HABER

2 çocuğunu panzer ezen Nesima Yıldırım, Anneler Günü'nü gözleri yaşlı geçirdi!

Geçtiğimiz 3 Mayıs'ta Şırnak'ın Silopi ilçesinde polis panzerinin evlerine çarpması sonucu yataklarında can veren Muhammed ve Furkan kardeşlerin annesi Nesima Yıldırım, anneler gününü yaslı geçirdi. Kolunda serum ile dolaşan Yıldırım, üzerindeki şokun etkisini atlatamadığını söyledi. Can veren çocuklarını her hatırladığında ağladığını belirten Yıldırım, oğullarını öldüren polislerin cezalandırılmasını istedi.

3 Mayıs Günü günü Şırnak'ın Silopi ilçesi Karşıyaka Mahallesi 715'inci sokağa giren polis panzeri Mesut Yıldırım’a ait evin duvarına çarparak, yataklarında uyuyan Muhammed ile Furkan kardeşlerin ölümüne neden oldu.

TEK TESELLİSİ İKİZ KIZLARI VE BEBEĞİ

O günden bugüne kadar çocukların acısını yaşayan anne Nesima Yıldırım, anneler gününü yaslı geçirdi. Tek teselli ikiz kızları Ayşenur Şinda, Fatmanur Dilda ile bebekleri Hakan olan anne Nesima, üzerindeki şokun etkisini bir türlü atlatamadığını söyledi.

GÜÇLÜKLE AYAKTA DURABİLİYOR

Kolunda serum kelebeği ile dolaşan anne Nesima, yakınlarının yardımı ile güçlükle ayakta durabiliyor. Gözlerinin önünde can veren çocuklarını her hatırladığında gözyaşlarını tutamayan anne Nesima Yıldırım sorumluların cezalandırılmasını istedi.

ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

Silopi Kaymakamlığı Aile Destek Merkezi Müdürü Aylin Ökten, Yıldırım ailesini evinde ziyaret ederek anne Nesima Yıldırım'ın anneler günü kutladı. Üzüntülerini paylaştıklarını dile getiren Aylin Ökten anne Yıldırım'a sarılarak teselli etmeye çalıştı.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
hayırdır milliyetçiler yorum yazıp asıp kesmemişler. verememişler mehteri. çocuk ölümü hiçbirşeye benzemiyor değil mi. Allah u Teala kahhar ismiyle kahretsin yapanları.
Kaza diye okumuyorsun herhalde !... madem kahhar adını biliyorsun belkide günahlarını alıyorsundur kazayı yapan memurların,ölenler sabilere rahmet kalan ailelerine de sabır dilerim.
Allah rahmet eylesin şehit annelerinde ki acı memleketin 4 bir yanını sardı ama nerede haber yapacak yayın organı
Geri Dön