15 Temmuz Şehitler Köprüsü'de intihar! Atlama anı ortaya çıktı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'de ticari taksiden inerek denize atlayan şahsın atlama anının görüntüsü ortaya çıktı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde ticari taksiden inen bir şahıs köprüden aşağı atladı. Deniz polisi ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ekipleri denize atlayan şahsın bulunması için çalışma başlattı.

Köprüden atlayan şahsın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüde, bir şahsın köprüye çıktığı ve kendini denize bıraktığı görülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Allah'ım darda zorda sıkıntıda efkarda borçta derin düşüncelerde olan her kardeşimizin sabrını versin İNŞAALLAH. Hayat çok acımasız sabır ve şükür tek kurtuluş ..
Amin Amin Amin kardeşim Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun gerçekten yani vatanımızın gidişat gidişat değil artık her Ne konuşsan siyaset sayılıyor ama gerçek olan şu ki iyi yönetilemiyor Uz gerçekten ülkeyi yönetenler kendilerini düşünmekten milleti düşünemedi ler başımıza Bir de şerefsiz fetö'cü çıktı o Yetmedi bir de Suriyeliler çıktı Allah yardımcımız olsun ama biz çok fedakar bir milletiz bak deprem oldu Herkes elinden geleni yapıyor yapmaya da devam edecek Bugünlerde aşacağız Allah'ın izniyle bizim ecdadımız bu ülkeyi 1918'de kolay kurtarmadı Bizlerde vatanımızı kolay teslm etmeycğz
@halil_dogan_1973 Amin inşallah
Tereddüt etmeden kendini bırakabiliyorsa,sıkıntısı büyük demektir. AMA her ne olursa olsun intihar bi çözüm veya kaçış değildir. Günahı çok büyük. Allah geride kalanlarına sabır versin.
@abyk_2018 ne günahı .cezayı veren çözüm de versin o zaman .gerçekçi olun biraz.
köpruden atlamadan once esini bicakla olduruyor .Arabada esinin cesedi dururken atliyor asagi .Tereddut yok her seyi planlamiş
@abyk_2018 bu o Bahsettiğin olay değil
Psikolojik sorunun varsa doktora gidersin. Karın bir çeşitse başta iyi araştırıp evlenirsin. İflas ettiysen paranı dikkatli harcasaydın, işine iyi baksaydın veya borcu olanın canını istisnalar hariç kimse almıyor. Ayrıca İslama göre dünya bir imtihan yeri. Sıkıntıya sabretmek gerek, karşılığında günahın hafifler. Allah kimseye yüklenemeyeceği yükü yüklemez. Yüklenemeyenlerin iman zayıflığı vardır veya psikolojik sorunları vardır.
allah hakımızın yardımcısı olsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler