HABER

15 yaşındaki kayıp kız 'ikinci eş' olarak ortaya çıktı

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde 17 gün önce evden ayrılan Elif D. (15), geri dönmedi. Bir sosyal medya platformundaki videoda saz çalan ve 'Ahmet Can' diye hitap edilen kişinin yanında görülen ve 'ikinci eş' diye bahsedilen Elif'in, Mardin'in Kızıltepe ilçesinde olduğunu söyleyen ailesi, kızlarının bulunmasını istiyor.

Silvan ilçesinde ailesiyle yaşayan Elif D.'den, 17 gün önce evden çıktıktan sonra bir daha haber alınamadı. Ailesi ertesi gün durumu polise bildirdi. Güvenlik güçleri Elif'in bulunması için çalışma başlattı.

SOSYAL MEDYADA ORTAYA ÇIKTI

Ailenin akrabaları, Elif'in yakın zamanda çekilmiş bir videosunu sosyal medyada gördü. Görüntülerde, videoyu çeken Ş.S., 'Ahmet Can' diye seslendiği kişiye yeni eşinin hayırlı olması temennisinde bulunup, kaçıncı eşi olduğunu soruyor. Ahmet Can da 'ikinci eşim' diye yanıt veriyor. Ardından videoyu çeken kişi Elif'e dönerek 'yenge, yüzünü kapatma, utanma' diye sesleniyor. Elif de yüzünü kapatarak gülüyor. Videoyu paylaşan kişiyle irtibata geçen aile, kızlarının Mardin'in Kızıltepe ilçesinde olduğunu öğrendi. Aradıkları numaraya bir daha ulaşamayan aile, kızlarının bir an önce bulunmasını istiyor. (DHA)

222

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Birisi 15 yaşında evden evli birine kaçar birisi kendisinden 40 yaş büyük biriyle evlenir birisi kadınları para karşılığı falakaya yatırır kimisi kayınbabası ile birlikte olur velhasıl kelam bu iğrençlikler can sıkmaya başladı iğrençsiniz aldığınız her nefes haram kirlettiniz güzeli.m dünyamızı yazık çok yazık
Ülkemiz de sosyal medya illeti görmemiş cahil araplar gibi kullanılıyor çünkü heryerde bi parmağı var
Hayatın çivisi çıkmış vallahi
Geri Dön