin ulaştığı görüntülerde, darbecilerin zırhlı araç içinde sivil bir vatandaşı şehit ettikleri anlar yer aldı. Genelkurmay Başkanlığı karargahının güvenlik kameralarınca kaydedilen katliamın görüntüleri, Ankara 17. Ağır Ceza Mahkemesince görülen Genelkurmay Başkanlığı'ndaki eylemlere ilişkin "Çatı" davası dosyasına girdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
kanınız kurusun şerefsiz köpekler darbe degil diyenler bunlarıda görün tarih sizede hesap soracak
Bunların tek sebebi bu katiller o makamlara layık görüp yağmurda birlikte ıslandıklarıdır. Benle yağmurlarda ıslanmayı el pençe başörtülü abd ziyareti edenlerdir bu insanların katilleri.
O kadar çok sorumlusu var ki bu olayın hala ortalıkta dolaşıp siyaset yapıyorlar, devlet kademelerinde çalışıyorlar, esnaf vatandaş gibi dolaşıyorlar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler