HABER

"2 oyuncu transfer etmeyi düşünüyoruz"

Konyaspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, şu an 2 oyuncu transfer etme hedefleri olduğunu, 3 ve 4. oyuncuyu transfer etmelerinin ise rekabeti arttırıcı etki yapacağını belirtti.

Sağlam, Gaziantepspor karşılaşması için Konya'dan hareket etmeden önce yapılan son antrenmanda, gazetecilere, Gaziantepspor için bu maçın, sahip olduğu 17 puan nedeniyle çok önemli olduğunu belirtti.

Gaziantepspor'un varıyla yoğuyla kazanmak isteyeceğini ifade eden Sağlam, "Ligde kimsenin kimseyle arasında çok puan farkı yok. Bizim 24, Gaziantepspor'un 17 puanı var. Yenildiğimizi düşünseniz, aramızda 4 puan fark kalıyor. Bu, ikinci yarının başlangıcı için de çok büyük fark değil" dedi.

İlk yarı hedeflerini tutturmuş olmalarına rağmen, ikinci yarıya daha avantajlı başlamak için, Gaziantespor karşılaşmasının kendileri açısından da büyük önem taşıdığını vurgulayan Sağlam, hedeflerinin Gaziantep'ten puan ya da puanlarla dönmek olduğunu, Gaziantep'te dişe diş bir mücadele ortaya koyacaklarını ifade etti.

Lige verilen arada yapmayı düşündükleri oyuncu transferiyle ilgili bir soruya Sağlam, "Şu an net olarak 2 oyuncu transfer etmeyi düşünüyoruz. 3 ve 4. oyuncuyu transfer etmemiz rekabeti arttırıcı etki yapacaktır. Neredeyse transfer yapacağımız mevkileri bile belirledik. Sakatlarımızın da iyileşip gelmesi, gücümüzü daha da artıracak" yanıtı verdi.

Sağlam, ikinci yarı için hedefi, transferleri gerçekleştirdikten sonra belirleyeceklerini vurguladı.

-SAĞLAM'IN GAZİANTEPLİ OLMASI...-
"Gaziantepli olmanız nedeniyle, sizin açınızdan bu maçın özel bir önemi var mı?" şeklindeki soruya ise Sağlam, şu yanıtı verdi:

"O duyguları geçen sene yaşadım. Artık profesyonellik duyguların önüne geçiyor. Dolayısıyla da benim için Gaziantep maçının diğer maçlardan farkı olmayacak. Herkes doğduğu büyüdüğü kente karşı bir sempati duyar. Zaten bunun olmaması, kişilikte bir bozukluk olması anlamına gelir. Gaziantep benim doğduğum ve var olduğum kent. Tüm kente ve takıma saygı duyuyorum, ancak 90 dakikalık bölüm, benim için profesyonelce geçecek bir bölüm olacak."

-PRİM...-
Sağlam, "Oyuncuların, yönetimin söz verdiği primi alabilmek için Gaziantepspor maçında daha yüksek bir performans göstereceğini düşünüyor musunuz?" yönündeki bir soruyu ise oyuncularının bu primi şimdiden hak ettiğini ancak, her şeyi prime bağlayacak bir ekiple de çalışmadığını belirterek yanıtladı.

PARTNEREvlendiler!Evlendiler!
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler